Jump to content
Guest MedCezir

Çekim Yasası Deneyimleri ve Paylaşımlar

Recommended Posts

Guest Zem_heri

O anki ruh halinizi haraket ve mimiklerinizle değiştirerek de yapabiliyorsunuz bende çok işe yarıyor. çok sinirliyken inadına güümseyin mesela aynanın karşısına geçin ya da tartışığınız insanın karşısında komik değişik mimikler yapın değişik hallere girin zaten ortalık sakinleşip her iki taraf da koptuğu gibi ortam da değişmiş oluyor :))) tek başınaysanız ve sinirli bi şekide kalktıysanız gene farklı şeyler yapın mutluyken eliniz kolunuz nerde yüz hatlarınız nasıl hatırlayın ve tam o şekle bürünün ruh haliniz hemen değişiyor güzel egzotik kokular da ruh halinizi hemen değiştiriyor seçtiğiniz duş jellerinin rengi kokusu bile sabah sinirini hemen alabiliyor :)))geçmişte olan olaylarla ilgili olarak da oturup önce kendinizi affedin hatalarınızla barışık olun ki sonra tekrar tekrar karşınıza çıkmasınlar bastırmayın zira bi yerde patlıyor. bu işe başlamadan önce en büyük hatalarınızı yazın büyük pişmanlıklarınızı ve kendinizi affedin herşey geride kalsın yoksa tekrar tekrar hayatınızı işte düzene giriyor dediğiniz alanlarında başa dönüyorsunuz . aklınızdan zor ve imkansızı çıkarın. sizin için zor yok imkansız da kolay gelsin

Guest saliha.hatice

çok duymuşuzdur "Rabbim vermek istemeseydi, istemeyi vermezdi" bence evet el Hak doğrudur zira Rabbim talep ettiğimiz hayrı aklımıza düşürüyor ve bizde isteyip ÇEKİYORUZ. ha birde şer şeyler var HAkk'tan gelmeyen ondanda vazgeçmemiz için bize bir çok açılım sunuyor Mevlam ama biz illaki Allahım belamı istiyorum diye ısrar edince onuda veriyor. Bazende istemediğimiz halde şer geliyor başımıza işte o zamanda sabredip asi olmazsak hem günahlarımızdan bir kaçı affediliyor hemde o çok istediğimiz şeye kavuşturuluyoruz yani o şer bizim istediğimiz hayra vesile oluyor.

çooooook isterdim yunus gibi;

"cennet cennet dedikleri bir köşk ile üç-beş huri

isteyene ver onları. Bana Seni gerek Seni" diyebilecek imana sahip olmayı. Cenneti umduğum için yada cehennemden korktuğum için değilde, Cemalullahı görmeyi umarak ve Rabbimi kırmaktan korkarak ibadet ve iteat etmeyi. nasip etsin Rabbim. amiin. selam ve dua ile...

Guest Zem_heri

ha bir de siz doğduğunuzda bu kadar sınırınız yoktu bu kadar imkansızınız da bunlar size aileniz, çevreniz içinde yaşadığınız toplum tarafından öğretildi. bilinçaltı eğer biraz emek verirseniz başarıyı, sınırsızlığı , kolayı, herşeyin güzel olduğunu da öğrenebilir sadece biraz emek biraz çaba gerek başlayın bi yerden. kendinizi bu kadar sabote etmeyin ,

Guest MedCezir

arkadaşlar istiyorumki okuduğunuz kitaplar izlediğiniz filmler veya her türlü kaynaklar bunlarıda paylaşalım ben önerebilirim zorluklara göre kendini ateşle adlı kitap tavsiye ederim çok sade ve akıcı bir dili kullanılmış verilen örneklerde film olarak will smith'in umudunu kaybetme adlı filmi mutlaka izleyin

Guest Zem_heri

ben o kitaplardan çok tavsiye ettim ama biri gelip evet güzelde şurası söyle bile demedi demekki kimse okumamış mamaky en iyisi deneyilmlerini paylaşsınlar :)))

Gene de tavsiye edeyim Doğan ceceloğlu içimizdeki çocuk mutlaka okuyun, mazeret yok, Muhabbet Bozdağ-Ruhsal Zeka , Antony Robins içinizdeki devi uyandırın, secretin özüne inmek için de buda öğretisini okuyun hepsini doğru kabul etmeyin ama işinize yarayanları alın zira secretin özüdür.

