Jump to content
tegmen

Fener Şikeyi Ne Kadar Yapmiştir

Recommended Posts

eveeeeet zehramız da geldi tadından yinmez artık bu konu :D:D:D

gidiyorum..İstenmediğim yerde durmam...

Guest Îکє†

neeeeyseeeeee ben uzayayım yavaş yavaş, hava zaten sıcak :D:D

--- Sonraki mesaj ---

gidiyorum..İstenmediğim yerde durmam...

aaa aşkolsun istemiyorum mu dedim, ama zorlanma diye şey ettim şimdi bu konunun inönüye kılıçdaroğluna chp ye falan uzanacak bi durumu yok da ondan :P

türk futbol tarihindeki şike ve teşvik primleri cincondan ve adnan polattan sorulur....bütün stadı saat kaç diye bağırtan aziz yıldırım değildi ;)

aynen öyle..Biz şikeyi onlarda gördük

Bize güçleri yetmeyince yavuz hırsız hesabı yaptılar...

--- Sonraki mesaj ---

neeeeyseeeeee ben uzayayım yavaş yavaş, hava zaten sıcak :D:D

--- Sonraki mesaj ---

aaa aşkolsun istemiyorum mu dedim, ama zorlanma diye şey ettim şimdi bu konunun inönüye kılıçdaroğluna chp ye falan uzanacak bi durumu yok da ondan :P

ben zorlanmam sevgili iset rahat ol canım

fenerbahce başkanı aziz yıldırım taraftarına 3 sene üst üste şampiyonluk sözü vermişti bunu gercekleştiremedi.ve yine başkan azizyıldırım dar ağacında daolsak son sözümüz fenerbahce demiştidar ağacında olsam benim son sözümyaşasın vatan yaşasın cumhuriyet olacaktır eminim diğer tüm galatasaraylı taraftarlarda benim gibi düşünüyordur bir de diyor ki o kadar para valizve bavula sığar mı aklı sıra uyanık bir çeke o miktarı yaz ve valize koy bu fenerliler uyanık ya.....fransa marsilya şikeden küme düşürüldü italya juventus küme düşürüldü neden şike yaptıkları için....biz de anadolu alacakları 3 kuruş para için fenerin düşmesini istemediler

Guest İDİL

Şikeyi 18 kez şampiyon olup-ki onun da sonuncusu şaibeli- 20 kez kutlayacak kadar yapmışlardır.

o kadar eminlerdir ki fenerliler kendilerinden başkanları suç örgütü kurup maddi yarar sağlamak amaçlı işler yapsa ve bundan ceza alsa dahi konuşmaktan,yüzsüzlük etmekten çekinmezler.

Onlara kalsa cemaatin feneri bitirme operasyonudur.

Cemaati günahım kadar sevmem bilen bilir(hadi kendimi deşifre ettim kurtuldunuz kaprislerimden) ama yani koskoca cemaat böyle ayak oyunlarına falan da başvurmaz yani...

Fenerliler yatıp kalkıp rte'ye dua etsinler,şenes beyle bir olup feneri kurtardılar

ama aziz her daim şikeci başkan olarak anılacaktır Türkiye Cumhuriyeti'nde...

Şikeyi 18 kez şampiyon olup-ki onun da sonuncusu şaibeli- 20 kez kutlayacak kadar yapmışlardır.

o kadar eminlerdir ki fenerliler kendilerinden başkanları suç örgütü kurup maddi yarar sağlamak amaçlı işler yapsa ve bundan ceza alsa dahi konuşmaktan,yüzsüzlük etmekten çekinmezler.

Onlara kalsa cemaatin feneri bitirme operasyonudur.

Cemaati günahım kadar sevmem bilen bilir(hadi kendimi deşifre ettim kurtuldunuz kaprislerimden) ama yani koskoca cemaat böyle ayak oyunlarına falan da başvurmaz yani...

Fenerliler yatıp kalkıp rte'ye dua etsinler,şenes beyle bir olup feneri kurtardılar

ama aziz her daim şikeci başkan olarak anılacaktır Türkiye Cumhuriyeti'nde...

sonunda :D

tabii ki de yapmıştır o kadar iyi bir takımda neden avrupa da bir türlü başarı sağlayamadı bu sorgudan bir geçsin fenerbahçe ve fenerli taraftarlar :)

sonunda :D

tabii ki de yapmıştır o kadar iyi bir takımda neden avrupa da bir türlü başarı sağlayamadı bu sorgudan bir geçsin fenerbahçe ve fenerli taraftarlar :)

Türkiye'de şampiyon olan takım Avrupa'da başarılı olamıyor diye şike mi yapmış oluyor ? Galatasaray şikenin kralını yaptı o zaman.Sen şampiyon ol sonra git Trömsö gibi köy takımına elen.

:whistling:elensin ne olcak ki sonuçta Türkiye'de de şampiyon olmasını bildi ama gidip uefa kupasını da şimdi dersiniz iyi bir onu aldınız ama sizde onu bırak Türkiye kupasını bile 30 yılda bir alıyorsunuz :D

hatta bir de ben hatırlatıyım herta berline yenilmişti hemde 5 gol yiyerek ama hiç olmazsa şike yapmıyor alnının akıyla şampiyon oluyor :)

ha unutmadan zamanında pendikspora hangi takım yenilmişti 9_9

aa o da Türkiye kupası elemeriydi değil mi

galatasaray hiç olmazsa avrupa da oynayan bir köy takımına yenilmiş elenmiş :D

:whistling:elensin ne olcak ki sonuçta Türkiye'de de şampiyon olmasını bildi ama gidip uefa kupasını da şimdi dersiniz iyi bir onu aldınız ama sizde onu bırak Türkiye kupasını bile 30 yılda bir alıyorsunuz :D

hatta bir de ben hatırlatıyım herta berline yenilmişti hemde 5 gol yiyerek ama hiç olmazsa şike yapmıyor alnının akıyla şampiyon oluyor :)

ha unutmadan zamanında pendikspora hangi takım yenilmişti 9_9

aa o da Türkiye kupası elemeriydi değil mi

galatasaray hiç olmazsa avrupa da oynayan bir köy takımına yenilmiş elenmiş :D

Pendikspor'a elenen takım Kadıköyde Galatasaray'ı 6-0 yenmedi mi ? Düşünün artık halinizi.Pekdikspor kadar olamadınız bile.Ondan sonra "UEFA kupamız var bizim" demekki tesadüf. :)