Jump to content

Recommended Posts

pek de kıskançmış :) ya korkmuyor musun peki.sen onu gördün mü .ay çok ilginç..

--- Sonraki mesaj ---

olmaz mı.cinlerle ilişkiye girenler bile var.

--- Sonraki mesaj ---

bize kızıp sakın cinine şikayet etme dicem ama kızmasın dimi bu esprime :)) ben inanıyorum sana

--- Sonraki mesaj ---

bunlar büyünün de mi sebebi .inanamıyorum ben bir çoğunu yaşıyorum of yaaaaaaaaaa :((

yukarıda verdiğim duaları siz de okuyabilirsiniz. Allah teala'nın kudreti herşeye galiptir. korkmayınız.

teşekkür ederim.mutlaka okuyacağım :)

ve bir de bunları fazla düşünmemek lazım. aklınıza geldiği her an hem korkunuz katlanır hem de şeytan bunun üzerinden vesvese verir. maazAllah dinden çıkarmaya kadar sürükleyebilir.

dediğim gibi onlar da imtihan halindeler ve kolay kolay zarar veremezler. onlara bu hak verilmemiştir. bazen Cenab-ı Hakk'ın hikmeti gereği insana sıkıntı verebilseler de direk zarar verme hak ve salahiyetine sahip değiller.

kafanızı sürekli Allah teala'nın sıfatları ve isimleriyle meşgul ediniz. Allah teala kullarını yardımsız bırakmaz.

isyan etmeyiniz, telaşa kapılmayınız. Allah teala izin vermedikçe zarar veremez size. siz imtihanda olduğunuz gibi o da imtihanda.

sabır ve dua ile namaza devam ediniz. ekte verdiğim üç duayı dilinizden düşürmeyiniz. bu dualar efendimiz'in (aleyhissalatü vesselam) dilinden bize armağan edilmiştir.

daima abdestli olmaya ve her işinize euzü besmeleyle başlamaya dikkat ediniz.

eğer varsa elinizin altında cevşen okuyunuz.

teşekkür ederim bilgileriniz için.ben onlardan korkmuyorum ki benim derdim başka,aşık cinimlede yaşayıp gidiyorduk.onun tek derdi hayatımda ki erkek oluyordu.ama büyü öylemi ? tam rahat nefes almışken yeniden büyü,yeniden sıkıntı,yeniden saçma sapan rüyalar,yeniden işlerimin ters gidişi,yeniden insanlarla olan ilişkilerimin kötüleşmesi :( bunlar bir kaçları,ne isterler bu insanlar benden şimdi ben bozduracağım mutlaka da peki o bana yapılanları,yaptıranlara ters çevirtsem günahı bana mı olur? birde ben ALLAH ım eğer bana bir daha biri büyü yaptırırsa,bende tersine onlara çevireceğim.yalvarırım kimse bana büyü yaptırmasın demiştim.şimdi günah bana mı olur? :(

--- Sonraki mesaj ---

pek de kıskançmış :) ya korkmuyor musun peki.sen onu gördün mü .ay çok ilginç..

hayır korkmuyorum.evet bir kaç kez gördüm.insan kılığında.

--- Sonraki mesaj ---

bize kızıp sakın cinine şikayet etme dicem ama kızmasın dimi bu esprime :)) ben inanıyorum sana

merak etme şikayet etmem :) işin şakası ama şakada kaldıramıyorum ki.

--- Sonraki mesaj ---

bunlar büyünün de mi sebebi .inanamıyorum ben bir çoğunu yaşıyorum of yaaaaaaaaaa :((

evet büyünün de sebebi şimdi,yine yeniden yapılan büyülerle uğraşıyorum.acaba,

ALLAH mı benim hep büyülü olmamı istiyor hiç bozdurmasam mı? böyle mi yaşasam ? kaderim mi bu büyüler ?

