Jump to content
Guest ToprakSu

Kalp Gözü Açmak ve Her Hacet için

Recommended Posts

Bunu yapan oldumu aranizda ? Muhakkak etkilidir diye düsünüyorum

Evet buuygulamayı 2-3 sene önce yaptım Allahaşükür gayet önemli bir sıkıntımdan çok acil kurtuldum Elhamdülillah.

2 RekatNamaz kıldım.

- Namazın 1.Rekatında Subhaneke+Fatiha +İhlas süresini

- Namazın 2.Rekatunda Fatiha+Kevser süresini okudum.

Selamdansonra Salatu selam, Tahlil, Tahmid, Hamd dan sonra 152 adet Elemneşrehlekesüresini okudum Bitiminde aşağıdaki salavatı şerifeyi 100 kereokudum

Esselatuvesselamu Aleyke Ya Seyyidi Ya Resulullah Huzbi Yedi Galet Hileti Edrikni

En son içtenbir şekilde duamıettim.

hacet namazlarında da günlük vakit namazlarındaki gibi bitiminde tesbih çekiliyormu....33 subhan aallah, 33 elahamdülillah ve 33 allahu ekber....ve tahlil, tahmid hamd dediğinizi açıklarmısınız....bu hacet namazları kılınışıyla yani üslubuyla ilgili bugüne kadar çok farklı uygulamalar okudum fakat şöyle başlanır ve böyle bitirilir diye net bir açıklamaya hiç rastlamadım bu bilgiyi verene minnettar olurum

hacet namazlarında da günlük vakit namazlarındaki gibi bitiminde tesbih çekiliyormu....33 subhan aallah, 33 elahamdülillah ve 33 allahu ekber....ve tahlil, tahmid hamd dediğinizi açıklarmısınız....bu hacet namazları kılınışıyla yani üslubuyla ilgili bugüne kadar çok farklı uygulamalar okudum fakat şöyle başlanır ve böyle bitirilir diye net bir açıklamaya hiç rastlamadım bu bilgiyi verene minnettar olurum

Namaz bittik ten sonra bunları yaparsan nur olur.

Subhanallah+Elhamdülillah+Allahu Ekber+Lailahe İllallah+Estağfirullahel Azim+ Salavatı şerife+Niyet ile başlayın dualarınıza sonundada bunları yaparsanız Ala olur. Çünkü dua bitiminde yerinden kalkmadan bir müddet oturduğunuz yerde beklemenizde gerekir. Yani hemen dualarınız biter bitmez yerinizden kalkmayın

peşinden başladığınızda okuduklarınızı bitirdiğinizdede okuyunuz. Bu daha dua adabına uygundur. Selametle

defalarca okudum 152 inşirah...bir saatte bitiyor tabi sizin okuma hızınıza bağlı....
farklı dilekler için mi? kabul olmuştur inşallah?

ben de okudum dün ve Rabbimin kabul ettigine inanıyorum :)

jilian bi gelişme olursa bize haber ver inşaallah

ben de bu hafta okuyim diyorum ama ,mevcut okumalardan bi türlü nasip olmadı

bi bunu okumadım; haftaya okurum inşaallah

152 elem neşrah leke sadrak süresi bir niyet için okunur hacet namazıda niyet ettim allah rızası için 2 rekat hacet namazı kılmaya denir bir kere yeterlidir

şükrü abi 3 gece mi okuncakmıs?

şükrü abi siteye gelmiyor mu?