Jump to content
UGURBOCEGI

Uyanık İstihare

Recommended Posts

size değişik bir istihare anlatayım.yalnız Bu Istihare de kesin sonuc her zaman olmuyo yani yanlış Bilgi de Aldığım oldu

..

2 rekat namaz kılıp selam verin..günün herhangi bir saati olur gece daha iyi olabilir

selam verince 3 ihlas bir fatiha okuyup nıyetinizi süleyin ve ayağa kalkın

sonra ayakta sesızce bekleyın.gevsek bi sekşlde sıkmayın kendinizi..

eger hayırlıysa Sağa Hayırsızsa sola ya da evetse saga hayırsa sola döneceksınız...eskı hlınızı alınca ayetle kursı okuyp bırakın

yalnız bıcok dogru sonuç almama ragmen bazen yanlış cevap da geldı.. neden acaba..bunu deneyen oldu mu hıc

• Like 1

Guest dört_mevsim

değişik bir istihare niyet edip dua okuduktan sonra içine ne geliyosa o doğrudur bunu biliyodum ama bu daha farklı

Guest melek123

sen nerden aldin bunu kaynak yazarmisin lutfen

birde ne zamandan beri deniyorsun?

kaynak yok..kaynak halk...birisinden duydum denedim..1 seneden fazladır denerım ara ara...

Guest melek123
kaynak yok..kaynak halk...birisinden duydum denedim..1 seneden fazladır denerım ara ara...

ve diyosun ki simdi ye kadar yaniltmadi, acaba sordugun sorular icin mi yoksa bi ise kalkismak icinmi yapardin.

kusura bakma merak ediyorumda onda ,

geceye dogr yapicamda ondan:D

ilginc ama sunu anlamadım kım donduruyo bızı ıstemdısımı donuyoruz yahu :D bılgi...

yanıltmadı demedım..yanlış çıkanlar da oldu...ama ruya istiharelerinde de oluyo bu...

ben herşey için yaptım..aklna gelecek her konuda kayıp için aşk meşk konularda......kim nerde yaşıyo mu ...gibi

coğu cıktı ama bi tane kayıp vardı onun için yapmıştım ölü dedi..sonra cıktı geldi kayıp kısı...evde kaybettiğim birsey icin yapmıstım...dolap da dedı ama evın dedıgı odasında degıl farklı bı odanın dolabında cıktı..bunun gıbı

Guest melek123
yanıltmadı demedım..yanlış çıkanlar da oldu...ama ruya istiharelerinde de oluyo bu...

ben herşey için yaptım..aklna gelecek her konuda kayıp için aşk meşk konularda......kim nerde yaşıyo mu ...gibi

coğu cıktı ama bi tane kayıp vardı onun için yapmıştım ölü dedi..sonra cıktı geldi kayıp kısı...evde kaybettiğim birsey icin yapmıstım...dolap da dedı ama evın dedıgı odasında degıl farklı bı odanın dolabında cıktı..bunun gıbı

Paylasim icin tsk;)

;) ben bunu türbe kapısında 3ihlas 1fatiha 1 ayetel kürsü okuyarak yapanları gördüm bir kısmı sabit dururken bir kısmı dönüyordu arkadaşlarla merak ettik bizde yaptık üç arkadaş ben tam döndüm birinci arkadaşım yarım döndü ikincisi yerinden dahi kıpırdamadı

sonucuda yazıyım hiç kıpırdamayan arkadaşınki hepimizden önce oldu yarım dönenin dilegi onun ardından oldu benimki henüz olmadı

düşünüyorumda arkadaşlarla buluştugumuz günü kendimce dersimi alıyorum

dilegi hemen olan arkadaşım annesini doktora götürmüş tekrar eve buraktıgı için geç kalmış ikinci arkadaşım annesini hastaneye burakmış gelmiş benimde hiç sevmediğim bir kaç kişi gelmişti eve annemin akrabaları annem gitme dediği halde çıkıp gitmiştim bu anlattıklarımdan umarım bir ders alırsınız:(

• Like 1