Jump to content
Guest waterlily

Çözülmez Düğümü Çözen Salavat

Recommended Posts

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve takdıy Biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

doğrusu budur arkadaşım

Internette iki farkli var. Hangisi doğru lutfen bilgisi saglam olan cevap verebilir mi? Birinde salaten var ve takdıy "tekzi" olarak yazilmis.

"Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim"

Digeri;

“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Hangisi dogru olan?

ikiside doğrudur...

51 kez okunmasi gerekli salavati sayisina carpib 2601 defa okudum bir mucize olsun diye bir yerden para bekliyorum odensin diye mucizeni bekliyorum Allahdan

51 kez okunmasi gerekli salavati sayisina carpib 2601 defa okudum bir mucize olsun diye bir yerden para bekliyorum odensin diye mucizeni bekliyorum Allahdan

inşallah isteğin en yakın zamanda gerçekleşir arkadaşım hayırlı cumalar

Arkadaşlar ben Salavatı Mecule yi 2 sefer okudum ikisinde de muradıma kavuştum elhamdulillah . Keza arkadaşlarımın da kabul oldu .

Ancak 5 gün önce  başladım ben ve arkadaşım ayrı ayrı dualarımızla ikimizde bu süre zarfında korkulu rüyalar görüyoruz bu neden olabilir acaba bi bilginiz varmı  ?  

Nasıl okudunuz alonewolf sadece günde 1 defa 51 kere mi? Ne kadar sürede dileğiniz kabul oldu? Burada yazılanları görünce ben de heveslenip okuyorum ama hiç dileğim kabul olmadı:(

Evet yatsıdan sonra 51 defa okudum . 8 gün okudum ve duam kabul oldu . Diğer duamda da 10 gün sonra kabul olmuştu. 

İnsaALLAH sizinde duanız kabul olur tez zamanda hayırlısıyla 

• Like 1