Jump to content
Guest MedCezir

Çekim Yasası Deneyimleri ve Paylaşımlar

Recommended Posts

Guest MedCezir

ben ve çevremedkiler hep uyguluyoruz bunlarla ilgili kitap ve araştırmalarımız var amaç daha fazla kitleyle iletişim kurmak ve paylaşım

Guest Zem_heri

ben bundan beş yıl önce düşündüğüm yerde oturuyorum şimdi. ama burayı bilmiyordum bile sadece hayal ettim. coğrafya oturduğum ev ortam herşey ama o düşündüğüm andaki duruma göre bu hayatım boyunca imkansız bi şeydi. hatta imkansızın ötesi. ve hatta istediğime rağmen benim duvarlarımı da yıkmam gerekiyordu. ve bunu ben kesinlikle yapamızdım. kendim karar vermek zorunda kalsam asla cesaret edemezdim olaylar herşey zincirleme gelişti. o zaman kişisel gelişim kitapları okuyordum ama onlarda çekim yasasına adına çekim yasası demeden anlatıyorlardı. ve şimdi arkasından gelen düşüncelerime doğru gidiyorum ortam yaşam ona doğru gidiyor. yani düşünürken isterken bulunduğunuz ortamı pek dikkate almayın şartlar ona göre bi şekilde gelişiyor işte :))) hepinize kolay gelsin

şimdi bu çekim yasasını da istediklerini beyaz bir sayfaya yazacaksın ve hergün dua gibi okuyacaksın yanlış bişi çekmemek için ve bolca su içmek gerekir çunkü su iletken ve vucudumuzun dörte üçü su dolasıyla su çekim yasasını tazeliyor ve sık sık nefes almak vermek gerekiyor oda nekadar sağlam nefes alırsak dünya bizi o kadar tanıyor yani nefes boşlukta dönüp çekim yasaylı buluşuyor ve bedenizde ayrıca çekim yasasının işlemesi için onunla ilgili nesneler taşımak ve sürekli tekrarlamak yani istediğin şeyi şifre koyup devamlı hafızayı beslemek gerekiyor ve bide bu istenilen şey kimde var ise onu gözlemek yakın olmak ve modellemek gerekiyor birde bünye nazlı kesinlikle gamsız olacaksın yoksa bir anda herşey tekrar başa dönüyor yani mantığına sözün geçmeli kalbin tasasız olmalı duygularında taze kollarını biraz fazlaca açmakta evdeyken sanki kucaklıyormuş o istenilen şeyi alırcasına egzersiz yapmak ve iki eli karşı karşıya ayaları birbirine bakacak biçimde beyinden düşünerek ısıtmakta çekim yasasında işe yarıyor..

uygulayan arkadaşlara bişey sormak istiyodum.bende çok eskiden beri sürekli istediğim şeyler için hayal kuran biriydim.ama neden bilmiyorum hala bu hayallerim birtürlü gerçekleşmiyor.ve işin ilginç yanı sanki benim kurduğum hayalleri ben başkası için kurmuşum gibi başkaları yaşıyor.örnek vermek gerekirse,mesela ben çocukluğumdan beri çok geniş bi arkadaş çevresinde olmak istedim.ortaokul bitti dedim lisede olur lise bitti üniversitede mutlaka olacak dedim.ama kesinlikle 1-2 arkadaştan öteye gidemedim.ve inanın ki bunun için çok çaba sarfettim.özellikle üniverstede sevdiğim arkadaşlarımla bi evde oturmayı çok hayal ettim küçüklüğümden beri.ama olmadı tabi..mezun oldum iyi bi bankada çalışmayı hayal ettim.buda olmadı...parasıpulu hiç önemli değil sadece bana sadık bi insan olsun dedim.yine olmadı...ama bu hayal ettiğim çoğu şeylerin hep arkadaş ve akraba çevresinde gerçekleştiğine şahit oldum.hatta onları dinlerken aa ne güzel benimde böyle bi hayalim vardı diye düşünüyodum.yani özetle benim hayallerimi hep karşı taraflardan dinliyorum..olumsuz olunmaması gerektiğini yazmışsınız tamam ben normalde biraz olumsuz bi insanım ama hayal kurarken değil.hep olacak gözüyle bakardım.ama artık bakamıyorum o ayrı...yani ben anlamadım şimdi bu çekim yasasını ben yanlış mı kullanıyorum veya nebileyim dini boyuttan düşünecek olursak hayırlı mı değillerdi.ama çekim yasası sadece kişinin isteklerine göre oluşuyo hayra şerre pek bakmıyo sanırım.offf ben nerde yalnış yapıyorum yaa??:confused:

Guest Zem_heri

New yanlışın şu bence. başta gerçekleştiremediklerin sende olumsuz bir sürü masa ayağı oluşturmuş yani başaramamayı öğrenmişsin bilinçaltına yerleştirmişsin ve bi şeyleri hayal ederken sen şimdi buna hayır desen bile içindeki bi şey isyan ediyor. hayır daha önce de hayal kurdun ne oldu. hep başkaları yapıyor. sen asla bunu beceremezsin diyor. ve gene çekim yasası işlemiş oluyor. içindeki olumsuzlukları ve öğrendiğin başaramamayı değiştirmen gerekiyor kişisel fikrim bu. çünki benim de başıma geliyor. bazen ipin ucunu bırakıyorum cin şeytan tepeme toplanıyor ve gerçekten bütün sakındıklarım başıma geliyor. unutma çekim yasası iyi yi de kötüyü de çekiyor sen düşünüyorsun ve evren emret hemen sahip diyor :))) o yüzden içindeki olumsuz duygulardan biran önce uzaklaşman gerekiyor. bu öğrenilebiliyor. hemen değil ama şimdi başla olumlularla değiştirmeye olumsuzları hiç düşünme bi şeylerin değiştiğini kısa sürede göreceksin. hiç bi şey imkansız değil. kendine sınırlar koyma. olabildiğince sınırsız ol. asla kimseden daha beceriksiz ya da şanssız değilsin sadece bi şeyleri biraz değiştirmen gerekiyor beyninde o kadar

