Jump to content
Guest ToprakSu

Kalp Gözü Açmak ve Her Hacet için

Recommended Posts

Ben bunu uyguladim..yaklasik 1 aydan fazla bir sure gecti. Henuz dilegim gerceklesmedi. Kimsenin umidini kirmak istemem. Allahdan umit kesilmez. Belki daha zamani gelmemistir. Hayirlisini diliyoruz. Beklemeye devam edecegim..ama ole mucizeyi gor gibi dusuncelere kapilmamak lazim. Kimimizin duasi bir Bismillah demekle bile kabul oluyor. Bence herkez uygulasin Allah rizasi icin okusun ve namazini kilsin ve Allahdan istesin zamani gelince olur. En azindan Allah icin 2 rekat namaz kilmis ve dua okumus olursunuz. Bu uygulamadan sonra baska uygulamarda yaptim Allah kabul ederse insalah gerceklesecek...

simdi biz zamanı gelmis gelmemis onu konusmuyoruz

bizim dedigimiz sey bilerek formulu eksık verenler var dilerim karşılarına cıksın

milletle dalga geciyorlar nedir yani bu yaptıgınız?

iyilik yapıyor gibi kötülük

simdi biz zamanı gelmis gelmemis onu konusmuyoruz

bizim dedigimiz sey bilerek formulu eksık verenler var dilerim karşılarına cıksın

milletle dalga geciyorlar nedir yani bu yaptıgınız?

iyilik yapıyor gibi kötülük

Burda ne konustugunuzun farkindayim..ben genel olarak acilmis olan Elem Nesrah Leke mucizesi hakkindaki yasadigim tecrubemi paylastim. Bu bilgileri eksik verenlere gelince..yaptiklari hos bir sey degil. Katiliyorum. Ya duzgun sekilde paylassinlar yada hic paylasmasinlar.

istlax

sanırım yanlıs anlasıldım,bahsetmek ıstedıgım sadece yapılandı son mesaj sızın oldugu ıcın alıntı yaptım

size karsı bır tavrım olamaz

elbette duanın sevabı vardır ama neden dogrusu varken eksık-bır de bıle bıle farklı verılsın kı

dogru formul bıle olsa ancak rabbim kabul ederse, ama yine de yapılana dayanamıyorum

hos degıl

elbet onlarda bişeyin eksikliğini yaşıcaklardır.. duaları eksik verenler siz zaten eksiksiniz ama kafadan...

Guest tayyibe
Forumda şunu yaptım oldu,her istediğim oldu vs. diyenlere inanmıyorummm..

Atıyorlar biraz..

neden inanmıyorsun? sen kimin ne olduğunu nereden bileceksin? kişi var duası kabul olur kişi var duası kabul olmazz! inanmıyorum yazmışsınız böyle düşündüğünüz için sizin işiniz olmaz! ancak güzel düşünen güzelliği görür.....

Guest plaza
Forumda şunu yaptım oldu,her istediğim oldu vs. diyenlere inanmıyorummm..

Atıyorlar biraz..

ALLAH ile kul arasında olan birşey bende bu olağan durumu sizlere yansıtıyorum bu tertipi biri uyguladı kabul oldu diğeri uyguladı kabul olmadı diye bişey olmaz duayı içten inanarak ALLAH tealayı düşünerek dileyen kimseler umduklarına erişmiştir duanın kabul olanı basirete bağlıdır basiret görmek demektir basirette temel 2 kural vardır azimkarlık ihmalkarlık azimli olan her müminin çalıştığı şeye yapışması ve kazanması mutlakdır hadisi şerifler ve ayeti kerime meallerinde böyle geçer gelelim ben nasıl bir tertip uyguladım bak duan %100 kabul oluyor işte tertip formül ;

Önce istediğimiz şeyden emin olmaya odaklanalım,

istediğimiz şeyi kimden istediğimize odaklanalım,

istediğimiz şeyi hak edip etmediğimize hayırlı olup olmadığına önce kendimiz karar verelim,

istediğimiz şeyin aşk acısı olupda mantıkla ters düşmesigibi durumları unutmayalım bu tip durumlarda hayırlısını dilemek en doğru olanı,

istediğimiz herneyse kabul olacağına tasdik etmeli eğer sen istediğin şeyi kendine uygun hayırlı görüyorsan ALLAH tealanında rızasına başvurmalısın

sonra yapman gerekenleri yapıp MUCİZE'yi izlemelisin...

