Jump to content
mine1686

Acının Böylesi Var mı?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar, dün öle bi haber aldımki, yerdemiyim göktemiyim inanın bilmiyorum.Özeti sölim, sevdiğim aslında beni çok sevdiğini söleyen, evlenme teklif eden, hayatıma girip inandıran güvendiren insan....

2 hafta sonra evleniyor, dün öğrendim, ne mi yaptım, hiçbişi, nefes almaktan bile acizimmmm...

Ne yapayım ben, allaha sığın diyeceksiniz biliyroum, ama şu an ölsem bile bu acı geçemezmiş gibi..

Yok mu bir çaresi, içimin sönse ateşi, zulüm bitse, kahır bitse, haksızlık etmeseler...

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya inanamıyorum şok oldum okurken:(

we kahroldum bi genc kız olarak....sni ck ii anlıyrm bile desem acını dindiremem...ALLAH sni böyle üzeni ıslah etsin...

insanlar nasıl bu kdr vicdansız olabılıo ya?

nasıl senın günahını alıp yola dvm edecek? snce yaptğı evlılık senın günahından hayrlı olurmu?rabbım ii etmez böle insanları...sn sabret we dua et kardeşim....sen selamete kavuşacaksın ama sna bu zulmu we kötülüğü yapan kişi ise ebedi cehennemi bu hayatta yaşayacak we senden helallik isteyecek...sna dua edicem kardeşim...rabbım her daım aynnda olsun we kötülerden uzak etsn:(

aminnnnnnn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkes aynı şeyı soyleyecek bılıyorum ama tek çaresı Allah a sıgınman..bende aynı durumdaydım hersey hazır dugun salonu tutulacakken vazgectı yuzugum elımde kaldı hergun Allah a sıgınıyorum..canın acımıyo mu tabı kı acıyı adını her duydugumda ağlıyorum aklımdan çıkaramıyorum sabah akşam uykuda ruyada hep o var ama dualarım ayakta tutuyo...sende oyle yap...

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hemen namaz kılıp dua et...yasin we cuma suresiyle dua et...geri gelsin dıe dua etme kardeşim....cnku böle insandan hayır gelmez.....namaz insanı diri tutuo....herkesin bi sınavı wr..bu sitede ne insanlar gördüm ben ne acılarını bıluyrm....ama hepsi sabredip dua edio...snde öle lütfen:( aklına kötü şeyler getirme lütfen...acını ck ii anlıyrm ama lütfen şeytana uyma we ALLAHa sığın:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acınız taze olduğu için sanırım böyle düşünüyorsunuz ve çok üzgünsünüz.

Kendinizi bu kadar üzmeyin,hiçkimse için değmez desemde şuan bu sözler acınızı dindirmeyecek.

zamana bırakın geçer elbet ve hayırlsını dileyin.belki o kişi sizin için hayırlı değildi.

ama ne olursa olsun size gerçekleri söylemeliydi.başkasını istiyorsa acık acık sizden ayrılmak istediğini söyleyebilrdi.

bakın üzülmeyin gerçek yüzünü gördünüz.ya ilerde eğer evlenseydiniz onun bu huylarını,aldatmalarını görünce yaşayınca ne yapardınız?

Allah hayırlı birini karşınıza çıkarsın inş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saolun, allah razı olsun, ama ne inancım kaldı ne de başka bişi, kızmayın bana, ama içim yanmıyoki , keşke sadece yansa, lime lime oldum, kendi kendime acıyorumm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

unıvden bır arkadasımın basına gelmıstı.dugune bır hafta kala cocuk sebepsız yere yuzugu elıne verdı kızın ve nısanı attı.kız 2 yıl boyunca psıkolojık tedavı gordu stajyer olarak ıse basladıgı yerı bırakmak zorunda kaldı..4 yıl once yasandı bu olay.sımdı ne mı oldu dıyeceksınız? o kız ısınde gucunde calısıyor ve atlattı cok sukur mutlu.eskı erkek arkadası ıse maddı problemlerle bogusuyor,babasının ısını batırdı..cok fazla zarara ugraılar.sen nerden bılıyorsun dersenız hemen soyleyeyım benım de eskı nısanlımın arkadasıydı kendısi ve unıvden de arkadastık onunla da .her zaman haberını alırdım ondan.kız su an hayatına devam edıyor,cocuk o kızdan sonra cıddıyım dıyerek ıkı kızla cıktı bır tanesı bunu terkettı ve sevıyordu onu terkeden kızı..bu anlattıklarım harfı harfıne dogrudur.sen kalbını ferah tut kardesım..

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah yar ve yardimciniz olsun..suan hersey yeni cok aci verir ama insallah en kisa zamnda kendinizi toparlar hayirli bir insanla guzel bir iliskiye adim atarsiniz ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakın bi sahtekar için inançlarından wazgeçme haşaaa!

o sahtekar buna değermi ya? bi gün kendine ck kızacaksın canımı nıye yaktım değmezmiş,şimdi bnı gercekten seven sayan biri war nie böle harap etmişim kendımı diceksin......lütfen ALLAH a sığın...o pislikte allahından bulsun(kusura bkma lütfen )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap