Jump to content
tegmen

Fener Şikeyi Ne Kadar Yapmiştir

Recommended Posts

nedense sadece fb nin şikesi gs lileri germiş

ezeli rekabet şekerim :D

ben soruya cevap verdim ama hemen ortaya Galatasaray atılıyor neden acaba hazımsızlık olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum:D

konu galatasaray değil ki!!!

fenerbahçe:)

--- Sonraki mesaj ---

Pendikspor'a elenen takım Kadıköyde Galatasaray'ı 6-0 yenmedi mi ? Düşünün artık halinizi.Pekdikspor kadar olamadınız bile.Ondan sonra "UEFA kupamız var bizim" demekki tesadüf. :)

:rofl::rofl: konu galatasaray değil archangel o yüzden uzatmıcam :D

ezeli rekabet şekerim :D

ben soruya cevap verdim ama hemen ortaya Galatasaray atılıyor neden acaba hazımsızlık olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum:D

konu galatasaray değil ki!!!

fenerbahçe:)

​bencede bu bir hazımsızlık gs bir türlü Fenerbahçe yi hazm edemiyor :)

​bencede bu bir hazımsızlık gs bir türlü Fenerbahçe yi hazm edemiyor :)

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yenmediği bir uzay boşluğu kaldı.Orada da futbol oynanacak ortam şuanki teknoloji ile pek mümkün değil.O yüzden kıskanıyorlar,çekemiyorlar,her mesajlarında böyle bi haller edalar.:)

• Like 1

Türkiye'de şampiyon olan takım Avrupa'da başarılı olamıyor diye şike mi yapmış oluyor ? Galatasaray şikenin kralını yaptı o zaman.Sen şampiyon ol sonra git Trömsö gibi köy takımına elen.

Galatasaray şikenin alasını yaptı ama nedense zaman aşımı muhabbeti ile kapatıyorlar.Mesela Kayserispor Galatasaeay a hep yenilir.Tuttuğum erciyesspordan sonra 3.takım olmasına rağmen bundan hep şüphelenirim

sükrü saracoglunda kupayi alip sampiyon oldukya ne zaman gecer bu kuyruk aciniz bilmem.30 yillik Türkiye kupasi olayina döner sanirim:wink:

• Like 1

sükrü saracoglunda kupayi alip sampiyon oldukya ne zaman gecer bu kuyruk aciniz bilmem.30 yillik Türkiye kupasi olayina döner sanirim:wink:

Bizim için kuyruk acısı değil canım sizin için bulunmaz başarı beraberlik sonunda kupayı almak fener in o kadar mahkeme ve yıpratmalarla uğraştığı dönmede biz gs yi yenince sevinemiyoruz o kadar kanıksadık canım :) :)

• Like 1

Guest İDİL
Pendikspor'a elenen takım Kadıköyde Galatasaray'ı 6-0 yenmedi mi ? Düşünün artık halinizi.Pekdikspor kadar olamadınız bile.Ondan sonra "UEFA kupamız var bizim" demekki tesadüf. :)

Sizin stadınızda size ve feNerasyona rağmen o kupayı kaldırdık mı ? Evet !

6-0'mış..pehhh maziyle avunun siz ancak...

Michel Platini üstad ne demiş,büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar büyük takımları yenmeleriyle övünürler.

Galatasaray ve fenerbahçe arasında olan hep bu.

fener daima Uefa Kupamızın gölgesi altında yaşayacak...

Şikeci bir takımın kalkıp bu kadar rahat davranmasını da anlamıyorum...

Geçen sene siz değil miydiniz ŞL men edilen ?

Sizin stadınızda size ve feNerasyona rağmen o kupayı kaldırdık mı ? Evet !

6-0'mış..pehhh maziyle avunun siz ancak...

Michel Platini üstad ne demiş,büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar büyük takımları yenmeleriyle övünürler.

Galatasaray ve fenerbahçe arasında olan hep bu.

fener daima Uefa Kupamızın gölgesi altında yaşayacak...

Şikeci bir takımın kalkıp bu kadar rahat davranmasını da anlamıyorum...

Geçen sene siz değil miydiniz ŞL men edilen ?

burada küçük takım gs oluyor o zaman hep feneri yenmekle öğünür.büyük takım da fener oluyor en çok şampiyon olan o bu arada federasyona rağmen değil federasyonun desteği ile kupayı kaldırdınız. Geçen sezon fener e oynanan oyunlar ortada...

Guest İDİL
burada küçük takım gs oluyor o zaman hep feneri yenmekle öğünür.büyük takım da fener oluyor en çok şampiyon olan o bu arada federasyona rağmen değil federasyonun desteği ile kupayı kaldırdınız. Geçen sezon fener e oynanan oyunlar ortada...

Yarım yamalak futbol bilginle bana ahkam kesme istersen...

En çok şampiyon olan fener diye bir şey yok,bilmiyorsunuz konuşuyorsunuz.(Galatasaray 18-fenerbahçe 18 kez şampiyon olmuştur)

Bir kere sizin aldığınız kupalarla övünme gibi bir durumunuz olamaz.Siz,Türkiye Kupasını 30 sene 1 kez alabilen yegane takımsınız....

feNerasyona rağmen aldık biz o kupayı,delirdiniz çıldırdınız o kupayı vermemek için,tüpçü neredeyse ağlayacaktı Ayhan Kaptana kupayı verirken ama aldık neticede....

Bu size 10 sene yeter...Detaylı bilgi için bkz :

fdf_49.jpg