Jump to content
nothing

İsteğini Rüyasında Görür İnşallah

Recommended Posts

hayırlı olup olmadığını mı

yoksa direk olayı mı görüyoruz

niyetin, muradınla ilgili görüyorsun sanırım. altta deneyen arkadaşın yazdığı gibi

sümme letüs elunne aynelyakınny..

İşte o zaman bilinmeyen kalmayacakk.

anlamadım? ne demek istedin nnic???

rüyayı hatirlamak icin bişi vardi ya simdi onu yazcaktim bende unuttum iyim neydiki ... :S

onu hatırlayıp yazarsan sevinirim bende çok rüyamı unuturum ,heleki biri uyandırdığında :)))

ben yaptım tam istediğimi net göremedim.. ama istediğimle ilgili şeylerin olumlu hissini hissedebildim rüyamda.Yani o konuda sevinir gibi oldum..Rüyamda o konuda mutlydum..Gerçek hayatta da istediğim şeyin sonucu olumlu çıktı. Bu arada sadece istediğimi değil başka karman çorman şeyler de gördüm.. Her şey bir film şeridi gibi geçiyordu.. Başka konularla ilgili kötü şeyler de gödüm.Söylemesi ne kadar doğru bilemiyorum tecavüz gibi şeyler gördüm.Alalh hayra çıkarsın amin..

ben yaptım tam istediğimi net göremedim.. ama istediğimle ilgili şeylerin olumlu hissini hissedebildim rüyamda.Yani o konuda sevinir gibi oldum..Rüyamda o konuda mutlydum..Gerçek hayatta da istediğim şeyin sonucu olumlu çıktı. Bu arada sadece istediğimi değil başka karman çorman şeyler de gördüm.. Her şey bir film şeridi gibi geçiyordu.. Başka konularla ilgili kötü şeyler de gödüm.Söylemesi ne kadar doğru bilemiyorum tecavüz gibi şeyler gördüm.Alalh hayra çıkarsın amin..
Sevgili fans;öncelikle gördüğün rüyayı Allah c.c. hayra çıkarsın inş. kötü rüyalar gördüğün vakit sabah yüzünü yıkadıktan sonra musluğu aç ve suya gördüğün şekilde anlat gördüğün rüyayı hayra çıkarır.İyi rüyada gördüğün vakit kimseye anlatma sadece sadaka ver veya yasin süresini de okuyabilirsin.