Jump to content
mine1686

Acının Böylesi Var mı?

Önerilen İletiler

Seni cok iyi anliyorum,,ben de ayni dertden muzdaribim,,aylardir rabbime dua ediyorum,,sabretmek çok zor,,ama senin sinavin da buymus kardeşim,,kalple sinanmak sinavlarin en büyüğüymüş,,allahin katinda en sevimli kullardan biri de kimmiş biliyor musun?sevdiğini elinden alip da allaha teslim olan,,ona tevkkül edenmiş,,sen de allaha tevekkül et,,rabbin sana yeter,,ben de dualarla namazlarla ayakta duruyorum,,allah kimseye yasatmasin,,ben yandim ama allah düşmanimin basina vermesin,,buna da şükür diyorum ama hiç bir şeyin tadi olmuyor eskisi gibi,,özledim mutluluğu,,gülmeyi özledim,,kahkaha atmayi,,bulutlarin üstünde uçmayi..!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben daha kötüsünü yaşadım...Sen şu an ki acıyla geçmez sanıyorsun ama inan geçer senin acın ama sana bunu yaşatan insan yaptığı şeyi, bir ömür yaşar...bu ızdırabı hiç şüphen olmasın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen hafta nikahı vardı, kahrolmak içimdeki acıyı anlatmaya yetmez, burdan tamamen gitmeye karar verdim, işyerimlede görüştüm, haklarımı vereceklersaolsunlar, aynı yerde çalışıyoruz ve pazartesi işe gelecek,ben napıcam, nasıl dayancam, iş için birkaç yerle görüştüm, haber bekliyorum.Tez zamanda hayırlı bir iş bulmam, haber almam için önerebileceğiniz bir dua, uygulama var mıdır?

--- Sonraki mesaj ---

Denizz 33, herşeyi koydum birkenarada, acaba küçük de olsa bir açıklamaya hakkım yokmuydu, başkasından evleneceğini duydum, davetiyesini gördüm, aksilik ya bir de üstüne düğün arabasını gördüm.Hakmıdır, reva mıdır?Aklımın almadığı, kabul edemediğim bu, ya insan da hiçmi merhamet olmaz, nedir bu kalleşlik, ne geçer ele, sonuç ne, anlamaıyorum, düşmanım dahi olsa kimseye böle kalleşlik yapmadım, yapamamda, ama bir insan allahın yarattığı bir insan nasıl bu kadar acımasız olabilir,,,,, bilmiyorummmm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl yani ya seninle evlilik planı yapan adam nasıl bir başkası ile evlenir?Demek sahteymiş be güzelim şükret bence emin ol çok daha iyisi çıkacak ve o inan bana ilahi adaletin hışmına uğrayacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

böyle insanların iki yakası bir araya gelmez. rahat ol..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum, inanin ben de anlamadim, ama neyi öğrendim biliyomusunuz? Hiç ummadiğmiz aklimizdan dahi geçmeyen şeyler başimiza gelebilir ve hayatimizi öle derinden sarsarki,,, toplamak belki mümkün olur belki de olmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bilmiyorum, inanin ben de anlamadim, ama neyi öğrendim biliyomusunuz? Hiç ummadiğmiz aklimizdan dahi geçmeyen şeyler başimiza gelebilir ve hayatimizi öle derinden sarsarki,,, toplamak belki mümkün olur belki de olmaz...

toparlanmak elbette de mümkündür. olduğu kadar, olmadığı kader diyerek yaşamınıza devam ediniz.

demekki sizin için hayırlı bir kısmet değilmiş. olsaymış zaten kavuşurdunuz.

mutlu olmak için zamanı beklemek ve bu konuda bol bol dua etmek lazım.

Allah teala sizi en kısa sürede toparlasın (amin).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap