Jump to content

Recommended Posts

nacizane tavsiyem erkeksen kız bul kendine kızsan erkek bul kıskançlığa dayanamaz gider malum kuma meselesi

tabi yanınızda durmalarına izin verirlerse bulunur..ama gel gör ki sebepsiz ayrılıyorsunuz..üstelik hayatınızdaki o kişininde ya gece kabus görmelerine yada hayatlarının tersi yönde etkilenmesine sebep oluyorlar..

size suda gösterecekse kendisi zaten büyücüdür. ayrıca ancak güçlerinin yettiği tek olan kavminden ayrı olan cinleri yakabilirler. cin yakmak yada öldürmek asla caiz değildir. cin önce islama davet edilir kabul etmezse çıkması istenir. artık çıkmazda savaşırsa işte ozaman kendisiyle savaşılır. nasılki haksız yere bir karıncayı öldüremiyorsanız bir cinide öldüremezsiniz bu haramdır. birisine musallat olması öldürülmesini gerektirmez. kuranla tedavi kendi başınıza yapabileceğiniz bir tedavi değil. evet kendiniz okursunuz ama bu sadece sizi rahatlatır ama kendinizi tedavi etmek isterseniz bu gerçekten çok zor. bu noktada işin ehli olan birinden yardım almalısınız. size suda cin gösterenler kendi cinlerinide gösterip paranızı alabilirler.

evet bu doğru kendi okumalarımla ancak geçici bir rahatlık oluyor..o insan büyücümü değil mi bilemem,,yalnız normal bir mesleği var etrafda kimse bilmez onun o işlere baktığını,,dedim ya tamamen benim sıkıntılarımı bilen bir abi vesilesiyle yardımcı olmak istedi..işinin ehlini nasıl bulacağız ki herkes diyor ben ehliyim en doğruyu YARADAN bilir.

İşte bunları da size düşündürten onlar; başkası değil...Öyle bir işlemişler ki size...Kendi kurtuluşunuzu bile boşvericek durumdasınız...

onlar mı değil mi bilemiyorum..ama benim içim o şekilde bir kurtuluşa izin vermiyor,,yani düşünsenize sizi yakarak öldürdüklerini (ALLAH korusun) çok acı bir ölüm şekli,,ben anlaşarak gideceklerini düşünüyorum,umarım öylede olur.

Selamunaleykum beyaznurr kardeşim evet gerçekten böyle olaylar oluyor yakın zamanda bende bir arkadaşımın böyle bir cinin ona aşık olmasına tanıklık ettim gerçekten zor ve vahim bir durum cinler aşık oluyor kim ne derse desin onlarda aynı insanlar gibi küçümsemeye gerek yok. Fakat onların hayatına bizler, bizlerin hayatına da onların karışmaması lazım böyle bir yetkiye sahip değiliz.Bundan kurtulabilmenin yolu da Saffat suresini hergün en az bir defa okuyup veya netten açarak sesli dinlemendir inşaAllah o arkadaşım bu yolu denedi ve şimdi rahat elhamdülillah.Şimdilik başka bir şey bilmiyorum ama öğrenirsem sana yazarım inşaAllah.

Allah razı olsun arkadaştan..

Size de yardım eylesin inşAllah.. sabırlı olun lütfen pes etmeyin pes ettiğiniz zaman zarardasınız demişlerdi.

Bilen arkadaşlar yardımınıza koşacaktır eminim.

nacizane tavsiyem erkeksen kız bul kendine kızsan erkek bul kıskançlığa dayanamaz gider malum kuma meselesi

iginç bir tedavi yöntemiymiş :): kıskançlıktan cin net geçirmesinler sonra :) böyle bir tedavi ilkkez duyuyorum.

evet bu doğru kendi okumalarımla ancak geçici bir rahatlık oluyor..o insan büyücümü değil mi bilemem,,yalnız normal bir mesleği var etrafda kimse bilmez onun o işlere baktığını,,dedim ya tamamen benim sıkıntılarımı bilen bir abi vesilesiyle yardımcı olmak istedi..işinin ehlini nasıl bulacağız ki herkes diyor ben ehliyim en doğruyu YARADAN bilir.

