Jump to content

Recommended Posts

Aşık cin olmaz mı?

Hele birde ifritse of Allah'ım of.

Bu konuya girmiyeyim neyse.

ifrit ne demek ki

ifrit ne demek ki

sanırım ifrit tam şeytani olanlara deniyor.ama emin değilim .

S.a. beyaznur kardeşim.Öncelikle geçmiş olsun...

Şimdi eğer sana birileri büyü yaptırıyorsa şunu bil ki bu sadece insanlardan değil cinlerden de olabiliyor...Yaani nasıl insanın nazarı gibi cinin nazarı değerse; insanlar gibi cinniler de büyü yaptırabiliyor...Sen manevi bir yerden yardım almadan bunları çözmen zordur...Bir duayı vird edin...Mesela şöyle diyim devamlı o sureyi okursan o surenin hadimi sana yardım eder...Bunlar arasında en güçlüleri Ayetelkürsinin hadimidir...(Benim tecrübe ettiğim)

Haa yakmak dersen saffat suresi ile ufak tefek etrafta turlayanları belki yakarsın ama bunlar aptal değil saklanırlar...Bunları yakalamadan yakamazsın...Çoğu ya kaçar ya da içerine saklanabilir...O yuzden önc eyakalayıp bağlaman sonra da daire alıp yakmaya başlaman lazımdır...O yuzden haftalardır burda bir sürü yerde yakamk kolay iş değil yakamazsanız başına bela alırsınız diye yazıyoruz ama hala birileri mp3 le bunların yakılabileceğini söylüyor...Neyse...

Bir insanla cin aşk evlilik yaşayamaz.Yaşasa bile çocukları olsa bile bunlar insan olmaz.O yuzden mal mulk miras bırakılamaz.Dışardan kötü gözle bakılır...Bunları unutma...Sıkıntı vereni de aldırmalısın...Onun dışında büyüleri toplatabilmek kolay değildir..Ama manevi derecen yükseldikçe yapabilirsin belki...Manevi yardım ve el ile...Evin etrafına kapılara yaparlar en çok...

Çünkü eve giremedikleri için düşmanların...Bu daha kolaylarına gelir...Okunmuş ölü toprağı domuz yağı okunmuş su v.s.

Sen büyünün tekrarlandığını nerden öürendin asıl merak ettiğim bu?Farklı bişey de olabilir...Nedenini bilmedne sorununu çözemezsin önce tam nedenini bilmen lazımdır.

S.a. beyaznur kardeşim.Öncelikle geçmiş olsun...

Şimdi eğer sana birileri büyü yaptırıyorsa şunu bil ki bu sadece insanlardan değil cinlerden de olabiliyor...Yaani nasıl insanın nazarı gibi cinin nazarı değerse; insanlar gibi cinniler de büyü yaptırabiliyor...Sen manevi bir yerden yardım almadan bunları çözmen zordur...Bir duayı vird edin...Mesela şöyle diyim devamlı o sureyi okursan o surenin hadimi sana yardım eder...Bunlar arasında en güçlüleri Ayetelkürsinin hadimidir...(Benim tecrübe ettiğim)

Haa yakmak dersen saffat suresi ile ufak tefek etrafta turlayanları belki yakarsın ama bunlar aptal değil saklanırlar...Bunları yakalamadan yakamazsın...Çoğu ya kaçar ya da içerine saklanabilir...O yuzden önc eyakalayıp bağlaman sonra da daire alıp yakmaya başlaman lazımdır...O yuzden haftalardır burda bir sürü yerde yakamk kolay iş değil yakamazsanız başına bela alırsınız diye yazıyoruz ama hala birileri mp3 le bunların yakılabileceğini söylüyor...Neyse...

Bir insanla cin aşk evlilik yaşayamaz.Yaşasa bile çocukları olsa bile bunlar insan olmaz.O yuzden mal mulk miras bırakılamaz.Dışardan kötü gözle bakılır...Bunları unutma...Sıkıntı vereni de aldırmalısın...Onun dışında büyüleri toplatabilmek kolay değildir..Ama manevi derecen yükseldikçe yapabilirsin belki...Manevi yardım ve el ile...Evin etrafına kapılara yaparlar en çok...

Çünkü eve giremedikleri için düşmanların...Bu daha kolaylarına gelir...Okunmuş ölü toprağı domuz yağı okunmuş su v.s.

