Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Ashtar Komutanlığı ve Galaktik Konfederasyon

Recommended Posts

Guest

Ashtar.jpeg

 

Sal Rachele

 

Ashtar Komutanlığı

 

Ashtar Komutanlığı 1970 li yıllarda ismi Tuella olan bir kanal tarafından tanıtıldı ve şimdi tüm dünyada Ashtar’a kanallık yaptığını iddia eden birçok insan var.

 

Ashtar Komutanlığı Galaktik Konfederasyonun bir bölümüdür. Bunlar Dünyasal isimlerdir – kendilerine bu isimleri vermezler, ama bu isimler insanlar için zihinsel bir resim yaratmakta yardımcıdır. Ashtar bir çok farklı gezegen sistemlerinden binlerce üyeden oluşur, çoğunlukla Orion ve Pleiades bölgelerinden. Çoğu organizasyonlar gibi, üyelerinin bazılarının kalbi saftır, bazılarının değildir, ama hepsi aşağıda tanımlandığı gibi organizasyonun amacına adanmıştır.

 

Ashtar’ın amacı, bilginin kaynağına bağlı olarak genelde Dünya Değişimleri, Armageddon, Kıyamet, Yükseliş olarak bilinen dönüşümden geçerken insanlara yardımcı olmaktır.

 

Ashtar Komutanlığından gelen mesajlara kanallık yapan bir çok gruba göre, grubun iki adet ana sözcüsü vardır, Komutan Ashtar ve Komutan Soltec. Bu bireylerin diğer galaktik gruplara da ait olduğu görülüyor, Soltec ismi ayrıca Solar Cross olarak bilinen ET – temas grubu tarafından kullanılmakta idi. Hem Ashtar hem de Solar Cross’un, Büyük Beyaz Kardeşlik olarak bilinen daha büyük galaktik bir organizasyonun üyeleri oldukları düşünülüyor, Büyük Beyaz Kardeşlik aynı zamanda Galaktik Konfederasyonun içindedir.

 

Galaktik Konfederasyon

 

Bu organizasyon galaksimizde ve çevresinde yayılmış olan 600 den fazla ileri uygarlıklardan oluşur. Kumanda merkezi Lyra takımyıldızlarında ve Alcyone yıldız sistemindedir, ET spektrumunda en büyük pozitif etkileri olanlardandır. Üyelerinin çoğu, 3B insanlarına görünmez olan yüksek boyutlu dünyalarda yerleşiktir. Onların çok büyük sevgisi ve başkalarına – hizmet zihniyeti, Dünya Gezegenindeki şu andaki krizleri yenmekte insanlığa yardımcı olabilme yollarına odaklanmalarına neden oldu. Çağırılma haricinde, müdahale – etmeme Ana Talimatını yerine getirmelerine rağmen, ayrıca İlahi Müdahalenin emirlerinin farkındadırlar ve insanlık üzerinde pozitif bir etki yapma pozisyonunda olanlar ile açıkça iletişim kurma izinlerine sahiptirler.

 

Konfederasyon üyelerinin büyük çoğunluğunun kalbi saftır (Tanrı’nın Sevgi dolu Işığına % 100 hizmette olmak anlamına gelir), ama maalesef hepsi buna eğilimli değildir. Herhangi bir grupta olduğu gibi, ister direkt (telepati veya kanallık ile) alınan bilgiler olsun veya diğer kanalların yazılarını okurken bu organizasyonun üyeleri ile temas edildiğinde ayırt etmeyi kullanmak zorunludur.

 

Konfederasyon üyelerini taklit edebilen “daha az ışığa sahip” gruplar vardır. Bir varlığın huzurunda olduğunuz her seferinde, spiritüel korunma tekniklerini kullanın ve varlıklara Parıldayan Bir’in Işığında veya Tanrı’nın Sevgi dolu Işığında gelip gelmediklerini sorun. Eğer yanıt vermezlerse veya giderlerse, onlarla muhatap olmadığınız, iletişim kurmadığınız için minnettar olun.

 

(Çeviri;Saffet)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest thechoosen

Ashtar Komutanlığı 1970 li yıllarda ismi Tuella olan bir kanal tarafından tanıtıldı ve şimdi tüm dünyada Ashtar’a kanallık yaptığını iddia eden birçok insan var.

,iinanılası gibi değil..... şaşırıyorum bu tür şeyleri okudukça:) son derece fantastik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu Ashtar Komandosu sadece insanlar üzerinde uygulanan bir zihin-savasi operasyonunun parcasi. Ashtar kelimesi Ishtar yani Venüs Tanricasindan türemistir. Kendisi üretkenlik, savas, sevgi ve sex tanricasi olarak sembolize edilirdi. Ashtar Komandosu diye 30 yildan fazladir gönedrilen channelinglerde sürekli olarak dünyanin bosaltilmasindan söz ederler ve sürekli milyonlarca gemileri ile hazir olduklarini belirtirler! Ayrica Isanin hala hayatta oldugunu ve günesin icinde yasadigini söylerler. Yani dünyanin kurtarilacagini Isanin emrine uyarak yaptiklarini ima ederler.

