Jump to content

Recommended Posts

Tmm cnm anladım ben seni '' en büyük psikolog sensin'' ...

Ya arkadaşım 3 mesajda forumda uzman mı kesildin milletin başına anlamadık kimsin nesin kimse seni tanımıyor bir tanıt kendini bakalım...Doktormusun psikologmusun , yoksa milletin konusunu sabote ederek ön plana çıkmaya çalışan birimisin? Önce arkadaş bir konu açmış derdine çare arıyor biraz saygılı ol...Eğer çok büyük ilim sahibiysen aç bir konu da biz de faydalanalım.Senin gibi her gün yüzlercesi böyle atlıyor konulara orta yerinden...Ama peki senin başına aynı şey gelmiş olsa ve sana karşı bu yapılsa hoşuna gidermiydi? Sanmıyorm...Eminim küplere binerdin...yanlışmıyım?

• Like 1

Guest forward

Musallat 1 izlemeni tavsiye ederim

ister ifrit, ister normal bir cin veya aşık bir cin. bunların insandan uzaklaşmasının tek yolu önce tevhidi benimseyip takva sahibi olmaktır. ardından kuran ve sünnete göre tedavisi yapılır. büyü yapmak nekadar küfürse büyüyü büyü ile çözdürmekte okadar küfürdür. bunu yapanda çözende sonuçta büyücüdür ve lanetlenmiş, muhammede s.a.v indirileni inkar etmiştir.

ister ifrit, ister normal bir cin veya aşık bir cin. bunların insandan uzaklaşmasının tek yolu önce tevhidi benimseyip takva sahibi olmaktır. ardından kuran ve sünnete göre tedavisi yapılır. büyü yapmak nekadar küfürse büyüyü büyü ile çözdürmekte okadar küfürdür. bunu yapanda çözende sonuçta büyücüdür ve lanetlenmiş, muhammede s.a.v indirileni inkar etmiştir.

ne güzel yazmışsınızda,bahsettiğiniz Kuran ve Sünnete göre çözmek nasıl oluyor? benim durumumu bilip yardımcı olmak isteyen biri,,bir tanıdık bulmuş,adam diyor ki bayramdan sonra,sen gel ben sana suda onları göstereceğim:confused:

sana orda isimlerini söyleyecekler iyimi kötümü anlayacaksın.şayet kötülerse yakarız başka türlü kurtulamazsın..iyide onlarda bizler (insan) gibiler,,benim bilerek nasıl yakılmasına gönlüm razı olurki:confused: her ne kadar beni canımdan bezdirmişte olsalarda,benim vicdanım el vermez bilerek yakılmalarına..siz şimdi Dualar okuyun diyeceksiniz...zaten yıllardır Dualarla çok şükür ayaktayım.

.iyide onlarda bizler (insan) gibiler,,benim bilerek nasıl yakılmasına gönlüm razı olurki:confused: her ne kadar beni canımdan bezdirmişte olsalarda,benim vicdanım el vermez bilerek yakılmalarına..

İşte bunları da size düşündürten onlar; başkası değil...Öyle bir işlemişler ki size...Kendi kurtuluşunuzu bile boşvericek durumdasınız...

ne güzel yazmışsınızda,bahsettiğiniz Kuran ve Sünnete göre çözmek nasıl oluyor? benim durumumu bilip yardımcı olmak isteyen biri,,bir tanıdık bulmuş,adam diyor ki bayramdan sonra,sen gel ben sana suda onları göstereceğim:confused:

sana orda isimlerini söyleyecekler iyimi kötümü anlayacaksın.şayet kötülerse yakarız başka türlü kurtulamazsın..iyide onlarda bizler (insan) gibiler,,benim bilerek nasıl yakılmasına gönlüm razı olurki:confused: her ne kadar beni canımdan bezdirmişte olsalarda,benim vicdanım el vermez bilerek yakılmalarına..siz şimdi Dualar okuyun diyeceksiniz...zaten yıllardır Dualarla çok şükür ayaktayım.

size suda gösterecekse kendisi zaten büyücüdür. ayrıca ancak güçlerinin yettiği tek olan kavminden ayrı olan cinleri yakabilirler. cin yakmak yada öldürmek asla caiz değildir. cin önce islama davet edilir kabul etmezse çıkması istenir. artık çıkmazda savaşırsa işte ozaman kendisiyle savaşılır. nasılki haksız yere bir karıncayı öldüremiyorsanız bir cinide öldüremezsiniz bu haramdır. birisine musallat olması öldürülmesini gerektirmez. kuranla tedavi kendi başınıza yapabileceğiniz bir tedavi değil. evet kendiniz okursunuz ama bu sadece sizi rahatlatır ama kendinizi tedavi etmek isterseniz bu gerçekten çok zor. bu noktada işin ehli olan birinden yardım almalısınız. size suda cin gösterenler kendi cinlerinide gösterip paranızı alabilirler.

Guest ahhmet
selam arkadaşlar.Bende öyle bir sorun var.:( büyülerle cinler musallat edilmişti,çok şükür büyüler bozuldu,cinlerin bir tanesi hariç diğerleri,binlerce şükür ki gitti.kalanı ise aşık olmuş ve gitmiyor,yıllardır hayatımda,bir birliktelik tutturamadım.erkeklerden sanki nefret ediyorum hepsi itici geliyor.midemi bulandırıyorlar. bu benim elimde değil.:(bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı bana,tavsiye verecek NAS,FELAK AYETEL KÜRSİ başka bir sürü Dualar okuyorum.nafile işlemiyor ona.BEN ARTIK MUTLU OLMAK İSTİYORUMMM..

hoccaların demesinden başka birşey değil anlattıklarınız.hacı hocanın ekseriyesi sapkın olduğu için bu şekil paranoyalarra kendini ve inanan kişileri kandırır durur.

nacizane tavsiyem erkeksen kız bul kendine kızsan erkek bul kıskançlığa dayanamaz gider malum kuma meselesi

hoccaların demesinden başka birşey değil anlattıklarınız.hacı hocanın ekseriyesi sapkın olduğu için bu şekil paranoyalarra kendini ve inanan kişileri kandırır durur.

doğrudur kardeşim hocaların paranoyası yaşadıklarım!!!! zaten gördüklerimde öyle hatta erkek arkadaşımın kılığına girip benimle konuşmasıda paranoya...birde siz deneyin isterseniz o paranoya nasıl oluyormuş!.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...