Jump to content
Sign in to follow this  
ASİA

Tarayıcıdan Anlayanlar...

Recommended Posts

denetim masasında olmaz yüklediysen başlat'a gir orada google chrome klasörü olacak onu tıkla masaüstü ikonu çıkar sağ tıkla göndere bas masaüstüne kısayol atsın bu kadar...ama nasıl sildiğine bağlı chrome u kaldırmak için uninstall yapmak zorundasın...tekrar yükleyebilmen için

denetim masasında olmaz yüklediysen başlat'a gir orada google chrome klasörü olacak onu tıkla masaüstü ikonu çıkar sağ tıkla göndere bas masaüstüne kısayol atsın bu kadar...ama nasıl sildiğine bağlı chrome u kaldırmak için uninstall yapmak zorundasın...tekrar yükleyebilmen için
kaldırırken hiç unistall yap diye sorgulamadıki direk kaldırdı.. operayı kaldırırken uninstall yatım.. ama google da olmadı. ve şimdi tamamen ne denetimde ne masa üstümde hiçbiyerde yok.. uğraştım olmadı olmuyor...

uninstall yaptim ben.. gidiyor gibi yapiyor ama gitmiyor..

--- Sonraki mesaj ---

denetim nedir?

chrome un kendı sıtesınden yukle!

ozurdılerım sampıyon emrıvakı gıbı olmus ama ınan oyle degıl bılıyorsun sakın kırılma:D chrome den yukleyebılırsınız lutfen :D

denetim masasi yani?:)

--- Sonraki mesaj ---

ozurdılerım sampıyon emrıvakı gıbı olmus ama ınan oyle degıl bılıyorsun sakın kırılma:D chrome den yukleyebılırsınız lutfen :D

Kendi kendinizemi cevap yazdiniz?:)

denetim masasından proğram ekle kaldırda google chrome gözükmüyorsa proğram kaldırılmış demektir...google anasayfasına gir şayet sağda üstte google chrome indirin yazızı varsa pc de chrome yok demektir...google da google chrome indir yaz ve arat setup ını indir ve kur ;)

--- Sonraki mesaj ---

başlat=>ayarlar=>denetim masası=>proğram ekle kaldır

denetim masasından proğram ekle kaldırda google chrome gözükmüyorsa proğram kaldırılmış demektir...google anasayfasına gir şayet sağda üstte google chrome indirin yazızı varsa pc de chrome yok demektir...google da google chrome indir yaz ve arat setup ını indir ve kur ;)

--- Sonraki mesaj ---

başlat=>ayarlar=>denetim masası=>proğram ekle kaldır

bunları aynen yaptım.. olmuyor..

denetim masasi yani?:)

--- Sonraki mesaj ---

Kendi kendinizemi cevap yazdiniz?:)

evet :D bı mahsuru yoktur ınsallah:) kımseyı uzmek kızmak ıstemedımacıklayıcı olsun dıye kendıme cevap degılde sampıyona anlattım :D:D

peki c sürücüsünde proğramlar da google chrome isimli bir klasör varmı..varsa gir klasörün içine uninstall seçeneği olacak...yoksa zaten pc den kaldırmışsın demektir..tekrar kurulum yaparken hata veriyorsa zaten sağlıklı kaldırılmamış o proğram demektir çünkü firefox ve chrome gibi tarayıcılar boş klasör ve çerez barındırır bunlarında silinmesi gerekir uninstall yaparken!!