Jump to content

Recommended Posts

selam arkadaşlar.Bende öyle bir sorun var.:( büyülerle cinler musallat edilmişti,çok şükür büyüler bozuldu,cinlerin bir tanesi hariç diğerleri,binlerce şükür ki gitti.kalanı ise aşık olmuş ve gitmiyor,yıllardır hayatımda,bir birliktelik tutturamadım.erkeklerden sanki nefret ediyorum hepsi itici geliyor.midemi bulandırıyorlar. bu benim elimde değil.:(bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı bana,tavsiye verecek NAS,FELAK AYETEL KÜRSİ başka bir sürü Dualar okuyorum.nafile işlemiyor ona.BEN ARTIK MUTLU OLMAK İSTİYORUMMM..

Ayni sorun benim de basima gelmisti canim esimle 2 bucuk sene iliskiye girememistim zaten 31 yasima kadar evlenememistim. Sana erkeklerle ilgili o duygulari yasatan o cin, cinler direk insan zihnine hukmederler yani baska erkeklerle birlikte olama diye bunu yapiyo ve isin en kotusu ne zaman bu cinden uzaklasma hamlesi yapsan yolunu bagliyolar :-( bi sekilde yolun da dilin de bagli olsa iyi bi hocaya gitmen lazim

tek kurtuluş kadın dırdırı.inan hiç bir varlık katlanamaz:thumbsup:

evet sanırım iyi bir hoca ama ben tam da bana yapılan büyülerden yeni kurtulmuştum ohh çok şükür demiştim ki,biri yeniden yaptırmış ve bir sabah bizim evde fırtınalar koptu:( anlayamadım kapılar camlar bir birine girdi.resmen savaş oldu şimdi aşık olan yok gibi,sanki yeniden kötüler geldi gibi,daha bu akşam arkadaşlarla denize gitmeye karar verdik,akşamdan çıkalım dedik otobanda lastikleri patlamış 8.30 da gidecektik hala gelemediler.:(nedir bu yaa ALLAH ım benim sınavım hep büyüler cinlerle mi olacak? iyide artık dayanılmaz oluyor ki :confused:

--- Sonraki mesaj ---

tek kurtuluş kadın dırdırı.inan hiç bir varlık katlanamaz:thumbsup:

;) daha bu akşam kardeşime bahsettim senin aşık noldu deyince olanlardan çok bile dayanmış dedi :D

Aşık cin kolay kolay gitmez.Sana bağlanmış yani tamamen.Bu yüzden ne kolay imha edilir ne de uzaklaştırılır.

selam arkadaşlar.Bende öyle bir sorun var.:( büyülerle cinler musallat edilmişti,çok şükür büyüler bozuldu,cinlerin bir tanesi hariç diğerleri,binlerce şükür ki gitti.kalanı ise aşık olmuş ve gitmiyor,yıllardır hayatımda,bir birliktelik tutturamadım.erkeklerden sanki nefret ediyorum hepsi itici geliyor.midemi bulandırıyorlar. bu benim elimde değil.:(bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı bana,tavsiye verecek NAS,FELAK AYETEL KÜRSİ başka bir sürü Dualar okuyorum.nafile işlemiyor ona.BEN ARTIK MUTLU OLMAK İSTİYORUMMM..

slm. günlük 7sefer akşam ezanından sonra cin suresini oku. cin suresinde 8 tane tı durağı var bu tı duraklarında içine nefesini çek ve vucuduna üfle. inşaallah kısa sürede kurtulursun

slm. günlük 7sefer akşam ezanından sonra cin suresini oku. cin suresinde 8 tane tı durağı var bu tı duraklarında içine nefesini çek ve vucuduna üfle. inşaallah kısa sürede kurtulursun

