Jump to content
Guest waterlily

Çözülmez Düğümü Çözen Salavat

Recommended Posts

Guest Gülümse.

evet doğru olanı bu :)

Guest xxx02

Allah razı olsun çok güzel paylaşım gönlüne emeğine sağlık

Guest Poseidon
soylesi var internette:

DUA: Allahümme salli ve sellim ala seyyidina ve mevlana muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve tünkızüni biha min vahleti ve tükıylü biha asrati ve takdıy biha haceti.Manası: Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (s.a.v)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.

dilek için okunabilecek çok güzel bir salavat

arkadaslar 3 cesit verilmis bende okumak istiyorum ne olur Allah rizasi icin bilen varsa söylesin hangisi dogru...

Guest mirzana

DUA: Allahümme salli ve sellim ala seyyidina ve mevlana muhammedin salaten tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve tünkızüni biha min vahleti ve tükıylü biha asrati ve takdıy biha haceti

.Manası: Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (s.a.v)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.

Ben busekılde okudum yalnıs mı arkadaslar ?

http://www.estanbul.com/faziletli-salavatlar-her-derde-deva-98363.html

Bu linkte “Salat-ı Mec’ule ve diğer bütün salavatların okunuşları ve kaç adet okunacakları var. '' Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim*''

Allah ragzi olsun yar ve yardimcin olsun.

Guest duygulum

Allah sizlerdende razı olsun..