Jump to content
mine1686

Acının Böylesi Var mı?

Önerilen İletiler

yanlis anlama beni ama senin acindan cok cok böylesi hayirli olmus Allah seni cok korumus belki suan acindan sevdiginden farkinda olmayabilirsin artik güzelce sükür namazini kilip benim önerecegim tabiki Allah`tan sana daha daha hayirli es istemen olacaktir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bncede yat kalk şükret...gecekten seven sahiplenen hic kıyabılırmı senın gbi gencecık bi kıza?

günahtır...vebali büyüktür....senın günahından işi hc rastgitmicek...hp üzülecek we bn ck büyük ah aldım diyecek....rabbım senın intikamını en güzel we hayrlı bi şekilde alacaktır...ama dedgm gbi lütfen sabret we dua et....allahın werdgi her şer mutlulukla sonuclanıo.....mutlaka bi hayrlı kapı acılacaktır....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inşallah, rabbim acımı dindirir, ben acizim ne gözümün yaşını durdurabiliyom, ne içmdeki acıyı, inşallah açar hayırlı bir kapı,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şuan bi mucızeye ihtiyacın wr biliyrm...acın okdr tazeki......ama sabretmek müminin silahı....sabredersen cevap alacaksın....burda nice hıkayeler war...ne insanlar wr...sağlığından olan insanlar wr...annesini yitiren insanlar wr....dha niceleri...sağlıklısın,gençsin....hayattan ve kendinden vazgeçme...lütfen dua et....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevdigime kavusmak icin yillarca göz yasi döktüm. Allaha bizi kavustur diye dualar ettim. Yüce Mevlam kabul etti dualarimizi. Zamanla öyle seyler yasadik ki ayrilik acisi inan hic biseymis yasadiklarimizin yaninda. Birden beynimde bir simsek çakti dedim ki; ben ne yaptim! Hep Allaha bizi kavusturmasi icin dua etmistim ama hayirlisi ise olsun demeyi hic akil edememisim. Isime gelmemistir belki de o zamanlar. Allah dualarimi kabul ederek beni öyle bir imtihana etti ki.

Simdi ki aklim olsa asla böyle söylemezdim ve artik her sözün basi mutlaka hayirlisi ile...

• Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bırlıkte mısınız hala melal su an?

Hayir degiliz...:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadasin konusunu dagitmak istemem. Baska bir konuda yazariz belki. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap