Jump to content
Sign in to follow this  
Guest h.asvili

Cin veya periler insanlari tedavi edebilirmi???

Recommended Posts

Guest h.asvili

arkadaslar sitenizi uzun zamandir takip ediyorum. Uyelik bu gune kismetmis. 2 gun once basimdam garip bir olay gecti. Uzun zamandir tanismisligim olan bir agabeyle (yaklasik 55 yaslarinda) oglunun is yerine gidiyorduk. yine yolu karistirmistim. Bende asiri derecede unutkanlik var.Gittigim bir yeri mutlaka karistiriyorum. Bana ne olacak senin bu halin dedi.Gitmedigimde doktor kalmamisti. Derken bu agabey birden bire kendi kendine konusmaya basladi. Ben bilmiyordum agabeyin boyle oldugunu . is yerine varinca tenha bir odaya gectik. yine konusmaya basladi. Ben nerden bileyim cinleri perileri oldugunu. Bana kucukken rahatsizlik gecirmissin dedi. Herseyi anlatti. bobreklerinde rahatsiz dedi.Gercektende bobreklerimden rahatsizim. Anladimki agabeyin cinleri ,perileri anlatiyor. Birden duraksadi ve sana yarin ilacini getirecekler dedi. Cok sasirdim. Yarin tenha bir yere gidelim dedi. olacaklari merak ettigim icin kabul ettim. ama cok hasatalanirim dedi. ordayken kendimi kaybedersem korkma dedi. yanliz sunuda belirteyim bu agabey ne haci nede hoca. ickisini icen kafasini demleyen birisi.Ertesi gun ormana cikacaktik sessizlik acisindan. Gitmeden marketten biber domates peynir vb. aldik. Ormana rastgele bir yere goturdum. onceden belirlenmis bir yerde degildi. araci park ettik . piknige basladik. Bu agabey bana ilacin gelecek dedi ama korkma. Yiyeceklerden 2 tane biberi aldi ve ufak bir camin dibine dik yerlestirdi. piknige devam ettik. Bu agabey konusmaya basladi . Klasik olarak cinleri , perileri bana gecmisimi anlatiyordu. Aradan 10-15 dakka gectiki benden musade istedi. Kalkti camin yanina gitti. Bende yaninda gidiyorum olacaklari gormek icin. Once sag taraftaki biberi aldi yerimize oturduk. Bana bardagi biberin altina tut , biberi alttan kes dedi. Biberi kesince cok garip bir sekilde ilk defa biberin icinden bir sey ciktigini goruyorum. beyaz civa gibide hafif grimsi bir sey akti biberin icinden. rahat bir siringadaki kadar akti yani. Tekrar korkma dedi. canim bir uzum cektiki sanki as veriyorum dedi agabey. sag tarafina dondu uzum istedi. Elini sofraya atti actiginda koca bir salkim uzum elinde . Ben yine sok ustune sok geciriyorum. Bana tekrar korkmamam gerektigini soyledi. Ikinci ilacin geldi dedi. beraber camin dibine gittik. ikinci biber aldi ve kesince yine ayni sekilde biberin icinden o sudan akti. Yine klasik sekilde gecmisimdekileri soylemeye basladi. Ilacin tarifini anlatti. Yanliz anlatirken dikkatimi ceken sey gozleri bembeyaz olmustu ama altima kacirmamak icinde kendimi zor tutuyordum.Neyse kendine gelince piknigi noktaladik ve araca bindik. Kestigimiz biberleri ayri bir torbaya koydu gozumun onunde . Dediki biberleri istiyorlar . Nasil olacak dedim. Torbayi actiki biberler ortada yok. Yolumuza koyulduk . Bana iclerinden birisinin doktor oldugunu soyledi. Sadece sana yardim ettiler dedi. Biberin icinden cikanin su degil cok tesirli bir ilac oldugunu, bunu 15 gun kullaninca hicbirseyinin kalmayacagini soyledi.

Arkadaslar suyu 8 litrelik bir suya karistirdim birazda ictim cok degisik bir tadi var aynı surup gibi. Ama icime bir suphe dustu. Lutfen bu konuda bilgili arkadaslar yorumlarini esirgemesinler. Neticede cin peri olaylari olunca aklimda binbir dusunce olusmaya basladi bu konuda. Sunuda belirteyim. bu agabey haci hoca degil ve hicbir parada talep etmedi , almadida. lutfen bu konularda bilgi sahibi olan arkadaslar yorumlarinizi esirgemeyin

NE guzel ıste...ılaç olarak bılmem ama bızden bırine de boyle cinleri olan bi arkadaşı askerde herseyını anlatmış..kafasını bı odaya uzatıp konuşup konusup sonra akrabaya aktarıyomuş.....doktor ayağına gelmış ha insan ha cin ne farkeder

Guest HATRED

Katiliyorum arkadaslar inanlarin nasil sadece kötüleri yok cinlerdede öle ha iyileri sadece müslüman değildir...benim dini baska olan bir tanidiğim var yemen ediyorum çoğüu müslümandan daha iyi biri ve yardim sever ....bunlarda da öle olanlari var ve abzilarida çok eğlenceli

Guest DENIZEROS

en fazla vesile olurlar !

Allah onlari vesile eder ! yoksa onlardan bisey olmaz :)

yani biz Allaha dua ederiz O da bize neyin hayirli oldugunu daha iyi bildigi icin,

her an kontrolu altinda tutugu yeri gogu ve ikisi arasindakileri bize verir !

Allahin vesile edip hukmunu vermesi olmadan herhangi bir seyin faydali olabilecegini dusunsek bile bu bize fayda getirmeyebilir yani !

cinleri ve hocalari ilah edinenler bu yuzden hicbiyere varamiyorlar ! bu onlarin sapkinliklarindan baskasini arttirmiyor !

Guest Zem_heri

Bu hikaye gerçek mi ? adam size ilizyon yapmış olmasın?

Guest h.asvili

Tamamen gercek. Yedigim uzumun bile tadi hala damagimda.

Guest HATRED

arkadaslar gerçektir tabi basınıza gelmeden bilemessiniz...diğer yazımda da dediğim gibi dini baska olup iyileride var...

Guest

9_9 millete yardim ediyorlar benimde yüzüme tokat geciriyorlar adaletmi bu :D

Guest HATRED

bogaz sıkanlarıda vardır (:

Guest
bogaz sıkanlarıda vardır (:

biliyorum ne olduklarini bilmiyorum ama biseyler bogazda sIkIyor canlari isteyince tokatta geciriyorlar :nea:ama benim arkadaslar bu ara ortada yoklar korktular kactilar yada beni sevmediler :derisive: belkide böyle seyler okuya okuya tirlatiyorum