Jump to content

Recommended Posts

Sevgili Shadow sakıncası yoksa bu 5 elementten de bahseder misiniz.. Bu elementlerle birleştiğinde de önceki yazınızda uyardığınız gibi kanserojen etkisi devam eder mi..

Guest shadow

daha farklı sorularla karşılaşmalıydım.bu kimyaslları söylemekle bişi halledilmez.karışım nasıl yapılacak birbirine değecekmi değmicek mi,sıralaması nasıl olacak.nasıl bir yöntemle ne yin içine konmalı.neden kırmızı,siyah ve gri giysi vede noktalı yere ne gelmeli gibi vede burçların ışınımları nasıl bişi ki bununla durdurulmuyor.bunu binlerce soruyla takip ettirebilirim.bunları sanırım sormanız daha mantıklı olurdu,o yüzden yazdığınız kuran ayetleriyle,vefklwerle,tılsımlarla bu varlıkları durduramassınız eğer buna karşı geliyorsanız alın bir küçük kuran boynunuza takınız,göreceksiniz ki o varlıkları ve burçların ışınımlarını durdurmıcaktır

Çok haklısınız.. Teknik konulardaki sorularımız bilgimizle paralel... Bilgi yeterli olmayınca soru da yüzeysel kalıyor haliyle..

Guest shadow

kırmızı,siyah ve gri renkten uzak durmalısınız yazmıştım,gerçekte bu çok önemli.kırmızı rente giysiler,daima burçların enerjilerini çeker vede diğer boyutun varlıkları olan cinlere güç verir.yani burçların enerjileri ve diğer negatif ama cinler için pozitif olan dalgaları en güzel çeken rek kırmızıdır vede bu renk onların enerjilerini kuvvetlendirir bir nevi akümülatör vazifesi görür.psikolojik rahatsızlığı olan hastalara bakınız sürekli kırmızı giyerler(iç çamaşır olmak kaydıyla)oysa beyne gönderilen impalslarla o renk kendisine seçtirilir o kii ise ben o renkleri çok seviyorum der ama işin arka yüzünde çok büyük bir bela ve farklılıklar yatmaktadır.siyah renk,e gelince bu renk;burçların ve diğer negatif enerjileri kendinde toplar aynı zamanda depo eder ve gizler,daha sonra ise bu negatiflikten gıdalanırlar,güçlenirler.gri renk ise,kan dolaşımıyla mükemmel derecede ileti,şimli beyin felci vede an dolaşımını sekteye uğratan bir renk elbette burçlarla bu görevi ifa ediyor.şimdilik kısada olsa bir ayrıntıyı sizlere anlattım shadow açıklama yapma diyenlere olsun bu yanıt.shadow uzak durun diyorsa biliniz ki iyiliğinizedir

Guest EHLİ_HAVAS

civa yada bazı başka bitki yada metal vb.... materyallerin cin musallatına iyi geldiği doğrudur

asıl gerçek tesirli olan kırmızı civa dır ki onu bulmanız imkansıza yakındır

ayrıca şöyle bir kanı oluşmasın

tamam civa taşıyorum bana dokunamazlar vs... :D

aldanmayın

misal mıknatısında cin musallatına faydalı olduğu yazıyor bir kitapta...

bikaç tanede iyi gelen başka şeyler yazalım

üzerinizde mıknatıs civa. hantit vs....

yürüyen labaratuar olursunuz :D:D

Civa yi duymustum ama nazara ve göze karsi koruyor diye,bende birkac senedir bir kücük cam icinde var ama bir acayip oldu ayni kum gibi sanki biliyorum neden..

Civa yi duymustum ama nazara ve göze karsi koruyor diye,bende birkac senedir bir kücük cam icinde var ama bir acayip oldu ayni kum gibi sanki biliyorum neden..

Peki faydası oldu mu sizce hayatınızda ?

bir dee.. yakın zamanda check up yaptırdınız mı ?:):)

--------------------

civa yada bazı başka bitki yada metal vb.... materyallerin cin musallatına iyi geldiği doğrudur

aldanmayın

pekii.. evin girişine (dış kapıya mesela) koysak..?? hem üstümüzde taşımayız?

hemde daha geniş bir koruma sağlamazmı ?

Guest EHLİ_HAVAS

pekii.. evin girişine (dış kapıya mesela) koysak..?? hem üstümüzde taşımayız?

hemde daha geniş bir koruma sağlamazmı ?

ne desem yanlış olur

Allah bilir

aldanmayın

kırmızı civa çok degerli ve pahalı bi madde dediğin gibi bulunması imkansıza yakındır ama herşey paraya ve bunun ticaretini yapanı bulmana bakar ;)

çogu milyonerler yada iş adamları bunu deri altına yerleştirtiyor saniye bilmem kaç bin hücre yenilio haddi hesabı yok neyse bunlar ince işler fazla bahse gerek yok