Sen büyünün tekrarlandığını nerden öürendin asıl merak ettiğim bu?Farklı bişey de olabilir...Nedenini bilmedne sorununu çözemezsin önce tam nedenini bilmen lazımdır.

ve aleykümselam kardeşim.eskiden yaptıranlar,tekrarlamamış.bunlar yeni kişilermiş.onu öğrendim.ayrıca insanmış yaptıranlar,ve birbirlerinden habersiz.erkek olanı bilemiyorum nasıl ve nerede yaptırdı ama bayan olan büyük ihtimalle işyerime yaptırdı ki gelen müşterilere bile tahammül edemiyorum.işimi yapamıyorum,sanki uyuşturulmuş gibi bütün gün öylece oturuyorum.normalde çalışmayı çok seven bir kişiyimdir.ALLAH büyük dilerim bu sefer tamamen kurtulacağım.bu mübarek günler geceler hürmetine dilerim RABBİM bu tarz sıkıntı yaşayanların sıkıntısını gidersin.ama öyle insanlara kötülük yapanlarında sıkıntılarını arttırsın.

ifrit cinnilerin en dehşetlileri oluyor.

dua okumanız zor oluyordur. buna katılırım. çünkü siz onlardan kurtulmaya çalışıyorsunuz, onlar ise sizi bırakmamaya.

bakara suresi'ni de öneriyorum. güç yetirebildiğiniz oranda okuyunuz.

Allah teala yar ve yardımcınız olsun.

Hastalığından dolayı geçmiş olsun...Sanırım herşeyi denemişsin 3 onu okuyup 5 bunu üflemişsin ama bi Psikoloğa gitmemişsin...Bu ısrarın neden anlamış değilim...

Bak o kadar şey denemişsin , okumuşsun , sanırım hacıya hocaya da gitmişsin...Büyüyü büyüyle kırdırmaya çalışmışsın...Farkında olmadan veya olarak günah işlemişsin...

Bir psikoloğa gitmeyi dene..İnanıyorum ki kısa zmanda çözülecektir sorunun...Ama seninde şunu aklına sokman gerek Ne büyü Ne de cin senin üstünde hüküm sahibi olamaz ...

Hastalığından dolayı geçmiş olsun...Sanırım herşeyi denemişsin 3 onu okuyup 5 bunu üflemişsin ama bi Psikoloğa gitmemişsin...Bu ısrarın neden anlamış değilim...

Bak o kadar şey denemişsin , okumuşsun , sanırım hacıya hocaya da gitmişsin...Büyüyü büyüyle kırdırmaya çalışmışsın...Farkında olmadan veya olarak günah işlemişsin...

Bir psikoloğa gitmeyi dene..İnanıyorum ki kısa zmanda çözülecektir sorunun...Ama seninde şunu aklına sokman gerek Ne büyü Ne de cin senin üstünde hüküm sahibi olamaz ...

siz ne diyorsunuz kardeşim yaa,nerden biliyorsunuz gitmediğimi? tam tersi keşke ilk başlarda hocaya gitseydim.hem ne alaka büyüyü büyü ile bozdurup günahta kalmak ben kimseye birşey yaptırmadım.sadece kendi üzerimdekileri bozdurdum.ama dünyada adii bilmem ..... lar mıı yok kii onlardan çoookkk,gene çıkıp birileri pislik yaptırmışsa suç benim mi ? ayrıca eğer size de yaptırırlarsa sizi etkileri altına almazlar eminim ki,sadece siz farkında olmazsınız,yıllarca maddi manevi bir sürü değerler kaybedene kadar.kendinize geldikten sonrada hangi akla hizmet ben bunları yaptım diye düşünürsünüz.en büyük psikolog benim.

Tmm cnm anladım ben seni '' en büyük psikolog sensin'' ...

siz psikologsunuz herhalde,insanlara ilaçlar verip uyuşturmayı tercih ediyorsunuz!!!! ''tıpkı benim yıllarca uyuşturulduğum gibi''!!!! gidin yazınızı başka konulara yazın.artık bana çok uzaksınız.

--- Sonraki mesaj ---

Ayni sorun benim okul arkadasimda var. hatta konuda açmistim buna bezer. Biri yardim ederim dedi ama bakalim... :confused:

http://www.estanbul.com/dogaustu-varliklar-kismeti-kaparlarmi-257522.html

sizi çok iyi anlıyorum. ,umarım tez kurtulur arkadaşınız.sizin ki farklı bir konu sanırım, aslında farklı değil de,bana insanların yaptırdıkları sayesinde olanlar sizin arkadaşınıza kendiliğinden olmuş.sonuç da her ne ile alakalı olursa olsun,kötü bir durum.ALLAHIM derman versin hepimize amin.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...