Film olarak secret için esaretin bedelinin tavsiye ederim internette var izlemeyenler mutlaka izlesin.

Şimdi çok işe yarar eminim bu yazıyı okuyan herkes hemen gidip bu kitapları okur filmi de izler ama napalım ya tutarsa hoca misali :)))

Guest MedCezir

esaretin bedelini o kadar çok severek izledimki kaç kere izledim bilmem benim önerdiğim filmde onun gibi zorlukları nasıl yendiğini kanıtlııyor dibe vurduğumuz an tekrar sıçrayıp yüzeye çıkacağımız andır

benimde bircok olumsuzluk basima gelmesine ragmen inatla bu olumsuzluklarin ustesinden gelme gayreti gösteriyorum, cok caresiz oldugun zamanlar olurya ozamanlar bile pes etmemeyi ögrendim, her sykintinin mutlaka bir isigi vardir diye dusundum. istediklerim sukurler olsunki oluyor olmadigi zamanlarda oldu olcak ama dusuncelerim olumsuzluga gittigi anda kendimi frenlemeye calisiyorum özellikle

keydiley ve ben bu konu hakkinda surekli konusuruz umutsuzlugunuz negatif dusunceleriniz oldugu anda olumlu dusunen insanlarla iletiisme gecin.

olumlu dusunmenin gucu adli bir kitap var Norman Vincent PEALE (Şahin CÜCELOĞLU) linki var eger isterseniz özetini kopyalayabilirim. harika bir kitap tam kendimi cikmazda hisettigim anda evde kösede duran bu kitabi okudum kendimi cok iyi hissediyorum onun disinda olumlu dusunmeye kendimi adapte ettim suan hayatimda olumsuzluklar olsada onlari yok sayiyorum mutlaka olumsuz dusundugum anlar oluyor ama saatlerce deil gelip gecio kafandan nasil atilir onu bile yazar örneklerle göstermis, cok faydali bir kitap emin olun 3 gune kalmaz bitirirsiniz.

Guest Zem_heri

Lakito iyi olur. kitabın linkini koyarsan ben okumak isterim ayrıca mamekeyin tavsiye ettiği filmi de izlicem.

bu arada yanlış harfe basmış yukarda Muhabbet değil Muhammed Bozdağ olacak arkadaşlar elim sürçmüş :)))

Guest MedCezir

e book olarak var mı bu kitap arkadaşım. ya da bunlarla ilgili e book olan arkadaşlar sitede paylaşırsanız çok iyi olur

ağzını yiiim lakitommmm ne güselde örnekledin arkadaşlar karşınıza olumsuzluklar çıktığında onu düşünmeyin konuşmayın gözardı edin sizi sevenlere anlatmayın olumsuzluklar söyleyeceklerdir düşünsenize (inanamıyorum olamaz sana bunumu dedi ah sen haketmiyorsun kesin şölede olmuştur) hatta aklınıza olmayan şeyide sokarlar:D konuştukça olumsuzluğu daha çok düşeceksiniz anlattıkça unutmayacaksınız düşünüp düşünüp uyuyamayacaksınız. hep sorunlardan bahsetmeyin güzel hiçmi bişi olmaz yaaaaaaaa biz lakitoyla ilk tanıştığımızla şimdiye bakıyoruz daha eğlenceli güzellllll enazından destek olmaya çalışıyoruz birimiz düştüğünde diğeri kaldırıo seans gibi bişi oluo bu hemde eğlenceli hayat güllük gülistanlıkmı diiceksiz bende evet diiicem şuanda bile içimden saçma sapan gülmek gelio bende bilmiommmm ama allaha şükür hayatım yolunda farkında değil şimdilik ama lakitonunda öle dahada ii olacak