ALLAH razı olsun peki bu cin suresi yapılan büyüleride bozar mı?:(

üffff yaa yeterr artıkkk ölmek istiyorummmmmmmmm....ben kendim ölürsem suç günah benim mii ?????? peki yaa bana onları musallat edenlerinn.. yıllardır çektirenlerin hattaaaa bir birlerinden habersiz sürekli kötülük salanlarınnn hiçççççç miiiiii suçuuuuuuu olmazzzzzzzzzz yaaaaaa benim suçummmmm günahıııımmmmm sadceeeeeeeee insan olamm insancaaaaaaaa düşüncemmmm kimseeeee acı çekmesinnnnnnnnn kimseeeeeeeeee üzülmesinnnnn miiiiiii???? pekiiiiiiiiii neden heppppppppp bennnnnnn üzülüyoruummmmmmmmmmmm biri bitmedenneden bir diğerlerinin yaptıkları başlıyorrrrrrrr??????????** hayat bumuuuuuuuuuuuuuu???????????? adalet bumu???????

@beyzacim özel mesaj attim sana. arkadaslarinda dedigi gibi saffat suresini dinlemen faydali olacaktir ama temelli cözüm degil onlar uyanik olduklarindan yokmuslar moduna gecerler bir zaman sonra yine kendilerini sezdirmeden is basina gecerler.Cin asik olur ama insan gibi degil onlarin ask anlayisi farkli resmen musallat olurlar ne evlendirirler ne mutlu normal bir evlilik is hayatiniz olur hayatinizda her seyinize karisirlar zaman ilerledikce görünmeye hatta konusmaya bile basliyan cinler cok insan o zaman iyice hasta olmaya basliyor yalniz kalmayi kimseyle konusmak istemiyor insanlarla sosyal hayatinda adapte olma bozuklugu yasamaya basliyor. Cin tasallutunun ruh hastasi yaptigi gibi beden olarakta cok rahatsizliklar vermekte uyku bozuklugu, bas agrisi kol uyusmasi bacakta agrilar, kilo alma, kilo kaybetme, sac dökülmesi, asiri sinir, asiri aglama, saldirganlik, yada tam tersi icine kapaniklik, krizler, asiri yalniz kalma istegi, asiri uyku, birinin nefesini hissetmek, arkasinda biri duruyormus hissine kapilmak, banyoda korkmak, sudan korkmak, yikanmama istegi, yada asiri yikanma istegi, uyanincada sanki hic uyumamis gibi sopa yemis gibi bitkinlik, ses duyma, gölge görme, uyku esnasinda karabasan, kabuslar görme sürekli tecavüz rüyalari, sürekli yüksekten düsme sicrama, kedi köpek mezarlik görme rahatsiz edilme, uykuda disleri sykmak, uyur gezerlik, nöbet gelmesi daha nice nice bunlar suan aklima gelenler...

üffff yaa yeterr artıkkk ölmek istiyorummmmmmmmm....ben kendim ölürsem suç günah benim mii ?????? peki yaa bana onları musallat edenlerinn.. yıllardır çektirenlerin hattaaaa bir birlerinden habersiz sürekli kötülük salanlarınnn hiçççççç miiiiii suçuuuuuuu olmazzzzzzzzzz yaaaaaa benim suçummmmm günahıııımmmmm sadceeeeeeeee insan olamm insancaaaaaaaa düşüncemmmm kimseeeee acı çekmesinnnnnnnnn kimseeeeeeeeee üzülmesinnnnn miiiiiii???? pekiiiiiiiiii neden heppppppppp bennnnnnn üzülüyoruummmmmmmmmmmm biri bitmedenneden bir diğerlerinin yaptıkları başlıyorrrrrrrr??????????** hayat bumuuuuuuuuuuuuuu???????????? adalet bumu???????

isyan etmeyiniz, telaşa kapılmayınız. Allah teala izin vermedikçe zarar veremez size. siz imtihanda olduğunuz gibi o da imtihanda.

