Jump to content
mine1686

Acının Böylesi Var mı?

Önerilen İletiler

ben aldatılmadım belkı de aldatıldım duymadım fakat sonucta terkedılmek aynı acıyı yaratır her bünyede..yırmılı yaslarımı onunla gecırdım.kolum bacagım hatta kalbim koptu o benden gıderken..sımdı ıyıyım hayatta hergun sayısız guzellıklerın oldugunu farkedıyorum..mesgul et kendını bır seylerle ve zamana bırak.

herkes aynı acıyı mı yaşar ya

bende aynı şeyleri yaşadım ama gün geldi kurtulduğuma dua ettim

tabi insandan öyle şeyler eksiliyor ki

hayatımda kimi tanıdıysam evlendi ve düğünlerini hep gördüm

yine de herşeye rağmen şükrediyorum

konu sahibi arkadaşım bu da geçecek şimdi değilse sonra

sabretmeye çalış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ıkı kısıyı tanıdım hayatımda,bırınde zaten cocuktum,dıgerı benden gıttı gıdelı ben baska bır ben oldum..buna da sukredıyorum sızın soyledıgınız gıbı.su an ıcım yanmıyor eskısı gıbı fakat ne zaman bır sey canlansa kafamda ıcınde hep o var.yıllarca yan yanaydık kolay degıl sımdı bır alo bıle dıyememek ama bılıyorum kı en dogrusu ve hayırlsıı bu.bır yıl once ondan ayrı bır saatı bıle dusunemezdım,sımdı ıse aylar oldu..tek basıma yuruyorum her gecen gun guclenıyorum.kendımı yeniliyorum ve kaybedeb kendısı oldu bunu bılıyorum.o yuzden kımse vazgecılmez degıldır bunu bılerek devam edın yolunuza

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim ağzım o kadar yanmış olacak ki 4 senedir hayatıma kimseyi sokmadım herkeste aynı yüzleri görüyorum sanki ama bu 4 sene içinde kendim için iyi ne varsa yapmaya ilerlemeye çalıştım herşey geçiyormuş dönüp bakınca acı acı gülüyorum sadece

ama inanın bi insanın mutsuzluğu üzerine bişey kurulmuyor

dilerim Rabbim acı çekenlerin acısını söküp alsın

herşeye rağmen hayat güzel kendiniz için değilse anneniz kardeşiniz için ayakta durun sabredin Allah karşılığını veriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8 yıldır kaldıgım evden esyalarımı toplayıp ayrıldım ben mınecım..ınan kı yasadıkların benımkınden daha agır degıl..evet herkes kendı cektıgını bılır ama bak sana evlenme teklıfınden bahsetmıyorum sevgılılıkten de degıl aynı evde kalıp ayrılmaktan bahsedıyorum..dusunebılıyor musun cektıklerımı?

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ah siz gençler ne söylesek boş,ne kadar şanslı olduğunun farkında değilsin. birde bu insanla hayatını birleştirdiğini düşün, sana daha büyük hatalar yapacaktı.neler yazmak isterdim ama yazamıyorum.sen kurtuldun acırım evleneceği kıza. onun için acı çekiyorsun, karaktersiz erkekler için değmez...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende 2 yıllık nişanlımdan ayrıldım hemde en yakın kız arkadasım ayırdı bizi ve suanda beraberler. cok agladım ailemde hepten mahvetti beni dayak kavga küfür. ama allaha ve buraya sıgındım. sürekli dualar okuyorum. allah büyüktür de sen. onlarında veriri belasını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest mirosa

salla gitsin zamanla geçer.hayal kırıklıkları yaşayabilir insan başlarda etkisi fazla olabilir ama inanın zamanla alışırsınız geçer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kesinlikle katılıyorum

birde şunu öğrenmek istiyorum....son zamanlarda açılan konu ve yaşanan sıkıntı aynı

sevdiği başkasıyla evleniyor....

neden bu acı sadece kadınlara kızlara yaşatılıyor

hiç bir erkek daha bu yönde konu açıp sıkıntısını dile getirmedi yada ben görmedim

acaba kadınlar daha mı çok sevgi dolu ve kalıcı..... erkeğin sevgisi yalancı ve geçici...?

arkadaşım rabbim sabır versin hayırlı ise dönsün hayırsızsa takma bile....

Aynı durumları yaşayan bir sürü erkek de var emin olun. Erkeklerin sıkça takıldığı forumlarda dertlerini dile getiriyor bu kişiler.

Ama kadınlar daha cesur yaşadıklarını anlatmak konusunda. Erkekler ise ketum. Bu sebeple sanki erkekler taş, kadınlar ezilmiş, kırılmış gibi bir durum varmış gibi algılanıyor ama hiç de öyle değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cananercan arkadaşım, maden konu buralara geldi, bende şunu sölim, ben 4 sene evli kaldım, birinci yılımdan sonra eşim, alkol, gece hayatı, sorumsuzlukl, aklına ne gelirse yaptı, tam 4 sene sustum sadece dua ettim, yalvardım allahıma, sonuç mu boşandık, boşanmış olmak umrumda değildi, ben çok acılar yaşadım, boşanalı 2 sene oldu, bu insan benim dostumdu ben onu bir kardeş gibi severdim, benim ne yaşadığımı neler çektiğimi o bilirdsi, ve hep derdiki üzülme inşallah allah sana daha iyisini verecek, sonra kendisi geldi ben inanamadım ama zaman verdim kendime düşündüm dua ettim hep, rabbim dedim, ikinci bi acıyı kaldıramam ben, sonuç mu güvendim, hayatımda ikinci bir şansım olduğuna inandım, evliliğimde yaşadığım bu çilelerin mükafatı bu heralde dedim, ya sonuçççç, adam evleniyo, ben zaten yaralıydım, şimdi oda açtı derin bi yara, hem öle bgi yaraki gelmişimi geçmişimi kanattı, anlatabildimmi

--- Sonraki mesaj ---

ben bilirim o evden nasıl eşyaların çıktığını, bi bardakta bile onlarca hatıranın olduğunu, iyi kötü evim yuvam dediğim yerden sürülmeyi, ben tam bir sene oturduğum evin kapısından her geçişimde kahroldum, ağladım, yandım, şimdi mutlumuyum, hayır, sorcaksınız belki senin hiç mi suçun yok diye, elbet hatalarım olmuştur ama şundan eminimki hiçbir hatamın bedeli böle ağır cezalar olmamalıydı, keşke çok dedim, eski eşime dedimki bana haklın deme, benim suçumu söle ben artık düşünmekten kafayı yicem dedim, o hep ne dedi biliyomusunuz, senin suçun yok ben böleyimmm işte...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap