Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Amore

Istanbula Gelince Nereyi Gezebilirim?

Question

1 hafta sonra istanbula gelicem.oylesine gezmek icin.Istanbulmu dersiniz Ankarami?bana ressamlar bakirkoyde var diye duymustum sokak ressamlari olan yerler filan varsa super olurdu.muze,resim galerisi,konserle,alisveris merkezi,eglenceli yerler tavsiye eden olursa sevinirim:Dlutfen super yerler yazin simdiden seceyim ona gore program yapicam.

29 answers to this question

Recommended Posts

• 0

İstanbul un her yeri her sokağı güzel ve gezilesidir ama en güzeli ve olmaz ise olması olan Boğaz turudur müzeleri v.s yazmayım çünkü onlar zaten bilinen ve gidilesi yerlerdir

keyifli huzurlu gezmeler dilerim

• 0

tesekkurler bide ressamlar sokagini bulsam:Dbu arada ebruli kursu filan varsa bir hafta isterim gitmek:D

• 0

bakırköyü gezin baştan aşağı güzel bir yer.bi de cumartesi pazarına uğrayın neşeli bir yer.

• Like 3

• 0

bakirkoy benim tedavi aldigim sehir.pek guzel hatiralarim yok.yani adini duydugumda tuylerim diken diken oluyo:Dben oranin sokaklarinda cok sara novbeti gecirdim bi haftaya novbetlerimle mehsur olmustum bile.guzel bi yer ama psikolojik galiba ismini duyunca kotu oluyorum

--- Sonraki mesaj ---

ayyyy sila konseri olursa super olur:D

• Like 1

• 0

Ortaköy olabilir, Beşiktaş olabilir ama gezmek eğlenmek için ise İstiklal'i tek geçerim diyebilirim.

• 0

Tarihi yerler gezmek istiyorsanız Sultanahmet ve Ayasofya Camileri, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı, Dolmabahçe Sarayı vb yerleri görebilirsiniz. Onun dışında İstiklal Cad., Bebek Sahili güzeldir.

Anadolu yakasında Çamlıca Tepesi'nde Boğaz manzarasını seyredebilirsiniz, gerçi artık beton yığınlarından insanın bakası gelmiyor...Üsküdar sahilinden Kız Kulesine tekneyle gidebilirsiniz.

Alışveriş merkezi olarak İstinye Park, Cevahir, Capitol AVM'leri.

• Like 1

• 0
Guest Beray.

Resim ile ilgili ise önceliğiniz İstiklal Caddesi ve Kadıköy daha uygun olur....:)

• 0

Boşver istanbulu Eskişehire gel sen :D ama burda sana ressam bulamam :D

• 0

Bogaz,bebek sahili ,ortaköy ,moda sahilide çok güzel ,üsküdar kız kulesi .....aslında her yeri ayrı bir güzeldir İstanbul'un:)................

• 0

turist olarak istanbula gelicem.gecen seneki gelisimde otelden fazla cikmadim.gezicek pek bi yer bulamadim.bu sefer tedaruklu gelicem:Dayin 26si istanbuldayim 10 gun.bana konser,sinema,alisveris merkezi,muze,gezicek yerler,en esasida sergi filan bulmama yardim edermisiniz?bir kac sorum olucak bide.bana yardim etmek isteyen biri varmi?sorularimi cevaplicak?taksi soforu varmi:D?iyi taniyan yani?:D:D:D:D:D