çünkü tam da bozduruyorum sanki anlaşmalı gibi gidip bir başkası yaptırıyor.kaderim olabilir mi? :(

teşekkür ederim bilgileriniz için.ben onlardan korkmuyorum ki benim derdim başka,aşık cinimlede yaşayıp gidiyorduk.onun tek derdi hayatımda ki erkek oluyordu.ama büyü öylemi ? tam rahat nefes almışken yeniden büyü,yeniden sıkıntı,yeniden saçma sapan rüyalar,yeniden işlerimin ters gidişi,yeniden insanlarla olan ilişkilerimin kötüleşmesi :( bunlar bir kaçları,ne isterler bu insanlar benden şimdi ben bozduracağım mutlaka da peki o bana yapılanları,yaptıranlara ters çevirtsem günahı bana mı olur? birde ben ALLAH ım eğer bana bir daha biri büyü yaptırırsa,bende tersine onlara çevireceğim.yalvarırım kimse bana büyü yaptırmasın demiştim.şimdi günah bana mı olur? :(

öyle dememek lazım. biliyorsunuz büyü yapana da yaptırana da ağır sorumluluk yüklenmiştir. hatta böyleleri çok şiddetli şekilde ikaz edilmişlerdir. büyü ters çevirirseniz siz de onlar gibi olabilirsiniz.

dua ve namazla Allah teala'ya sığınmaya devam ediniz. efendimiz'e (aleyhissalatü vesselam) de büyü yapmışlardı da bol bol felak ve nas suresi okuyarak ferahlamıştı.

Böyle aşık cin olduğunu ilk defa duyuyorum...:confused:

Böyle aşık cin olduğunu ilk defa duyuyorum...:confused:

Oluyor canım malisef bizim bilmediğimiz ve göremediğimiz o kadar cok şey varki:confused:

Aşık cin olmaz mı?

Hele birde ifritse of Allah'ım of.

Bu konuya girmiyeyim neyse.

• Like 1

ALLAH razı olsun peki bu cin suresi yapılan büyüleride bozar mı?:(

tabiki bozar .ama şunu unutmayalım bu şer amel hemen anında tutar yani çamuru at duvara yapışmasada izi kalır.ALLAH ım hayırlı insanlar ile karşılaştırmak nasib etsin bizleri. benim bildiğim üzerinde olanları uzaklaştırır.kesin çözüm değil. bak yanıltmayayım eğerki devamlı okursan belki 1 ay belki 1 sene belli bir süreden sonra şerefsizler tutunamaz ya yanarlar veya sakat kalıp terketmek zorunda kalırlar.ama şunu unutmayalım. eğerki canı gönülden yaratana sığınıpta yarabbim beni şu sıkıntımdan kurtar diye ALLAAAAAAAAAAH DESEN kurtulursun .ciddiyim kurtulursun. ama o anı ,o ortamı yakalamak zor. büyü ancak hangi ayetle veya harfle, yani ne ile yapıldıysa,ancak o şekilde iptal olur. başka türlü zor.

öyle dememek lazım. biliyorsunuz büyü yapana da yaptırana da ağır sorumluluk yüklenmiştir. hatta böyleleri çok şiddetli şekilde ikaz edilmişlerdir. büyü ters çevirirseniz siz de onlar gibi olabilirsiniz.

dua ve namazla Allah teala'ya sığınmaya devam ediniz. efendimiz'e (aleyhissalatü vesselam) de büyü yapmışlardı da bol bol felak ve nas suresi okuyarak ferahlamıştı.

belli ki bilginiz var siz de bilirsiniz ki ve takdir edersiniz ki,dua okumam o kadar zor oluyor ki.evet geçici bir rahatlama ama sonrasında iyice bunaltmalar oluyor.ama ALLAH ın izniyle kurtulacağım

--- Sonraki mesaj ---

tabiki bozar .ama şunu unutmayalım bu şer amel hemen anında tutar yani çamuru at duvara yapışmasada izi kalır.ALLAH ım hayırlı insanlar ile karşılaştırmak nasib etsin bizleri. benim bildiğim üzerinde olanları uzaklaştırır.kesin çözüm değil. bak yanıltmayayım eğerki devamlı okursan belki 1 ay belki 1 sene belli bir süreden sonra şerefsizler tutunamaz ya yanarlar veya sakat kalıp terketmek zorunda kalırlar.ama şunu unutmayalım. eğerki canı gönülden yaratana sığınıpta yarabbim beni şu sıkıntımdan kurtar diye ALLAAAAAAAAAAH DESEN kurtulursun .ciddiyim kurtulursun. ama o anı ,o ortamı yakalamak zor. büyü ancak hangi ayetle veya harfle, yani ne ile yapıldıysa,ancak o şekilde iptal olur. başka türlü zor.

teşekkür ederim. ALLAH ın izniyle,iptal edecek o kaynağıda buldum.inşallah kurtulacağım.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...