Jump to content
sam1

Aramizda Kanser Olan Varmi ?

Recommended Posts

ülkerdem geçmiş olsun kardeşim!!!   Allahın izniyle şifa bulucan inşallah buda bi imtihan işte  hastalığı veren de Allah muhakkakki şifasıda onda Allah tüm hastalara ve hepimize şifalar ve sağlıklı bir ömür yaşamayı nasip etsin  inşallah

• Like 1

AYLİN, 12 saat önce yazdı:

Ablacım hoşgeldin, geçmişler olsun.Tez zamanda atlatırsın inşallah❤

A

Hoş buldum teşekkür ederim ablam

zebercet, 11 saat önce yazdı:

ülkerdem geçmiş olsun kardeşim!!!   Allahın izniyle şifa bulucan inşallah buda bi imtihan işte  hastalığı veren de Allah muhakkakki şifasıda onda Allah tüm hastalara ve hepimize şifalar ve sağlıklı bir ömür yaşamayı nasip etsin  inşallah

Amin arkadaşım isyan etmedim geçtibitti diyelim inşallah aminnn

Renan, 23 saat önce yazdı:

Ülkerdemm hoşgeldin. Geçmiş olsun. Allah şifa versin inşallah...

Hoş buldum Renan çok teşekkür ederim amin inşallah

hacersş, 14 saat önce yazdı:

@ulkerdem hoşgeldin. Çok geçmiş olsun. Rabbim Şafi ismi ile şifalar nasip eylesin. 

hoş buldum sizleri özledim sağol ablam amin inşallah

• Like 2

ben yasadigim  o aciyi sanciyi  o donemki psikolijimi hatirlamak bile istemiyorum artik . Kemoterapi ve  ilaclar haricinde  ben bitkilerle tedaviye de yoneldim. Duzenli  corek otu yagi . Civan perpemi cayi.karbonat kaynatip ictim .zeytin yagli kudret nari ..paca corbasi

seker tamamen kestim . Islenmis gidalari  kesinlikle tuketmedim .bal hurma  meyve sebze agirlikli beslendim 

Bir gun geri gelebilir dedi doktor  bedeninde bi yerlerde uyuyo  onu uyandiran faktor ne bilmiyoruz dedi .

Rabbim safi ismi hurmetine  derman arayan kullarina sifa versin

• Like 1

Posted (edited)
galaxy, 2 saat önce yazdı:

ben yasadigim  o aciyi sanciyi  o donemki psikolijimi hatirlamak bile istemiyorum artik . Kemoterapi ve  ilaclar haricinde  ben bitkilerle tedaviye de yoneldim. Duzenli  corek otu yagi . Civan perpemi cayi.karbonat kaynatip ictim .zeytin yagli kudret nari ..paca corbasi

seker tamamen kestim . Islenmis gidalari  kesinlikle tuketmedim .bal hurma  meyve sebze agirlikli beslendim 

Bir gun geri gelebilir dedi doktor  bedeninde bi yerlerde uyuyo  onu uyandiran faktor ne bilmiyoruz dedi .

Rabbim safi ismi hurmetine  derman arayan kullarina sifa versin

Çok şifalar dilerim peki tatlı meyvalar aranız nasıl dı ? Tüketmek serbest mi ?

Vitamin b 17 kayısı veya şeftali çekirdeğinin kanseri önlediğini okumuştum 

Edited by Cangirl75

Cangirl75, 1 saat önce yazdı:

Çok şifalar dilerim peki tatlı meyvalar aranız nasıl dı ? Tüketmek serbest mi ?

Sagolasin 

Tam anlayamadim soruyu kusura bakma 

Soyle anlatayim

Pek istah olmuyo zaten  insanda .bazen zorluyodum kendimi

Tatli meyvelerdeki seker ve beyaz seker cok farkliymis

Saglikci bir akrabam soylemisti kanser hucreleri sekerden besleniyo .Seker yerine tatli meyve tuket bol bol sivi tuket diye 

Sade su nadiren ictim pekmez serbeti veya limon koydum hep ictigim suya

Doktorum destekliyodu bu sekil beslenmemi  lakin sunu yeme bunu ye gibi tavsiyede bulunmadi hic.

• Like 1

Posted (edited)
galaxy, 3 dakika önce yazdı:

Sagolasin 

Tam anlayamadim soruyu kusura bakma 

Soyle anlatayim

Pek istah olmuyo zaten  insanda .bazen zorluyodum kendimi

Tatli meyvelerdeki seker ve beyaz seker cok farkliymis

Saglikci bir akrabam soylemisti kanser hucreleri sekerden besleniyo .Seker yerine tatli meyve tuket bol bol sivi tuket diye 

Sade su nadiren ictim pekmez serbeti veya limon koydum hep ictigim suya

Doktorum destekliyodu bu sekil beslenmemi  lakin sunu yeme bunu ye gibi tavsiyede bulunmadi hic.

Örneğin tatlı taze üzüm vs benim bildiğim her ne kadar tatlı gıda , meyva veya şeker den üretilmiş gıdalar vs kanseri tetikliyormuş yani besin kaynağımış onun haricinde istediğini tüketebilinirmiş bildiklerim bunlar 

Edited by Cangirl75
  • Like 1

Cangirl75, 4 saat önce yazdı:

Örneğin tatlı taze üzüm vs benim bildiğim her ne kadar tatlı gıda , meyva veya şeker den üretilmiş gıdalar vs kanseri tetikliyormuş yani besin kaynağımış onun haricinde istediğini tüketebilinirmiş bildiklerim bunlar 

Hakli olabilirsin ben boyle dusunmemistim.

Yani senin deyiminle meyvelerdeki tatli gida dedigini ben dogal  tatli diye dusundugumden kuru meyve bile tuketiyordum kuru uzum incir kayisi hurma  . Bal   pekmez 

4 sene boyunca nadiren seker kullandim islenmis gida  diye dusunmustum sekeri 

• Like 1