Jump to content
Sign in to follow this  
EZEL

Tecavüz Sahnesi Çok Zordu

Recommended Posts

[h=1][/h][h=2]Oyuncu Beren Saat Ortadoğu'da yayın yapan 'Al-Qahira Al-Yawm' programına konuştu:[/h]

Güncelleme:07 Temmuz 2012 07:37 [h=3]İşte Beren Saat'in açıklamaları:

- Oyunculukta yetenek önemli ama sizi doğru sunacak birilerinin ya da oynayacağınız karakteri doğru kuracak bir senaristin olması da gerekiyor.

- 'Fatmagül'ün Suçu Ne?'deki tecavüz sahnesi benim için çok zor bir sahneydi. Birkaç gün boyunca çekimden kalan fiziksel ağrılarla o sahnenin duygusal yorgunluğu geçmedi. Empati kurmamızı gerektiren böyle sahneler bizi çok yoruyor. O kadınları daha derinden algılayabildiğim için çok mutluyum.

fatmagul-agla_640.jpg

- Bütün roller dönüp dolaşıp beni besliyor; daha sevgi dolu birine de dönüştürüyor. Önceden önyargılı yaklaştığınız birini oynadığınızda; onu daha iyi tanımış ve sevmiş oluyorsunuz.

- Oynadığım dizilerin her bölümünü izlemiyorum. Bazen kendimi eleştirmek için izliyorum. Kendimi izleyeceğime çoban bir kızı izlemek daha faydalı olur.

- Yakında film çekeceğim. Biraz dinlenip filme konsantre olmak istiyorum.

[/h]

tecavüz sahnesi benim için çok zor bir sahneydi.

Birkaç gün boyunca çekimden kalan fiziksel ağrılarla o sahnenin duygusal yorgunluğu geçmedi.

tecavüz sahnesi benim için çok zor bir sahneydi. rol arkadaşlarım kendilerini rolüne fazla kaptırmıştı. Bu yüzden rol yapmadan yaşayarak çektik o sahneyi. Bu yüzden fiziksel ağrılar uzun sürdü :P