Jump to content
EZEL

'İstanbul'da Tek Eşli Olan Yok!'

Recommended Posts

Her insan aynı olsa, her şey çok ilginç olurdu. Bütün karakterlerin, huyların aynı olması mümkün değil. Hayatı ilginç kılan da bu değil mi zaten. Herkes başka türlü ifade eder kendini. İşin içine biraz da reklam girince daha da farklı olabilir.

Sözlerinin tamamı dinlenmediğinden böyle yorumlar çıkıyor.

"Ben kocama git bir ikinci eş al demedim, sorunlarını dinliyorum, bir başkası varsa hayatında, bunu bilmek istiyorum, haa çok istiyorsan bekar arkadaşım var, onunla evlen" gibi bir cümle kurmuş.

Aslında sitem ediyor. Bazen bir şeylere kızıp söylenen sözler gibi.

Aslında kadını baştan aşağıya dinlediğinde o kadar da haksız olmadığı görülür.

"Ha sanki İstanbul'da tek eşle yaşayan erkek var" diyor. Erkeklerin kaçamaklarından söz ediyor ve çok haklı yanları var.

Lafın tamamını dinlemeden yorum yapmamak gerekiyor sanırım.

Ben de kısaca bakındığımda şaşırmıştım, ama tamamını izlediğimde daha farklı olduğunu gördüm.

Sözlerin tamamını dinledim, daha bu ne ki. Önceleri de benzer söylemleri olmuştu, buraya yazmayacağım, merak eden internetten rahatlıkla bulabilir.

Demem o ki, kadının ne yapmaya çalıştığı aşikar. Ne demek istediği de ortada, kelimelere takılmanıza gerek yok.

"Evim de isteiğim gibi yaşarım, bu benim özel hayatım" diyor , ve haklı.

Dışarda da işinin gerektirdiğini yapıyor.

af buyur da bi halt ettiği yok.iş miş değil bunun yaptığı.kepazelik.hiç de haklı maklı değil üstelilk

ahlaksız ve sevyesiz bi kadın maalesef işte bazı sapıtık insanlar gibi buda böyle sapkınlıklarda gündeme gelmeye çalışan bi ZAVALLI türkçesi budur arkadaşlar ben size çevirdim işte haydi herkese eyi akşamlar

• Like 1
Bir kadın her şeyini başkaları ile paylaşabilir evini ekmeğini suyunu parasını vs vs ..Ama sevdiğini başka bir kadınla aslaaaaa.... ben şahsen ölmesini tercih ederim..

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

aynen gülçinim....:):):)

• Like 1