Jump to content

Recommended Posts

benmde bir arkdaşma hoca tavsiye tmşti bisüre kullandı bi zararıda olmadı.minnacıcık bişey cam içnde zaten ne zararı olcak

patlarsa olur

aktarlarda özel küçük cam şişe içerisinde taşınıyor ağız kısmı mühürlü hatta ben kullanmıştır bana denilen üzerinde kötü bişey varsa civanın rengi kararırmış gerçek rengi parlak gümüş rengi ve benim kapkara olmuştu zamanla

daha önce okumuştum buradan bugün aldım bakalım .poşete kat kat sardım çantama attım taıyorum......üzerin

--------------------

üzerimdee büyü olduğunu söyleyenler oldu ..inş. civaya hapsolurda bende kötü enerjiden kurtulurum............

çok enteresan.. Sayenizde civa hakkında güzel bilgiler öğrendik.. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler..

Guest shadow
Ancak çok dikkatli olmalısınız, Civa ağır metal olmasının yanı sıra buharlaşabilen bir maddedir ve ciherler tarafından absorbe edildiğinde geri dönüşü olmayan bir zehirlenmeye neden olur. Çünkü ağır metaller insan vücudundan atılamaz.

Diğer yandan kullanmış olduğumuz termometrelerde ve ateş ölçmek için kullanılan derecelerde çok az miktarda civa bulunmaktadır. kırmızı renkli olanları tercih etmeyiniz, karışımdır.

Büyük miktarlarda alım ve satımı bomba zamanlayıcılarında ve ateşleme görevli fünye başlıklarında kullanıldığından yüksek miktarda bulmak baya bi zor... Yalnış hatırlamıyorsam alım satımı denetim altında olmalı.

sıcakla beraber buharlaştığında mükemmel bir kanserojen.:thumbsup:

evet ben de tasiyordum üzerimde. karardigindan belli oluyor negativ enerjiyi cektigi icin bence. peki karardiktan sonra neyapmali civalari.

Guest shadow

cıva;bayanlarda,bedene girmek isteyen(genelne ense kısmının sağ veya sol tarafında ki;burdaki ağrılar,sızılar,uyuşmaların vede zamanla kireçlenmelerin yegane sebebi bu varlıklardır)negatif varlıkların bu kısımdan bedene girmemesini engellemek içindir ama,cıva tek başına etkili değildir,cıvayla beraber 5 kimyasal daha karıştırılmalıdır.bayanlarda %60 eğer korku,hüzün vede öfkeye gem vururlar azaltabilirlerse vede sigara içmeyi durdurabilirlerse bu koruma %85 lere kadar çıkmakta.erkelerde ise;korku,öfke ve hüzün le beraber sigara durdurulduğunda ise%95 korunma sağlamaktadır ki buda mükemmel bir korumadır.hemen hemen %100 yakındır.bayanlar bu karışımı yaptıkları zamanda ise;kırmızı,siyah ve gri renk giysi ve....uzak durdukları müddetçe ise;depresyon,panik atak gibi sinirsel rahatsızlıklardan kurtulacaklardır.size anlattığım sadece kısa ve sınırlı bilgiler. unutmadan şunuda eklemiş olaymı,burçların ışınımlarını bu karışımla durdurmanız imkansızdır,onun yöntemi daha farklıdır

Guest s.reyyan

diğer 5 kimyasal nedir peki..