cevap için teşekkürler ve sanırım haklısın.pozitif olmak çok önemli ve ben bunu çok az kere başarabiliyorum (olumsuz bi cümle daha kurdum yine sanırım :)) sürekli olumla yapmakda çekim yasasını çalıştırır sanırım.

sen ne kadar bilgi sahibisn bilmiyorum ama sadece hayal kurarken diil hep hayata pozitif bakacaksın olmaz die bişey yok olumsuz bi insanım diyorsun belkide sen bilmeyerek bu isteklerini ilerleyen zamana attın istedikten sonra insanoğlunun yapamayacağı yok sen istersen kendini sevmeyle ama gerçekten sevmeyle başla derim ve şükret şükretmek fazlasını getirecektir sana

Guest MedCezir
şimdi bu çekim yasasını da istediklerini beyaz bir sayfaya yazacaksın ve hergün dua gibi okuyacaksın yanlış bişi çekmemek için ve bolca su içmek gerekir çunkü su iletken ve vucudumuzun dörte üçü su dolasıyla su çekim yasasını tazeliyor ve sık sık nefes almak vermek gerekiyor oda nekadar sağlam nefes alırsak dünya bizi o kadar tanıyor yani nefes boşlukta dönüp çekim yasaylı buluşuyor ve bedenizde ayrıca çekim yasasının işlemesi için onunla ilgili nesneler taşımak ve sürekli tekrarlamak yani istediğin şeyi şifre koyup devamlı hafızayı beslemek gerekiyor ve bide bu istenilen şey kimde var ise onu gözlemek yakın olmak ve modellemek gerekiyor birde bünye nazlı kesinlikle gamsız olacaksın yoksa bir anda herşey tekrar başa dönüyor yani mantığına sözün geçmeli kalbin tasasız olmalı duygularında taze kollarını biraz fazlaca açmakta evdeyken sanki kucaklıyormuş o istenilen şeyi alırcasına egzersiz yapmak ve iki eli karşı karşıya ayaları birbirine bakacak biçimde beyinden düşünerek ısıtmakta çekim yasasında işe yarıyor..
çok ilginç dahada paylaşırsan deneyimlerini daha geniş sevinirim:D

Guest

Olumsuz düşüncelerden kurtulabilmenin bir yolu da bilinçaltı çalışmaları. Nekadar olumlu düşünürseniz düşünün geçmişinizden veya etrafınızda oluşan durumlardan dolayı algıladığınız olumsuz herşey, farkında olmadan alt bilinçte yer ediniyor ve günlük yaşantınızda davranışlarınızı biraz gözlemlerseniz, her davranışınızın edindiğiniz fikirlerden dolayı kontrolsüzce gerçekleştiğini farkedersniz. Bu durumda beyni kandırmak diye tabir edilen bir yöntem uygulamak ki zaten yasanın özünde de bu var. Ne kadar çok hayalini kurarsan duygusal rehberlik sistemini de devreye sokarak hayalini kurarsan gerçekten istediğin şeyden emin olur ve hayalinde duygularınla birlikte bunu yaşarsın. Bu hayaller bir kereye mahsus değildir. Sürekli tekrar tekrar edilir. Telkin niteliğindedir. Bir şey hakkında ne kadar çok dşünürsek ne kadar telkin çalışması yaparsak beyin buna inanır. Alt bilinçte o denli yer edinir.

Bir de Şanaa bahsettiği birşeyi vurgulamak istiyorum bu da çok önemlidir. Eğer istediğiniz şey birinde varsa o kişiyi örnek alın misal, ünlü olmak isteyen biri bir şarkıcıyı örnek alır gibi. Onun duygularına bürünün onun gibi hareket edin onun gibi tebessüm edin onun gibi bakın. Benzeşim yasasında benzerler birbirini çeker bu da sizin çekim yasası uygularken sürekli hizada kalmanızı sağlar.

Yine bir önemli vurgulama daha kitapta geçen bir söz "Saadetini izle" sürekli aynı duygu ve düşüncede kalmak istiyorsanız olumlu kalmak istiyorsanız sizi mutlu eden sizekeyif veren şeyler yapın. Bu meditasyon mu, el açıp dua etmek mi, yürüyüşe çıkmak mı, kimsesiz çocuklara yardım mı? Kedinizle oynamak mı, dans etmek mi şarkı söylemek mi bunları yaparsanız ve sürekli yüzünüzdeki tebessümü ayarlamayı ihmal etmezseniz tebrikler o zman çekimde başarılısınız.

Guest MedCezir

sorun iç sesi bastırmak hayatın her anındda sakinliği korumak bunun için önce kendimizden başlayıp hayatın her anında zevk almalıyız kendimizi geçmişimiz affetmek şifre zaten sonrası geliyor istkelerinize kavuşuyorsunuz