Jump to content
Sign in to follow this  
Guest black_blood20

Sonunda pes ettim arkadaşlar duyrulur

Recommended Posts

Guest black_blood20

ya ben cin min çağırmak görmek istemiyorm bunun pskolojisi beni fazlasıyla etkiledi gerçekten günlerce kafayı yiyodum nerdeyse sürekli huzrsuzdum düşünebiliyomusnz heran sinrli ve drduk yere huzrsuzdm bunlara ne gerek var dün vazgeçtim ve afrdı ardına dua okudm okdar iyi geldki allaha yönelmek bana iyi geliyo bundan sonra sadce allaha yönelik olcam böyle saçmasapn şeylerle uğraşmıycam şimdi bile bukdr etkledyse gelseydi hayatımı mahvederdi sizler haklıydınız arkadaşlar ama zararın neresinden dönersen kardır döndün ve bidahada bulaşmıycam

Guest Zem_heri

Çok şükür çok sevindim. İşallah bir daha böyle şeyleri merak etmezsin :))) iyi tarafından da bakıyorum başına bi şey gelmeden bıraktın.

Guest the_frost

Madem bulaşıyorsun bizide bulaştır tek başına yapılırmı bu işleR :)

Guest fantoma

Arkadaşim inşallah icine yerleşmemişlerdir,

cok sinsi yaratiklardir bunlar,milimetrenin binde birinden daha kücük bir sekilde hareket ederler vücudda,

muslugu ac ellerini tut suya 10 dakikaya kadar hic cekme elini sudan,

eger icine girmislerse,kafandan asagiya dogru ayaklarinin altinda cikip giden bir akiş hissedeceksin.

Bu 10 dakikalik sürede vücud hareketlerini cok iyi analiz et,

yukardan asagiya dogru hareket eden bir seyler hissedersen,ayaklarinda hafif uyuşma gibi bilki icine girmişler.

Insallah kötü bir durumla karsilasmazsin.

Guest neslişah

senin adına çok sevindim bırak herkes olduğu yerde kalsın dimi ;) ne yapacaksın görüp de zaten günümüzde cinden, şeytandan bin beter bir sürü insan var etrafına bir bak göreceksin onlardan binlerce, en güzelini yapmışsın dua en güzeli Yüce Rabbimizin vereceklerinin yanında hiçbir şeyin kıymeti olamaz...

Guest KıRıK

Sen pes etmemişsin...Doğruyu bulmuşsun...İn bir dahada bulaşmazsın...Sebeplerle uğraşmayı bırak da sebepleri yaradana(c.c.) bak...

Guest karam
ya ben cin min çağırmak görmek istemiyorm bunun pskolojisi beni fazlasıyla etkiledi gerçekten günlerce kafayı yiyodum nerdeyse sürekli huzrsuzdum düşünebiliyomusnz heran sinrli ve drduk yere huzrsuzdm bunlara ne gerek var dün vazgeçtim ve afrdı ardına dua okudm okdar iyi geldki allaha yönelmek bana iyi geliyo bundan sonra sadce allaha yönelik olcam böyle saçmasapn şeylerle uğraşmıycam şimdi bile bukdr etkledyse gelseydi hayatımı mahvederdi sizler haklıydınız arkadaşlar ama zararın neresinden dönersen kardır döndün ve bidahada bulaşmıycam

hayırlısı olsun hakkında.. mahlukatı bırakıp Halık'a dönmek en güzeli. huzur orada...

Guest assena

Yaradandan istemek varken ne isin var Cinlerle kardes Allah korusun