Jump to content
Sign in to follow this  
AURORA

Spor Ayakkabısı Nasıl Temizlenir

Recommended Posts

Ayakkabı Temizliği

Diğer kıyafetlerinizin temizliğine dikkat ettiğiniz kadar spor ayakkabılarınızında temizliğine dikkat etmelisiniz çünkü zannetmediğiniz ölçüde mikrop saçabilir.Çünkü gözle görülmeyen mikroplar ve organizmalar aklınıza gelmeyecek yerlerde pusuya yatmış olabilir

Spor ayakkabı giymeyi tercih edenler için önemli bir husus da temizlik konusudur.Bu yüzden yıkanmasına çok dikkat etmeniz gereken ve temizliğinde titiz davranmanız gereken Spor ayakkabılarınızı iyi kontrol etmelisiniz.Çünkü Spor ayakkabılarınız zararlı organizmalar için yuva haline gelebilir

modatakip.net+kad%C4%B1n+jump+spor+ayakkab%C4%B1+1.jpg

Spor Ayakkabı Temizliği

Spor Ayakkabı Yıkaması ve Hijyeni

Onları çamaşır makinesine atmak yerine su yöntemi deneyin: İki yemek kaşığı talk pudrasısmiliv.gif bikarbonatlı sodasmiliv.gif iki damla karanfil yağısmiliv.gif iki damla çay ağacı yağı (bakterileri öldürmek için) ve iki damla lavanta yağını bir kasede karıştırın. Bir kilotlu çorabın içine ayakkabılarınızı koyarak ağzını sıkıca bağlayın ve ayakkabılarınızı iyice sallayın. Kokuya sebep olan bakterileri öldüren bu karışımsmiliv.gif aynı zamanda çok güzel bir koku verecek. Bunu sıklıkla uygulayabilirsiniz.

• Like 1

ben bu karışımı yapsam ekmeğe sürer yerim yaw :D

teşekkürler. ben genelde elde saatlerce yıkıyıp iyice durulayıp gölgede kurutuyorum.deterjan ve sabunla:D

• Like 1

ben bu karışımı yapsam ekmeğe sürer yerim yaw :D

sonrada tecrübelerini bizimle paylasmani bekliyoruz:D

--- Sonraki mesaj ---

teşekkürler. ben genelde elde saatlerce yıkıyıp iyice durulayıp gölgede kurutuyorum.

o eziyeti bende cok yasiyorum canim:)

beyaz ise cif le falan silerim renkli ise deterjanla siler güneş te açık havada kuruturum miss gibi olur..

camasir makinalarida bir süre sonra ayakkabin seklini semalini bozmaya basliyor.

Ben olduğu gibi çamaşır makinesine atıyorum,beyazlarla.

beyazlarla mı çekmiyor mu?:D

• Like 1

Makinaya atıyorum tertemiz oluyo:D.........