Jump to content
pirpirim

Meleklerin Gücü Kitabını Aldım

Recommended Posts

Guest *Wild*
yaw bu insanlar bir cins.uydurup uydurup rant sağlıyorlar.okudum o kitabı hiç bişi ilgimi çekmedi.kişisel gelişim kitabı adını meleklerden yardım veya gücü koyunca çok satıyor.madem melekten yardım ne işi var tarot kartlarının.ruh hastası şizofrenler alet ediyor her şeyi.melek Allahın kudreti ile yardım eder yoksa kim görmüş meleği.biz insan olarak boyutumuz farklı meleklerin yapıları farklı peygamber efendimiz görmüş cebrail a.s mı ürkmüş titremiş vahi getirdiği zaman.nerde biz melek gelecek te yardım edecek.her insaın üzerinde sağ ve sol omuzundan ki iki melek hariç 140 melek verilmiş bunlar bizim başımıza tuğla düşmesin ayağımız kırılmasın diye koruyucu olarak verilen melekler ta ki kader de ölüm anına kadar yanımızda yardımcı ama onlarıda göremiyiz veya özel işimizi yaptıramıyız.bi kere göz ve beyin yetilerimiz kapalı.

canın sıkılınca soru sor kartlar var nasılsa .ona görede uyduruk karşılıklar dolu oyalınırsın vakit geçer efem..

pardon ama ne kartı ne sorusu nasıl cvp vercek kartlar lütfen açarmısın konuyu??

Meleklerden yardım istesek Allaha şirk koşmuş olmaz mıyız? diyor bir başlık. Açıklaması şöyle; Meleklerle ilgili belki de en çok sorulan sorulardan biri bu. Aslında gerçek bunun tam tersi. Melek kelime anlamı olarak, Allahın mesaj vereni demektir.Melekler Allahın sevgi dolu yolunu işaret ederler her zaman .Meleklerle çalışmak, onların yardımlarını hayatlarımıza almak, Allaha şirk koşmak değildir. Bunun tam tersidir. Onlar put değil ki onları yanımıza yollayan sevgili Allah. Gerçekte meleklerle çalışarak Allaha onun ışığına çok daha yakın oluyoruz. Dilerseniz Allahın izniyle meleklerden yardım isteyin. Sonuçta melekler de biz de biliyoruz ki tüm dualar Allaha gider. (Kitaptan)

ben hiç böyle birşey duymadım bu güne kadar İslamda elini açarsın Rabbine yalvarırsın arada hiçkimse olmaz kararı verecek Allah neden meleği aracı yapmakla uğraşayım ki birşey olmıyacaksa yada olcaksa o taktir etmeden zaten olmaz ama meleklere kitaplara iman var tabiki fakat ikisi çok farklı şeyler

Ne bileyim ben merak ettim aldım. Sonuçta kişisel gelişim kitabı. İnancımızı bilip daha önce dark angel arkadaşın da dediği gibi doğruyu yanlışı ayırt edeceksek sorun yok. En güzeli Allaha el açmak doğru. Ama İslamiyette de meleklerin yardımını Allahın izniyle istemek var. Öyle dualarda var.

Guest *Wild*

pirpirim kardeşim sen Allahtan iste ne isticeksen öle şeyler yapma bence..

içinde 40 tane veye 41 tane kart koymuşlar.her birinin adı yazıyor üstündeve sen bi soru sorup çekiyorsun kartı ona göre cevap vermiş oluyor güya..açıkca tarot kartlarından esinlenmiş adı melek kartı olmuş.

illede kişisel gelişim kitabı istiyorsanız ki hepsinin içeriği aynı bari bizim uslubumuza dinimize uygun olan kitap alın.örneğin muhammed bozdağının kitapları bizi biraz daha yatkın.bu yabancı kökenli kitaplar nerdeyse tanrı sizsiniz tanrı olsaydınız filan fişmana getiriyor .çok okunursa bu tür kitaplar amin yerine amen diye bilir insan.tehlikeli ve sakıncası çok.bizde kader var bunlar ise kader yok diyor.

aynen. bir alman tanidik var meleklerle konusuorum falan diyo. kartlari var melek kartlari her gun bir tane cekior turkce isimleini bilmiorum kartlarin ama almanca kartlarini gördüm.gününü ona göre haberlesmeyle aliormus.

internettdede var melek karti sec yaz secersin :)

ohh mis gibi cinleri karti serdirip cektiriyo :D tarotla ugrasanlarin cogu cin musallatlisi. Cin musallati bazilarininda bildigi gibi eli ayagi gözü bir yana kayanlar degil cin musallat oldugu insana lkendini genelde hic belli etmez o kisiyi kullanir hasta eder paranoyak yapar eglenir melegim der görünür cebrailim der görünür ermisim der pirmisim der en sonunda kisinin imani Allah magfaza tehlikelyle karsi karsiya kalir. Rabbim imanimizi korusun.

Guest *Wild*
ohh mis gibi cinleri karti serdirip cektiriyo :D tarotla ugrasanlarin cogu cin musallatlisi. Cin musallati bazilarininda bildigi gibi eli ayagi gözü bir yana kayanlar degil cin musallat oldugu insana lkendini genelde hic belli etmez o kisiyi kullanir hasta eder paranoyak yapar eglenir melegim der görünür cebrailim der görünür ermisim der pirmisim der en sonunda kisinin imani Allah magfaza tehlikelyle karsi karsiya kalir. Rabbim imanimizi korusun.

ya o zaman sana sorim ben bu kahve falı bakanlar ve tarot falı bakanlar nasıl anlıobiliolar bazı şeyleri vede söylüyorlar??

bilgi iyidir.ama kesin çizgiyi ayıracaksın.ve fazla bel bağlamayacaksın.

yüzlerce kitap okudum bazıları anlık rahatlatır bazıları adamı delirtir.ama bu tür kitaplar sakat .kader yok her şeyi yapa bilirsin veya melek geldi gitti diyip tozuta bilirsinde.unutma ki o alınan kitap yazarını zengin ediyor tabi değşik şeyler yazıp süsleyecek.