Jump to content
Guest waterlily

Çözülmez Düğümü Çözen Salavat

Recommended Posts

diğer zikri yaparken bunu da vird edinsek olur mu ela naz

kafalari karistirmak olmasin ama ben zikrettigimde kombi pek iyi gelmedi sanki tekini tercih etmen gerek. Mesela Sonayin verdigini yaptigimda rüyalarim netlesiyordu onuda ilave edince eski hale dönüyordu yani bilemedim gerci ikiside sanirim ayni oranda etki ediyordur ama bence birini tercih etmen gerek ben salavati biraktim Sonayinkine devam ediyorum tekrardan rüyalarim netlesti... Sebebini bilemedim..

kafalari karistirmak olmasin ama ben zikrettigimde kombi pek iyi gelmedi sanki tekini tercih etmen gerek. Mesela Sonayin verdigini yaptigimda rüyalarim netlesiyordu onuda ilave edince eski hale dönüyordu yani bilemedim gerci ikiside sanirim ayni oranda etki ediyordur ama bence birini tercih etmen gerek ben salavati biraktim Sonayinkine devam ediyorum tekrardan rüyalarim netlesti... Sebebini bilemedim..
ama oradaki salavatı bundan okuyabilrsiniz bence.
  • Like 1

elanaz sen bu salavatı mı okuyorsun sonayın konusunda?söylemek istersen tabi.?

Hayır ben o zikri yapmıyorum...Baska zikirde en kısa olan salavatı okuyorum...Bunu da aklıma geldiğinde okurum.

ama oradaki salavatı bundan okuyabilrsiniz bence.

güzel fikir bu salavat aklima gelmemisti, okurum cok sagol canim :)

• Like 1

Arkadaslar ben bu duayi yaklasi 3 ay boyunca hergun okudum.51 salavattan sonra Allahim saatleri duzenli hafta sonu tatil olan kisa surede yukselecegim hayirli bir is nasip eyle diye dua ettim.cok dertlere dusmustum 1 sene boyunca issiz kalmistim.tum kapilar yuzume kapaniyordu.son umudum kpss di onuda basaramadik .sonrada bu duyi okumayi bitaktim hayattan umidimi kestim.sonra bir yerde call center olaraksacma sapan saatlerde gece yarilarina kadar calismaya basladim bir ay kadar sonra yine bir kere daha bu duayi okuudum ve dedim ki Rabbim sen beni 10 senedir siniyorsun artik gucum kalmadi sen bana Resulullah efemdimizin yuzu suyu hurmetine yardim eyle hayatimi duzelt.inanmazsiniz oyle bir yerden bir is teklifi aldimki duamdaki tum isteklerimin fazlasi gerceklesti.kisa surede yukseldim sumdi huzurlu ve mutluyum.sakin pes etmeyin.Duaya devam ben canli saidiyim.selametle...

• Like 3

ottomans87 arkadaşım sabah ve akşam namazından sonramı okudunuz?iş için başka hangi duaları okudunuz?

• Confused 1

Hayir sadece yatsi namazindan sonra yatmadan once 12 gibi 2 rekat namaz kildim.100 lahavle vela kuvvate illa billa hilaliyyulazim okudum 51 tanede salavati mencule yi okudum Rabbime ovgu duasi ve peygambemizede salat ettim.Onun yuzu suyu hurmetine beni bu dertlerden kurtar dedim hepsi bu.

• Like 1