yinede söylerimki bişeyi insan çok isterse hayırsız olsa dahi ALLAh teala o kuluna hayırsızı hayra döndürüp iletir ALLAHın sevgisi merhameti hiçbişeyle ölçülemez üzülmesin duam kabul olmayan diyenler çünkü ALLAH insanı çok yönlü imtihan eder sevdiği kulunun kendine yalvarmasını dinlemek ister bu çok önemlidir çünkü insan isteyebildiği kadarına erişir

mesela bir yolu aşarken ben bu yolun sonuna kadar yürüyemem yorulurum gibi önyargılar insanı o yola sokmaya eziyet kılandır gözü kapalı o yolun 2 katını yürüyebilen insan önyargıdan düşüncesizlikden korunmalıdır bunuda söylemeden geçmeyeyim ALLAH herkesin dualarını kabul etsin en kısa zamanda sevdiğinize muradınıza nail olursunuz inşallah ben tertipde uyguladım formülleride yaptım ama en başarılısı inandım inanmak yukardaki söylediğim maddelerdeki koşulları öngörüyordu problemi belirleyip istedim şu sıkıntımı gider gibi neyse ALLAH teala hepinizde razı olsun.

Guest naughty_girl

ben deneyeceğim bu akşam bakalım hayırlısı artık :)

merhaba arkadaslar...

benim cocugum olmuyor. daha dogrusu bir kac kez hamile kaldim ama her seferinde hamileligin ilk haftalarinda kaybettim :( ve iki kez amaliyat olmak zorunda kaldim.

Doktorlara gittim, fakat onlar benim saglik acisindan bir sorunumun olmadigi söylediler ve bu sebebten yapacak bisey yokmus.

Yani yüce mevlam nezamana kismet ettiyse ozaman olacak.

Bugün bir arkadas lahutide 500 yasin okumasi var dedi.

"500 yasin çocuğu olmayanlara olsun dileğiyle okunuyor,fakat herkes 1 tane okuyabiliyor yani 500 kişi lazım! "

Eger herkes bir tane yasin okuyup bana özelden veya profilime haber verirse cok ama cok sevinirim..

Allah simdiden okuyanlardan razi olsun :)

neden inanmıyorsun? sen kimin ne olduğunu nereden bileceksin? kişi var duası kabul olur kişi var duası kabul olmazz! inanmıyorum yazmışsınız böyle düşündüğünüz için sizin işiniz olmaz! ancak güzel düşünen güzelliği görür.....

Benim inanıp inanmamam sizi bağlamaz..

İster inanırım,ister inanmam..

Ne demek sizin işiniz olmaz..Benim işimden size ne??Siz kendi işinize bakın.Öyle mesajımı alıntılayıp atlamışsınız hemen.Siz kim oluyorsunuz da benim hakkımda bir yargıya varıyorsunuz??Siz böyle saldırmaya hazır olduğunuz için nasıl düşündüğünüz belli oluyor.Kardeşim size mi kaldı benim işimin olup olmayacağı?Vericek olan Allah,size ne..

Evet inandırıcı gelmiyor bana..İnanmıyorum.İnsanın her istediği olamaz.Evliya mı bu forumdakiler.

Benim de istediğim çok birşey var ama olmuyor..Şimdi gidip formülleri verene mi saldırayım neden olmadı diye?

İstekleri olanlar benden daha üstün değil..Kim kimden daha üstündür ancak Allah bilir..O nedenle kişilerin hemen kibirlenip de şunu yaptım tuttu,yok şu mucize oldu,yok siz inanmasını beceremiyorsunuz da ondan olmuyor vs. vs. böyle hava atar tarzda söylemlerinden hiç hoşlanmıyorum.

Herkes şunu bilmeli ki dileği olduysa ne o kadar yalvarıp yakarmalarından,ne de yaptığı formüllerden,ne de kendi becerisinden oldu.Kaderinde vardı da oldu..Kimsenin gurura,kibre kapılmasına gerek yok o nedenle..

Olucak olan şey kaderinizde varsa sadece bir İhlas okursunuz kabul olur.Kaderde yoksa en sırlı formülleri deneyin,ne yaparsanız yapın olmaz!!