Jump to content
Şanaa

Suya Atılan Dua

Recommended Posts

Konuda ki duanın latincesini bir kağıda yazıp altınada dileğinizi yazacaksınız sonrada bekliyeceksiniz

Guest catherine

dua yazılırken kalem ve kağıt ile ilgili bir ayrıntı var mı ? (sitede başka uygulamalarda özel karışım gibi mutlaka olması gereken detaylar belirtiliyor)

Guest ChameLe
Baraj gölü olmaz mı yani ? bizim burda deniz yok ama...:/

cevap yok mu?

Guest kukuta

ben yaptım arkadaşlar inşallah olcak inanmakta çok önemli tabikide ..

Guest shekkera

her dua için geçer limi bu latince yazmak

Guest KIZIL_AKSAM

paylaşımlar için herkese teşekkürler bizi aydınlattıkları için Allah yardımcınız olsun...

mrh ecrin arkadaş yazdıklarını okudum anlamadığım (cahılımı mazur gör) " bu mektuba ya Bedûh veya ebced karsiligi olan 2468 sayisini da yazabilirsiniz " bunu nasıl yapacağız, yardımcı olursan sevinirim

merhaba Turizm, turist arkadasim :)

rica ederim, cahillik ne demek.. ben de erbabi degilim ki zaten, o yüzden rahat ol kardesim ;) mektubu yaziyosun.. sonra besmele ile katliyosun.. katladiktan sonra disina (zarfin pulu gibi düsün) üst köseye yaziyosun.. ister ismi, isterse ebced karsiligini.. Allah dilekceni kabul görsün, adrsini sasirtmasin insallah :thumbsup:

Arkadaşlar ben duayı yazıp bir bardak suya bıraktım. Dileğim gerçekleşti. Üstelik gerçekleşmesi zor bir dilekti hatta şüphe duyarak yapmıştım, olmaz diye düşünüyordum. Yüca rabbim duaları kabul ediyor, inanın ediyor. Şüphe duysanız dahi, olmayacağına inanarak yapsanız dahi veriyor. Küçük bir duaya karşılık ne büyük kolaylıklar çıkarıyor karşınıza. Ben deniz ya da akarsu bulamadım, bir bardak suya koydum. Bu uygulama bana ders oldu. Artık dua ederken içimde en ufak bir şüphe olmuyor. Allah'ın icabet edeceğine gönülden inanarak ediyorum artık tüm dualarımı. Sizlere de nasip olsun inşallah.

Guest Esna
Arkadaşlar ben duayı yazıp bir bardak suya bıraktım. Dileğim gerçekleşti. Üstelik gerçekleşmesi zor bir dilekti hatta şüphe duyarak yapmıştım, olmaz diye düşünüyordum. Yüca rabbim duaları kabul ediyor, inanın ediyor. Şüphe duysanız dahi, olmayacağına inanarak yapsanız dahi veriyor. Küçük bir duaya karşılık ne büyük kolaylıklar çıkarıyor karşınıza. Ben deniz ya da akarsu bulamadım, bir bardak suya koydum. Bu uygulama bana ders oldu. Artık dua ederken içimde en ufak bir şüphe olmuyor. Allah'ın icabet edeceğine gönülden inanarak ediyorum artık tüm dualarımı. Sizlere de nasip olsun inşallah.

sonra o bardakdaki suyu naptin canim kardesim?

nereye doktun?

Suyu temiz bir yere döktüm dileğim kabul olduktan sonra tabi. Kağıdı atmadım sakladım.