sabır ve dua ile namaza devam ediniz. ekte verdiğim üç duayı dilinizden düşürmeyiniz. bu dualar efendimiz'in (aleyhissalatü vesselam) dilinden bize armağan edilmiştir.

daima abdestli olmaya ve her işinize euzü besmeleyle başlamaya dikkat ediniz.

eğer varsa elinizin altında cevşen okuyunuz.

dua2.jpg

dua3.jpg

dua4.jpg

ALLAH razı olsun arkadaşlar dilerim en kısa sürede oda acı çekmeden hatta kendi isteyerek gider.ona da acı çektirmek istemiyorum. artık kendim de acı çekmek istemiyorum.sevgili seherAURORA, olmazlarmı aşık hemde çok fena oluyorlar. erkekler bir yana bir akrabamın evinde bile kalsam eve dönünce sabaha kadar uyutmuyor.:( cinsellik değil ama dokunuyor.ses yapıyor,sanki ayaklarımdan elektrik verilmiş gibi acaip hisler oluyor. eskiden birileri bana dese deli derdim. anlatamıyorumda insanlara doğal olarak bana deli derler.

pek de kıskançmış :) ya korkmuyor musun peki.sen onu gördün mü .ay çok ilginç..

--- Sonraki mesaj ---

töbe töbe aşık cindemi olurmuş?...:blink::swoon2:

olmaz mı.cinlerle ilişkiye girenler bile var.

--- Sonraki mesaj ---

siz inanmaya bilirsiniz.bende sizi inandırmak zorunda değilim.bir gün yaşarsanız ancak anlarsınız o övdüğünüz psikoloğlar da iyi ederler sizi..lakin olmayan şeyi YÜCE YARADAN kitaplarında var deyip,onlar için sure indirmezdi .!! evet benim psikolojim felç,lakin onlar isterlerse sizi ederler felç..

bize kızıp sakın cinine şikayet etme dicem ama kızmasın dimi bu esprime :)) ben inanıyorum sana

--- Sonraki mesaj ---

@beyzacim özel mesaj attim sana. arkadaslarinda dedigi gibi saffat suresini dinlemen faydali olacaktir ama temelli cözüm degil onlar uyanik olduklarindan yokmuslar moduna gecerler bir zaman sonra yine kendilerini sezdirmeden is basina gecerler.Cin asik olur ama insan gibi degil onlarin ask anlayisi farkli resmen musallat olurlar ne evlendirirler ne mutlu normal bir evlilik is hayatiniz olur hayatinizda her seyinize karisirlar zaman ilerledikce görünmeye hatta konusmaya bile basliyan cinler cok insan o zaman iyice hasta olmaya basliyor yalniz kalmayi kimseyle konusmak istemiyor insanlarla sosyal hayatinda adapte olma bozuklugu yasamaya basliyor. Cin tasallutunun ruh hastasi yaptigi gibi beden olarakta cok rahatsizliklar vermekte uyku bozuklugu, bas agrisi kol uyusmasi bacakta agrilar, kilo alma, kilo kaybetme, sac dökülmesi, asiri sinir, asiri aglama, saldirganlik, yada tam tersi icine kapaniklik, krizler, asiri yalniz kalma istegi, asiri uyku, birinin nefesini hissetmek, arkasinda biri duruyormus hissine kapilmak, banyoda korkmak, sudan korkmak, yikanmama istegi, yada asiri yikanma istegi, uyanincada sanki hic uyumamis gibi sopa yemis gibi bitkinlik, ses duyma, gölge görme, uyku esnasinda karabasan, kabuslar görme sürekli tecavüz rüyalari, sürekli yüksekten düsme sicrama, kedi köpek mezarlik görme rahatsiz edilme, uykuda disleri sykmak, uyur gezerlik, nöbet gelmesi daha nice nice bunlar suan aklima gelenler...

bunlar büyünün de mi sebebi .inanamıyorum ben bir çoğunu yaşıyorum of yaaaaaaaaaa :((

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...