Jump to content
Sign in to follow this  
teoka

Cinler ve Medyumlar

Recommended Posts

samimiyetine güveniyorum ve bende samimi olarak yazıyorum burası bir form ve bende asla ben bilirimci degilim ayrıca ispata gelince bunu yapmıycam demedim ispatlıycam yazılarıma gelince hiç kimseyi aklın ötesine zorlamadım gelecegin ve yasayacagı olayların kendinde saklı oldugunu belirttim ve hepsine kuranı tavsiye ettim bu konuda yanlışım oldugunu düşünmüyorum cincilik birebir tüm cıplaklıgı ile herseyi ortaya koymaktır yer isim zaman kişi belirterek gecmiş ve olanlar gelecek ve olacaklar bunuda cok nadirdir yapan ve cok azdır ve ayrıca hatadırda cünkü insanlar her konuda cincilere bagımlı oluyor bu tarz konusmalarda hissetmeye gelince farklıdır o an düşündügün içinden gecendir ve her insanda bu his vardır bazılarında gelişmiştir bu cok sey söyler bazılarıda az cok algılar tahmin etmiştim der ve kuranı hiç inkar etmedim şükürler olsun kuranın dısındada tavsiyem olmadı bu işi yapan biri olarak kuranın dısında gercek yoktur dedim hep ve yaptıgım işten cıkar saglamadım menfaat gütmedin ki o cinlerin oyuncagı olsa idim bundan yarar saglardım nefsime hükmederlerdi bu olmadı cok şükür demekki oyuncagı degilim onların burda yaptıgımda onların dısında bu sitede bir cok insan var ve hepsi suan tek kelimenin arkasına düşüp gidecek konumdalar ümit içinde yasıyorlar ama ben bunlardan yarar saglamıyorum neden cünkü ben onlara sevgiyi insanlıgı ve gercek duyguların mantıkla oldugunu ögretiyorum beni cinciligin dısına koyan sebebde budur canım bilgilerine katılıyorum aydın bir insansın ve senin le bu konuyu tartısmaktanda zevk alıyorum tşk