Jump to content
Guest waterlily

Çözülmez Düğümü Çözen Salavat

Recommended Posts

Guest
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim*

kardeşim bu şekilde verdiğin salavat türkçe manasını bilen okursa karşılaştırırsa hangisinin manası daha uygun anlaşılır

Doğrusu bu Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

eline saglik kisa bir salavat ezberlenmeside kolay Allah razi olsun tesekurler:)

Guest

her işe başlarken bu selavattı şerife okunursa çok tesirli olur 100 estafirullah 100 bu selavat sonra ne için okuyacaksan zikir ve dua okunur bitincede 100 kere estafirullah 100 selavat şerife Allah cc dualarınızı kabul etsin inşallah selamlar.

paylaşım için teşekkürler. ben de sıkıntılarım için bir dua arayışı içindeydim. Allah razı olsun paylaşan arkadaştan. bir de niyet edip okuyan varsa paylaşabilirmi :confused:

(özel günlerde okunmaz die biliorum...)

( İmkansız die nitelendirdiğiniz veya düşündüğünüz )

.Maddi ve manevi olarak Yükselmek için Okunacak Sırlarla Dolu Salavat-ı Mecule

Allah dostlarından birisi diyor ki:

-Yüce Allah’ın bana sırrını bildirdiği salavatın adına “Salat-ı Mec’ule” denilir.Bu salavat her türlü olmazı olur hale getirmek ve çözülmez düğümü çözmek için okunur.

Bu salavatı okuyan kimseye cennette verilecek alanın binlerce köşesinden her bir köşesinde bin çadır, her çadırda bin tane hizmet eden huri gılman cennet ehline elbise taşımaktadırlar. Her çadırın çevresinde bin tane ağaç, her ağaç üzerinde bin tane dal, her dalda yüzbin çeşit renkte meyveler,istenen her şey dallardan insanın önüne gelmektedir. Her çadır içinde altından ve çeşitli mücevherattan bin sofra kurulmuş, her sofrada altından kap içerisinde bin çeşit yiyecek, hiçbirinin tadı ve rengi diğerine benzemeyen beşyüz bin çeşit yiyecek. Bütün bu ikramlar, anılan vakitlerde aşağıdaki salavatı (51) defa okuyacak kimse içindir.

(sanırım daha açıklayıcı oldu )

arkadaslar ben bunu denedim gercekden Allahın izni ile oldu hemde 2 gün yapdım dilegim oldu :)

• Like 2

Allah hepimizin dualarını kabul sıkıntılarını defetsin inşaallah.