Jump to content

Recommended Posts

gelip annemden,babamdan istemediki zaten. evlenme teklifi bile yapmadi,kendisi karar verdi ve evlenmisiz. cocuklarimizda olmus . en zoruda gorememek ya. raziyim evlilige de birde gorebilsem sorun kalmayacak. yokmu bize Allah rizasi icin yardimci olacak birileri. tam gomek uzereyken seytanlasmis insanlar kapatiyorlar goruntumu.islerine gelmiyor onlarin.

Kendisine sor ondan daha iyi kim bilecek yöntemini o isterse sana görünür bence sana görünmek istemiyor zira onun sana görünmesi yasak ola bilir cinler alemininde kanunlari var korktu içindir belki.. Allah mesut etsin ne diyek enistenin bir ismi varmı?

Aşık cin niye gitsin yaw, kalsın istediği kadar belki işimize yarar ;)

ismini soylememi beklemiyorsunuz sanirim. korkmuyor o, ustelik oda en az benim kadar caba harciyor gorunebilmek icin. isin icine girince anliyor insan. ne seytanliklar dondugunu. Allah deyipde seytana ne insanlarin hizmet ettigini.

Aşık cin niye gitsin yaw, kalsın istediği kadar belki işimize yarar ;)

eskiden gitmesi icin az ugrasmamistim.sokakda guzel bir kiz gorsem onlara satmaya bile calismistim. :D ama artik alistim kabullendim.ustelik sevdimde umarim en kisa surede gorurumde mutlu oluruz. :)

Peki ne sekilde konusuyonuz irtibati nasil sagliyosunuz sesli bir sekildemi yoksa işaretlerlemi?

bazen konusma. bazen yazdiriyor. genelde dokunuyorlar. heleki cocuklar bicir bicirler. birazcikda kiskanclar tabi.

kocanmı kizdi araştırdımı anlıyınca tuttun yol yol degil yardim al bir an önce insanlarin içine karış

İsteseler kocasını zararsız hale getiremezler mi?Yani varolduğunu varsayarsak cinlerin,bence kocasını yokedebilirler.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...