evet diğer işler gibi bundada herkes bu işin ehli olduğunu söyler. itibar edilmesi gereken onların ne dediği değil nasıl tedavi ettiğidir. birkaç tiyo vereyim size. gittiğiniz şahıs annenizin adını soruyorsa, sudan birşeyler göstereceğini idda ediyorsa, ben yakarım diyorsa, sizde ne olduğunu bir çırpıda hemen söyleyebiliyorsa, kur'an ve sünnetin dışında herhangi bir okuma ve muska veya fevk yapıyorsa bilinki o büyücüdür. kendi cinleri vardır. hasta olan aslında kendisidir fakat bunu dışarıya belli etmez. önce kendi cinlerinin esaretinden kurtulması gerek.

evet diğer işler gibi bundada herkes bu işin ehli olduğunu söyler. itibar edilmesi gereken onların ne dediği değil nasıl tedavi ettiğidir. birkaç tiyo vereyim size. gittiğiniz şahıs annenizin adını soruyorsa, sudan birşeyler göstereceğini idda ediyorsa, ben yakarım diyorsa, sizde ne olduğunu bir çırpıda hemen söyleyebiliyorsa, kur'an ve sünnetin dışında herhangi bir okuma ve muska veya fevk yapıyorsa bilinki o büyücüdür. kendi cinleri vardır. hasta olan aslında kendisidir fakat bunu dışarıya belli etmez. önce kendi cinlerinin esaretinden kurtulması gerek.

dediğiniz çok doğru.gecen yıl ben henüz büyü ve cinlere tamda inanmıyordum.bir arkadaşım fark etmişti bende ki halleri,ve onunda tesadüfen tanıdığı birine gitmiştik.adam bir çırpıda bana bütün yapılanları sıraladı.cinlerin isimlerini bile söylemişti..ve bayağı uzun zaman alan bir tedavi söylemişti..ben iyice fenalaşmıştım..o kişi kendisinde olanlarıda yollamıştı fark ettim ve asla bir daha ölsem bile o kişiye gitmeyeceğimi söylemiştim..biraz olsun Allah korkusu varmış ki benimle fazla uğraşmadı.yani benim gibi sıkıntısı olupda kurtulmaya çalışan arkadaşlar çok dikkatli olmalı....şimdi ki gideceğime gelince o kişiye para vermeyeceğim ki para için daha kötü yapacak desem..hatır için yapacak bakalım nasıl olacak....

dediğiniz çok doğru.gecen yıl ben henüz büyü ve cinlere tamda inanmıyordum.bir arkadaşım fark etmişti bende ki halleri,ve onunda tesadüfen tanıdığı birine gitmiştik.adam bir çırpıda bana bütün yapılanları sıraladı.cinlerin isimlerini bile söylemişti..ve bayağı uzun zaman alan bir tedavi söylemişti..ben iyice fenalaşmıştım..o kişi kendisinde olanlarıda yollamıştı fark ettim ve asla bir daha ölsem bile o kişiye gitmeyeceğimi söylemiştim..biraz olsun Allah korkusu varmış ki benimle fazla uğraşmadı.yani benim gibi sıkıntısı olupda kurtulmaya çalışan arkadaşlar çok dikkatli olmalı....şimdi ki gideceğime gelince o kişiye para vermeyeceğim ki para için daha kötü yapacak desem..hatır için yapacak bakalım nasıl olacak....

büyücüyse kimse size hatır için birşey yapmaz. onun ücretini sizi götüren size çaktırmadan verebilir. yada bunda büyücünün ve cinlerinin br çıkarı vardır. eğer size anne adı soruyorsa oradan şeytandan kaçar gibi kaçın. çünkü o artık şeytanın uşağı olmuştur.

büyücüyse kimse size hatır için birşey yapmaz. onun ücretini sizi götüren size çaktırmadan verebilir. yada bunda büyücünün ve cinlerinin br çıkarı vardır. eğer size anne adı soruyorsa oradan şeytandan kaçar gibi kaçın. çünkü o artık şeytanın uşağı olmuştur.

peki anne ismi sormaları neden o kadar kötü? çünkü genelde anne ismi soruyorlar.:confused:

peki anne ismi sormaları neden o kadar kötü? çünkü genelde anne ismi soruyorlar.:confused:

çünkü kendileri cinli ve hastadır. sizin bilgilerinizi annenin karininden alırlar. ona göre size bir takım olmuş şeylerden haber verip çok bilmişliğe kalkarlar. yani hocanın cinleri sizin annenizin karininden bilgi alır hocada bunları size yutturur. bunlar büyücüdür.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...