Jump to content
roseraie

Siğil Büyüsü ve Şeytani Barkod Belası

Recommended Posts

ilgiçn bir video,http://www.youtube.com/watch?v=N3MTMFOhFro&feature=related izlemenizi istedim

barkod olayı ile ilgili benzer bir video daha öncede izlemiştim . malesef gerçektende öyle .

insanların satın aldığı ürünlerin üzerindeki logolar falan ,emin olun bir süper markete girdiğinizde satılanların en az %80 'i onların fabriklarında üretiliyor. Nasılmı sahip oldular uzaklara bakmaya gerek yok anahtar kelime özelleştirme . değerinin 5te 1ine giden kurumlara bakın .

aslında %90 ı onların

şöyle ki türk sandığınız eskiden yerli üreticiye ait olan markaları bile satın almışlar

bir de kamufle olanları var ki, son birkac yıldır kimlikleri deşifre oldu

Bunun çözümü ne olabilir?Büyü olduğunu yada belli bir sembolle beynimizin yıkandığını anlamak neyi halledebilir ki?Bunun bir çözümü olmalı ama nasıl??Bilinçaltı temizliği bile sıfırlamaz sürekli yenilenen bombardıman sağnağı var çünkü.

Benmi paronayak oldum bilmiyorum , artık hangi logoya baksam bunlara ait olabileceğini düşünüyorum .

Örneğin Elazığın yerl firması var final'inde sahibi olan bir firma odak .Şu logoya Aharfi nasıl bakın isterseniz benmi paromayağım.Neden A harfi ile oynama gereği duymuşlar ?

logo.gif

Bunun çözümü ne olabilir?Büyü olduğunu yada belli bir sembolle beynimizin yıkandığını anlamak neyi halledebilir ki?Bunun bir çözümü olmalı ama nasıl??Bilinçaltı temizliği bile sıfırlamaz sürekli yenilenen bombardıman sağnağı var çünkü.

Çözümü bilmiyorum ama belki bu video bilinç altı için faydalı oabilir. 3 saniyede Allah'ın 99 ismi :)

http://www.youtube.com/watch?v=dH2ZHq0X1Nw