Jump to content
Guest waterlily

Çözülmez Düğümü Çözen Salavat

Recommended Posts

yaklaşık 4 aydır bu salavatı okuyorum.mucizelerini şimdi görüyorum ama aslında muciize dediğim şeyler başlayalı 4 ay oluyomuş.herkesin haberi varmış ben yeni duyuyorum.

esneme değilde sanki bişeyler engel oluyo okumama.ya uykum geliyor yada tam ben bunu okuyacakken bi iş çıkıyo yada biri arıyo.ben ısrarla uykuyu,işi,arkadaşı erteleyip okumaya çalışıyorum.

sizden ricam okuyun.mucizesi için değilde anlamı için,sevabı için okuyun.Geriisini RABBİM veriyo.

• Like 1

Dün gece beklediğim dileğim için bu salavatı okudum 51 kere ve dua ettim ve bugün tam beklentiyi kesmişken dileğimle ilgili çok olumlu bi gelişme oldu gerçekten mucızevi bi salavat bence inanarak okuyun derim

Dün bu salavatı okuyarak mucizevi bir durum yaşadım.sürem kısıtlıydı ve benim için o an bir mucize gerekliydi okumaya başladım ve olmayacak bişeyi Allah ayaklarımın dibine gönderdi sanki.Rabbim niyetiniz iyiyse karşılığını veriyor şükürler olsun...mutlaka zorda kalınca okuyun yaşayıp görün.

Maşallah inciselcim sen bu salavatla ilgili okumalarını nasıl yapıyorsun 51 adetmi çünkü senin birkoç mucizeyi bu salavatla yaşadıgını hatırlıyorum

Maşallah inciselcim sen bu salavatla ilgili okumalarını nasıl yapıyorsun 51 adetmi çünkü senin birkoç mucizeyi bu salavatla yaşadıgını hatırlıyorum

Evet canım ben bu salavatla ilgili çok mucize yaşadım her zaman da konuya yazdım,en sonuncusu yukarıdaki yazdığım gibi Allah ayağıma gönderdi o an için ihtiyacım olanı.Sayısız okuyorum ben düzenli hiç okumadım.Çözüm beklediğim her şey için okuyorum hiç elim boş dönmedi çok şükür.

Ben cokca okurum.. normal gunlerdede okurum, firsat buldukca yani.. sadece birsey dilerken degil.. Salavat cok guclu bir salavattir ve kotu niyetler icin kattiyen kullanilmaz, Allah muhafaza size zarar verir. Benim istedigim iki sey oldu ve bu duayi olabildigince cok kisiyle paylastim.. Insallah herkes faydasini gorur..

• Like 1

Teşekür ederim tecribelerinizi paylaştığınız içimn..bizede ışık oluyor..

Bunu Konu olarak acicaktim lakin zaten varmis ..lutfen bilen arkadaslar bir aciklik getirebilir mi salaten var mi yok mu yani orjinali nasil .. aklım karıştı birkac gundur arastiriyorum lakin bazi kaynaklarda salaten geçiyor bazilarinda yok.. bilgisi olan arkadaslarin yardimlarini bekliyorum..

"Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim"

"Allah'ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (S.A.V)'e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin."

Internette iki farkli var. Hangisi doğru lutfen bilgisi saglam olan cevap verebilir mi? Birinde salaten var ve takdıy "tekzi" olarak yazilmis.

"Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim"

Digeri;

“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Hangisi dogru olan?

• Confused 1