Jump to content
  • 0
seven_

Ailem Beni Çok Sevsin

Question

merhaba:)

sizlere tuhaf gelicek ama gerçekten ailemin beni unutacağı düşünmeyeceği üzülmeyeceği bir yerlere gitmem lazım sanırım artık onlara iç huzuru olması için ya da ne bileyim fikirleriniz varmı bu konuda? mesela dini bir cemaate girip sürekli hizmette yapabilirim belki ama ailemden uzaklaşmam ve onların beni düşünmemeleri gerek:) hayatlarını güzel güzel yaşamaları gerek:) fazlayım onlara bir hayli kafamda karıştı:)

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

mesela dini bir cemaate girip sürekli hizmette yapabilirim.

Bunu yapma.Başka bişey yap.

• 0

aynen öyle başka bir yol çiz kendine madem karar aldın!!

• 0

Aile asla evladını unutup duşunmemezlik yapmaz.Bir anne olarak söyluyorum. Nerden kapıldın bu fikre.Fazla olsaydın seni dunyaya getirmezlerdi .Nerden kapılıyorsunuz böyle saçma fikirlere kardeşim yaa:(

Sen yinede ayaklarının uzerinde dur. İyi ahlaklı duzgun bir insan ol bundan asla vazgeçme.Ama ailenin seni unutacağı duşuncesini aklından çıkar.

Ana rahmine duştuğun gunden itibaren ve ölunceye dek onların kalbinde ve beyninde olacaksın.

• 0

sorun= benim varlığım:) inançlı olduğum için intihar falan düşünmüyorum ama yokolmalıyım bir türlü:) iyi ve güzel bir şekilde:)

--- Sonraki mesaj ---

lalyüreğim kötü düşüncem yok ahlak namus din sahibim şükür...

• 0

neden yok olma ihtiyacı hissettin??

evde 3.sınıf evlat muamelesimi görüyosun ya da ailen sana böylemi hissettiriyor..bak ailene birşeyler anlatmaya çalışıyorsan bu yolla anlatamazsın hata yaparsın!!

• 0

evet bazı durumlardan dolayı 3. sınıf muameledeyim herhangi bir hatam yüz karam olmadı ama

• 0
sorun= benim varlığım:) inançlı olduğum için intihar falan düşünmüyorum ama yokolmalıyım bir türlü:) iyi ve güzel bir şekilde:)

--- Sonraki mesaj ---

lalyüreğim kötü düşüncem yok ahlak namus din sahibim şükür...

Yok olma fikrini yaşının kuçuk olmasına veriyorum.

3 sınıf muamele hissediyorsan emin ol ki sana böyle hisettirdiklerinin farkında değillerdir.