Jump to content
pirpirim

Meleklerin Gücü Kitabını Aldım

Recommended Posts

Guest *Wild*
Soğudum kitaptan yaaa..:D

bence kitap okuma hiç bi zaman.Boşver..şarkı falan dinle kendini öle içinde düşün.Bence en güzel kendini dinlemen şarkılarda .

arkadasim ben Nihat Hatipoglundan böyle bir soru geldigini duymustum o da böyle meleklerdenmis bilmem nelerdenmis vs. men ediyor yani hic bir tavsiyelerde bulunmuyor dikkatli olun diyor sirk yolu. Eller sadece Allah`a acilacagini söyledi o yüzden sana da tavsiyem o kitabi istersen bastan asagi oku ama uygulamalara gecme ve evinden iptal et...

Guest *Wild*

cangirl75 çok haklısın bencede . ama okumasın alıpta.neden okusun ki.Ben olsam kardeşimizin yerinde alıcağım vericeğim parayı sadaka veririm.Yada çok açsam o anda simit yerim ayranla.ama gerçekten verdiğin örneki çok beğendim .

cangirl75 çok haklısın bencede . ama okumasın alıpta.neden okusun ki.Ben olsam kardeşimizin yerinde alıcağım vericeğim parayı sadaka veririm.Yada çok açsam o anda simit yerim ayranla.ama gerçekten verdiğin örneki çok beğendim .

Hatipoglu resmen programinda demisti meleklere gerek yok direk eller Allah`a acin diye insallah o size verir diye bunlar sirk kismina giriyor, iman edecegiz dedi inkar degil ama dilekler hacetler sadece Allah`tan istenir dedi....

Guest *Wild*
Hatipoglu resmen programinda demisti meleklere gerek yok direk eller Allah`a acin diye insallah o size verir diye bunlar sirk kismina giriyor, iman edecegiz dedi inkar degil ama dilekler hacetler sadece Allah`tan istenir dedi....

ne güzel yine oruç tutucaz çok az kaldı.Hatipoğlu amca starda çıkıo iftar vaktine kadar.ben .ok iyi hatrlıyorum bazı durumlar içinde değişik dualar veriyor söylüyor.

ya o zaman sana sorim ben bu kahve falı bakanlar ve tarot falı bakanlar nasıl anlıobiliolar bazı şeyleri vede söylüyorlar??

simdi falci fincani cevirdimi falcinin cini hiz yönünden olsun beyin okuma olsun kisinin özelini okur bilir saniyelik is, cin icin kisinin hakkindaki özel bilgileri ögrenmek göz acip kapmaya o bütün bilgileri alir. Falciya kisi hakkinda fisildar fisildama derken falcinin beynine sinyaller gelecekten bazi haberleride gökten calabilir gelecektende birtakim caldiklari haberleri söyletirler olay bundan ibaret.

Guest *Wild*
simdi falci fincani cevirdimi falcinin cini hiz yönünden olsun beyin okuma olsun kisinin özelini okur bilir saniyelik is, cin icin kisinin hakkindaki özel bilgileri ögrenmek göz acip kapmaya o bütün bilgileri alir. Falciya kisi hakkinda fisildar fisildama derken falcinin beynine sinyaller gelecekten bazi haberleride gökten calabilir gelecektende birtakim caldiklari haberleri söyletirler olay bundan ibaret.

sen nerden bunları biliyorsun??

istenilen dogru Allahtan istenir ama hürmetine diyerekte istenir mesela; evliyanin enbiyanin hürmetine "yagan yagmurun hürmetine" diye dua edilir.

Hz. Ömer’in (r.a) kendi hilafeti sırasında, kuraklık olunca Hz. Abbas (r.a)’ı alıp yağmur duasına çıktığı ve onun ellerini ellerine alarak; “Allah’ım! Bu senin Peygamberinin amcasının elidir. Bu el hürmetine bize yağmur ver” diye dua ettiği nakledilmektedir. Büyüklerimiz de öteden beri, “Allah’ım, Senin sevdiklerin ve seni sevenlerin yüzü suyu hürmetine (hatırına) bize merhamet eyle ve mağfiret eyle veya şu ihtiyacımı hasıl eyle...” diye dua etmişlerdir.

--- Sonraki mesaj ---

sen nerden bunları biliyorsun??

biliyorum demek hosuma gitmiyor ama Cinleri iyi taniyan bilir :D Allah tanistirmasin cümlemizi...

Guest *Wild*

ya bu ne demek şimdi.ben anlamadım Allah aşkına açıkca yazsana?bide bu falı baktırınca ne oluo ki?

bence kitap okuma hiç bi zaman.Boşver..şarkı falan dinle kendini öle içinde düşün.Bence en güzel kendini dinlemen şarkılarda .

"Hiç bir zaman kitap okuma" ne demek ya ? Ne biçim "Sence" bu !