Simdi bakin zeitgeist filmini zaten seyredeniniz vardir ama ben yinede size hatirlatayim! Isa sadece günesi sembolize eden bir simge idi ve ünvani üzerinde Crist/Krst/Christ isik demek, isik nereden geliyor, günesten! Kisaca bunu anladiktan sonra böyle hayal ürünü koruyucu ve kurtarici yakisikli komutanlarin sadece tembel ve uyumsuz insanlari dünyadan yok etmek icin planlanan baska bir harekat icin olustuturlduklarini size söyle izah edeyim:

Gercek Uzayli irklar baska gezegenlerin icislerine galaktik yasalar geregi karisamazlar. Tek yapabilcekleri sey, eger bireyler isterse onlara egitim ve bilgi vermektir. Bu bilgiler ile birey ne oldugunu ve nerden geldigini ögrenmesi saglanir ve o noktadan sonra birey kendi basinadir.

Dünyada olacak olan tüm afetler, kozmik veya tektonik olsun, gecirilecek evrimin bir parcasidir. Bir kisim insan ölecektir bu kesin fakat bu yinede ET lere dünyadaki evrim sirkülasyonuna karisma izni vermez cünkü ayni evrimden ve yeni bilinc degisiminden onlarda gecmistir. Her degisim yani yeni dogum aci getirir ve buda degisimin parcasidir.

Ashtar Komandosunun verdigi mesajlara bakarsaniz hep parca parca bilgiler verilir ileride daha cok verilecegi vaat edilir. Sanki hepsini söyleseler anlamayacak kadar zekaya sahip degilmisiz gibi. Tabi onlarin mazereti ise ya korkmayin diye yada henüz erken diye. Birde 30 senedir milyonlarca gemileri ile bizi kurtarmayi bekliyorlarmis! UFO lar zaman makineleridir, yani olusabilecek afetlerinin zamanini cok iyi kestirebilecekleri gibi afetin bir gün öncesindede belirebilirler, yani 30 sene ayni yerde beklemenin ne anlami var, sanki baska isleri yokmus gibi. Sanki koskoca galakside bir tek problemi olan bizim gezegenimizmis gibi. Evrende yaklasik 100trilyon galaksi var, rakami ve büyüklügü anlayabiliyorsaniz, Ashtar abi ve kankalarinin milyonlarca gemileri ile yukaridaki hazir duruslarinin imkansizligini görebilirsiniz.

Gercek ET lerin tek yaptigi egitmek ve herhangi bir kurtarma harekati planlarini anlatmak degil. Olacak afetlerinde haberini verirler ancak bu afetler ile kendiniz bas etmek zorundasinizdir. Ashtar abi sadece tembel olan ve ögrenmek yerine oturup umutla beklemeyi yegleyen bir sürü insani ablukasina almis bir hipnoz sistemidir.

Yani Ashtar yandaslari icin üzgünüm ama "kandirildiniz"!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Magister

Katılıyorum,Messenger...Asthar,Mikail mesajları gib uydurmalar özellikle planlanıyor...Dünya insanının megolamaniasının sonuçları bunlar..Ki,insanın "halife" oluşu gibi...Birgün gerçeği tüm açıklığıyla öğreneceğiz,şüphesiz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gercekler aslinda acik ve secik ortada, sadece insanlar arastirma yetilerini kaybetmis durumdalar. Herkes hazir bilgiye kosuyor. 2 sayfalik yazi ile herseyi anladiklarini zannediyorlar. Esas problem su! Umut! Herkes umut ediyor, birseyler olacak diye, birseyler aciklanacak diye, birseyler degisecek diye. Umut insanlari narkoza sokan bir kavram, ve bu böyle. Yani "umut ediyoruzki refaha cikacagiz", nasil yani? Ugrasmadan, calismadan, arastirmadan, bilmeden ve sadece umut ederek bir seyler nasil degisebilir? Herkes umutla mehdiyi veya mesihi bekliyor, fakat diyelimki geldiler, haydi bunu farz edelim simdi! Bundan insanlarin kisisel faydalinisi nasil olacak? Tek bir kisi tüm bu dünya düzenini nasil degistirecek? Yani insanlarin beklentisi birinin onlar icin birsey yapmasi ve insanlarinda bunun icin sadece sadakat göstermeleri. Köprülerdeki tabelada ne yazar "Atlamayin sizin icin Umut var". :wallbash:

Eger birisi umut ediyorsa ne yaptigini bilmiyor demektir.

Bu arda o bilinen tüm melek isimleri aslinda Uzay Gemilerinin isimleri idi yani kisiler degil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

İnsanlar bir şekilde inanmak ihtiyacındadırlar. Umut etmek kötü bir şey değildir.

Messenger epeydir ortada yok onun eksikliği hissediliyor.

Herhalde koyunlara masallar anlatma derdindedir diye düşünüyorum.

Asthar bana gore uydurma bir yapı gibi geliyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...