Jump to content

Recommended Posts

çünkü kendileri cinli ve hastadır. sizin bilgilerinizi annenin karininden alırlar. ona göre size bir takım olmuş şeylerden haber verip çok bilmişliğe kalkarlar. yani hocanın cinleri sizin annenizin karininden bilgi alır hocada bunları size yutturur. bunlar büyücüdür.

teşekkür ederim.

artık karar verdim kesin yaktıracağım.canları cehenneme,bana yıllardır bir sürü acılar çektirdiler adam gibi gitmiyorlarsa varsın yansınlar.

tabiki bozar .ama şunu unutmayalım bu şer amel hemen anında tutar yani çamuru at duvara yapışmasada izi kalır.ALLAH ım hayırlı insanlar ile karşılaştırmak nasib etsin bizleri. benim bildiğim üzerinde olanları uzaklaştırır.kesin çözüm değil. bak yanıltmayayım eğerki devamlı okursan belki 1 ay belki 1 sene belli bir süreden sonra şerefsizler tutunamaz ya yanarlar veya sakat kalıp terketmek zorunda kalırlar.ama şunu unutmayalım. eğerki canı gönülden yaratana sığınıpta yarabbim beni şu sıkıntımdan kurtar diye ALLAAAAAAAAAAH DESEN kurtulursun .ciddiyim kurtulursun. ama o anı ,o ortamı yakalamak zor. büyü ancak hangi ayetle veya harfle, yani ne ile yapıldıysa,ancak o şekilde iptal olur. başka türlü zor.

hep merak ettiğim bi şey vardı..büyüden kurtulmak için herkesin farklı terkipler vermeleri nedendir diye..Çoğu zaman onlar için özel indirilmiş ayetler bile kalıcı çözüm getirmiyor.. demekki büyü hangi ayetle yapıldıysa onu bulamadığımız sürece kalıcı kurtuluş zor...şifre çözmek gibi bi şey bu durum...şifreyi buluncaya kadar devam etmek lazım vazgeçmeden...

teşekkürler çakır kardeşim...kafama takılan önemli bir noktayı gidermeme vesile olduğun için.

Anne ismi alıyorlar çünkü kişi ismi ile anne ismini 'Ebced' ile hesaplayıp burcuna bakıyorlar .Burç ile de 'Yıldızname' ye .Yani şirk .Doğru olduğuna inanmakta .Çoğu hoca anne ismi soruyor meşhurları da meşhur olmayanları da .

Saffat suresini hergün en az bir defa okuyup veya netten açarak sesli dinlemendir

Saffat sûresini dinlemeyi başka bir yerde de okumuştum ve hatta bende okuyup, dinliyorum. İnşaAllah siz de bu sıkıntıdan hayırlısıyla kurtulursunuz...

beyaznur kardeşim şimdi nasılsın iyileştinmi

baktım olmuyor o cinle evlendim. çocuklarımızda oldu.( zaten daha öncesinde de varmış) maşallah evli mutlu çocuklu olduk. :D

baktım olmuyor o cinle evlendim. çocuklarımızda oldu.( zaten daha öncesinde de varmış) maşallah evli mutlu çocuklu olduk. :D

Gerçek mi bu?...9_9

Gerçek mi bu?...9_9

evet gerçek ama minik bir sorunumuz var. henüz eşimide çocuklarımıda göremiyorum. konuşuyorum, bana dokunuyorlar ama göremi diğer insi ve cinni şeytanlar engelliyor hainler :mad:

evet gerçek ama minik bir sorunumuz var. henüz eşimide çocuklarımıda göremiyorum. konuşuyorum, bana dokunuyorlar ama göremi diğer insi ve cinni şeytanlar engelliyor hainler :mad:

Nasıl yani? görmeden nasıl oluyor bu evlilik?..

Benimde evlilik dışı var ilk ögrendimde şok olmuştum ben ruya gördümü sanarken meger beni götürüyomus hatunlar .) tesadüfen tanıştım baska bir cin söylemisti evlenmekle hata etmisin bence sonradan pisman olma bir insani seversin falan..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...