Jump to content
Guest waterlily

Çözülmez Düğümü Çözen Salavat

Recommended Posts

halen okuyorum çok şükür ama düğümler çözüldü mü derseniz vakit tamam olmamış henüz okumaya devam

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim*

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

her ikiside doğrudur.sadece çok az anlam farklılığı var.her iki şekilde de okuyabilirsiniz...önceki sayfalarda defalarca bu kısım istişare edildi...

• Confused 1

Nişanlımdan annesi yüzünden ayrıldık.O da annesine destek çıktı attı nişanı.Şimdi hala seviyorum ama olmaz diyor, hatta çok kalp kırıcı sözleri oldu anneme ve bana.Neden böyle yaptı, yapıyor bilmiyorum.Ama ben onu o kadar çok seviyorum ki.Aileler de biraz tartıştı. Şu an çok imkansız evlenmemiz. Bunun için okusam olur mu ki :((

Maddi ve manevi olarak Yükselmek için Okunacak Sırlarla Dolu Salavat-ı Mecule Allah dostlarından birisi diyor ki:

-Yüce Allah’ın bana sırrını bildirdiği salavatın adına “Salat-ı Mec’ule” denilir.Bu salavat her türlü olmazı olur hale getirmek ve çözülmez düğümü çözmek için okunur. Bu salavatı okuyan kimseye cennette verilecek alanın binlerce köşesinden her bir köşesinde bin çadır, her çadırda bin tane hizmet eden huri gılman cennet ehline elbise taşımaktadırlar. Her çadırın çevresinde bin tane ağaç, her ağaç üzerinde bin tane dal, her dalda yüzbin çeşit renkte meyveler,istenen her şey dallardan insanın önüne gelmektedir. Her çadır içinde altından ve çeşitli mücevherattan bin sofra kurulmuş, her sofrada altından kap içerisinde bin çeşit yiyecek, hiçbirinin tadı ve rengi diğerine benzemeyen beşyüz bin çeşit yiyecek. Bütün bu ikramlar, anılan vakitlerde aşağıdaki salavatı (51) defa okuyacak kimse içindir.

Her türlü olmazı oldurur denilmektedir,okuyun ne kaybedersiniz olmasa bile peygamberimize salavat getirmiş olursunuz...

Gece yarısı yada sabah namazından hemen sonra 51 defa okuyun.her dilek için okunabilir.

Abdestli okumanız seccade başında okumanız daha makbuldür.Abdestsiz de tabi olabilir ama duanın usulüne uygun okunmasına kabulüne etkilidir.

Maddi manevi sıkıntılar

Evlilik isteği

Rızık için

Huzur ve mutluluk için

Hastalık için

Her hangi bir istek için... okunur

Dün bu salavatı okuyarak mucizevi bir durum yaşadım.sürem kısıtlıydı ve benim için o an bir mucize gerekliydi okumaya başladım ve olmayacak bişeyi Allah ayaklarımın dibine gönderdi sanki.Rabbim niyetiniz iyiyse karşılığını veriyor şükürler olsun...mutlaka zorda kalınca okuyun yaşayıp görün.

• Like 2

bu güzel salavatı tekrar hatırlatıp tüm arkadaşlarımızın faydalanması için güncellemek istedim