Jump to content
  • 0
Şanaa

Ruhum Sıkılıyor....

Question

İçim tükeniyor sanki bi tuhaf durum. anlamıyrum saçma sapan bişi.ruhum daralıyor daralıyor.acaba sıcaklar mı dokunuyor ??

Canım hiç bişi yemek istemiyor iştahım da nanik. hevesim bitti. Ve kımıldamadan oturmak istiyorum . yoksa çıldırıyor muyum ???

34 answers to this question

Recommended Posts

• 0

ne tesadüf

hakettiği birine ağzıma geleni saymamak için kendimi zor tutuyorum

sadece laftan ibaretmişşşş

geri kalanı bomboşmuş

• Like 1

• 0

vallahi kalbim güm güm bi baskı var anlamadığım ,

ortada fol yok yumurta yok .çatlayacağım kesin tozuttum ,

korkuyorum ne olduğunu bilmiyorum..

• Like 1

• 0

aynenn bende bu aralar öyleyım bir yere sığamıyorum insalar için yanlızım sanki yok böyle bişey

• 0

bende öyleyim bazen içim daralıyor hiçbişey yapamayacağımı düşünüyorum..bomboş kalbim artık hiçbişey besleyemiyorum..

• 0

Bende öyleyim :confused: Sanirim haziran sonu aslanlar için zor ve keyifsiz geçiyor. Kime sorsan bu durumda. Enerjimin tükendigini hiss ediyorum. Ama benimkisi belki gebeliktendir. Mecalim yokk dövmüsler sanki beni. :confused:

• Like 1

• 0

bana kalırsa birçoğunuzun derdi aynı, monotonluk.. bazen hergün birbirinin aynısıymış gibi gelir insana, en ufak değişiklik olmuyormuş gibi.. bu aralar bu normal, yakında değişecektir......

• Like 4

• 0

bugünde aynıyım ve daha da hırçınlaşıyorum. telefonu hiç açmıyorum kimseyi görmek konuşmak istemiyorum annem den de kaçıyorum.nedenini bilsem ona göre ot kaynatır çöp içerim ..evden dışarı çıkmak istemiyorum, tadım tuzum yok.aslında iyi tespit yaparım ama bu hoşnutsuzluğun ve ruhumun daralmasına bir anlam veremedim.iki gündür huzursuzluğum tavan yaptı.sanki kötü şeyler olacak mış gibi ..bi kaç gün daha böyle olur isem bakacam duruma ve bir psikologa gidiceğim.anlamını yitirdi her şey mecalim kalmadı içim çekiliyor kanım akmıyor gibim inşallah hayırlara döner..stres olsa bilirim ..

• 0

uzman değilim ama bence olacaklar çok açık, yardım alırsanız; depresyon başlangıcı diyecek ve işe yaramaz ilaçları burnunuza dayıyacaklar. boşverin onu.

günümüzde herkesin problemi kendisi. amaçsızlıktan, boş zamandan, geçmişe takılmaktan, veya ruh yorgunluğundan dolayı böyle çöküşler yaşanır, normaldir. kendinizi dışarı çıkmaya, insanlarla konuşmaya zorlayın. bi yığın ilaçtan daha etkili olur.