Jump to content
EZEL

'İstanbul'da Tek Eşli Olan Yok!'

Recommended Posts

sanki iki tane olanlar, ikiyle yetiniyorlarmış gibi....:rofl:

--- Sonraki mesaj ---

yok mu arttıran.....:rofl:

Bu adamın tam 79 karısı var!

Amerika’da ‘mesih’ olduğunu iddia eden 79 eşli tarikat lideri

Warren Jeffs için 12 ve 15 yaşlarındaki 2 kıza yaptığı cinsel saldırı nedeniyle

119 yıl hapse hükmedildi

4e7511ca1f7fcf970190447acdda9d6e_k.jpg

b0553eded7e918b5f6c4e9b64c2c6bf2_k.jpg

çok eşlilik sadece erkeklere has bir durum değil ki artık..

bu hanımefendi nerde yaşıyor?

erkeğin canı can da, kadınınki patlıcan mı:rofl:

bu mevzular kavga çıkarır, fazla eşelememek lazım...:rofl:

daha kötüsü vardır mutlaka mesala sübyancı oğlancı ve dönmelerle birlikte olan ırz düşmanı sapkınlar da az değildir herhalde.tabi bunlar eş sıfatına girmiyor eğlencelik..

Bu haber doğru mu ??

Ne kadar haysiyetsiz !!

--- Sonraki mesaj ---

Ay cidden de doğruymuş ..!!

fft64_mf1024651.Jpeg

Daha önce yaptığı ‘çok eşlilik yasal olsun’ ve ‘kadınların çoğu kendi dilleri yüzünden dayak yiyor’ açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Sibel Üresin ‘Kocama arkadaşımı tavsiye ettim’ sözleriyle canlı yayında Seda Sayan 'ın bile ağzını açık bıraktı.

Beyaz TV 'de, Seda Sayan 'ın bugünkü konukları arasında yer alan Sibel Üresin, çift eşlilik konusunda kendisine yöneltilen eleştirilere: "Hiç çift eşli yaşayan yokmuş gibi davranıyorsunuz, size şaşırıyorum. Eğer ben sadece kendi ofisimde bana gelen çok eşlileri değerlendirecek olursam; ' İstanbul 'da tek eşli hiç yok' diye net bir cümle kurabilirim." dedi.

"KOCAMA ARKADAŞIMI TAVSİYE ETTİM"

Kocasına ikinci bir eş alması için müsaade ettiğini belirten Üresin: "Ben kocama bekar arkadaşımı gösterdim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım" sözleriyle ekran başındakileri şaşırttı.

• Like 1

işin enteresan tarafı evde haremlik selamlık oturuyor hatun,ama dışarıda aynı masada oturabiliyor...aynı programda olduğu gibi....bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu derler buna....bana kalırsa dikkat çekmeye çalışmaktan başka bir amacı yok...böylelerine mikrofon uzatanlar kadınlıklarından utansınlar diyorum....

Sibel Üresin cok cazibeli hanfendi kendisine cok güveniyor ki esinin bosanmicagini da kesin biliyor, ve maalesef kadinlara kötü örnek oluyor bu böyle fetva verdikce daha cok Serap Ezgi ve Yalcin`in programina sorunlu kadinlar gelecektir.. Yazik cok yazik, zihniyeti böyle calisiyor bu tiplerin...