Jump to content
UGURBOCEGI

Sadece İstihare ve Rüya

Recommended Posts

Guest alev501
sevgili 313, sana yapabilecegin en basit ve kesin sonuç veren bir istihare verebilirim. ister abdestli ister abdestsiz. ister namaz kıl istersen kılma. yatağına yattıktan sonra.

21 kere oku niyetini et. rüyayı hatırlamasanda uyanmadan önce niyetinin sonucu kulağına söylenir, net cevap verilir. ben ve arkakadaşlarım tarafından defalarca denendi. tavsiye ederim..

bismillahirrahmanirrahim.

la tüdrikühül ebsaru ve hüve yedrikül ebsar ve hüvel latifül habir.

enam suresi 103. ayetidir..

21 kere mi okunacak yada 103 kere mi ? bana cevap yazarmisin diledim.oldu

Guest 313

ben bunu denedim ama hiç bir ses duyamadım neden acaba

Guest Zeyna

Sevgili diledim.oldu dün gece senin verdiğin istihare duasını okudum.Gece sağ tarafımda bir ağırlık hissettim ve kulağıma niyetimin sonucunun ne olacağı 3 kez söylendi.Çok teşekkür ederim sana.

Guest Omar

Kim söyledi sizlere sonuçları ? Allah mı ? Melek mi ? Peygamber mi ? Evliya mı ? Ya Allah'tan başka kim bilebilir gelecekte yapacak olduğunuz şeylerin sonuçlarını ! Bu hurafe işlerle uğraşmayın arkadaşlar, olumsuz sonuçlar doğurabilir. Allah'ın ipine sarılın sadece yürekten dua edin ve nafile namazınızı kılın, fiili olarakta çabalayın kalbinizi temiz tutun yeterli, böyle ilginç sistemlerden medet ummayın, işin ilginç tarafı İslâm Dini adı altında yapılıyor bu çarpıtılmış ritüeller, ne kadar yanlış bir olay; günah ya !

Guest Zeyna

Siz bizim Allahın ipine sarılmadığımızı yürekten dua etmediğimizi vakit namazlarını kılmadığımızı nerden biliyorsunuz?Elbette Allah'dan istiyoruz niyetimizin nasıl olacağını bize göstermesini.Yoksa ondan gayrı kimseden medet ummuyoruz.

Guest Omar

İstihare namazı kılıp, yatıp niyet edilen ve ilerde yapılacak eylem hakkında sonuç istemek diye bir olay yok ! Yazdıklarımı tekrar oku sana yada bir başkasına Allah'ın ipine sarılmıyorsunuz demedim yada diğer iddaa ettiklerini yazmadım iyi oku istersen; Allah'ın ipine sarılın sadece yürekten dua edin ve nafile namazınızı kılın, fiili olarakta çabalayın kalbinizi temiz tutun yeterli, böyle ilginç sistemlerden medet ummayın, işin ilginç tarafı İslâm Dini adı altında yapılıyor bu çarpıtılmış ritüeller; dedim yani bu sarılmanın şekli istihare değildir. Bildiğin doğruyu yap arkadaşım ne diyebilirim ki başka, ben seviyeli bir şekilde kendi fikrimi sundum fakat gördüm ki vurgulamadığım şeyleri algılayıp hepsini üzerime yığmıssın; bu hoş değil. İyi günler.

Guest ekolgirl

bu site bi ilim sitesi.böyle akıl verme sitesi degil ozaman inanmıyosan hurafe denen seylere neden burdasın.biz bilgi paylasımı için burdayız.inanmayın böyle seylere diyip gecmek sanamı kalmış.

sevgili 313, sana yapabilecegin en basit ve kesin sonuç veren bir istihare verebilirim. ister abdestli ister abdestsiz. ister namaz kıl istersen kılma. yatağına yattıktan sonra.

21 kere oku niyetini et. rüyayı hatırlamasanda uyanmadan önce niyetinin sonucu kulağına söylenir, net cevap verilir. ben ve arkakadaşlarım tarafından defalarca denendi. tavsiye ederim..

bismillahirrahmanirrahim.

la tüdrikühül ebsaru ve hüve yedrikül ebsar ve hüvel latifül habir.

enam suresi 103. ayetidir..

sevgili diledim.oldu rüyayı hatırlamasak bile söylenen şey akılda kalıyomu.bende akşam denemk istiyorum . Lütfen cevap verirmisin.