Jump to content
monica86

Bir Erkek Bakire Olmayan Bir Kadınla Nasıl Evlenebiliyor?

Recommended Posts

Bizim bir teyzemiz vardı o aklıma geldi konuyu okuyunca oğluna kız arıyordu:DBu zamanda koklanmamışını bulmak çok zor ya az koklanmışını bari bulsak diyordu...

Zamane devri işte kim ne yapıyorsa kendine kardeşim.İster koklatır,ister kendini saklar sorgulamak bize duşmuyor.

• Like 1

bakirelik öcelikli ancak kızın başına istenmeyen olaylar gelmiş olabilir...önyargılı olmamak gerekir....?

Demekki insanlar birbirlerinde birbirlerini cekecek birsey buluyorlarki bakire yada degil diye dusunmuyorlar..onemli olan mutlu bir evlilik yapmak ilk cinselliklerini birbirlerinde yasayip evlenen ama bir kac sene dolmadan ayrilan o kadar cok insan varki..Allah herkese kafadengi birbirini idare edebilecek hayirli esler versin.

• Like 1

günümüzde bakireliğin çokta bir önemi kaldıgını düşünmüyorum artık evlenmeden önce birlikte olunabildiğine göre bakire olmayan bir bayanlada evlenilebilir namusun bakirelikle de alkası oldugunu sanmıyorum bakireliğini koruyan ama her haltı da yiyen bir çok insan var ne yani onlar çok mu namuslu olmuş oluyor

Hz Muhammed(S.A.V) de dul bir kadınla evlenmişti. Zaten neden cevap veriyoruz ki sırf ilgi çekmek için açılmış bir konu

• Like 1

ben de bir bayanın neden böyle bir konu açtığını merak ediyorum açıkçası, düşüncelerinize katılsam da

yav arkadas kadın erkek farketmez kendınden zıyade ınsanın kalbı fuhus yapmayacak kım ne derse desın.odegıl olsada kımene bızene yaa bu nasıl sacma salak bır konu anlamadım ama dayanamadımda. bıseyler anatıcaktım ama yuttum gereksız vakıt kaybı...

namus kalpte biter bana göre..eğer bi kız bakirelğini kaybetmişse,sevdiğine inandığı için kaybetmiştir..hani şu masallar varya evlenicem senle şöyle evimiz olcak şu kadar çocuğumuz olucak :D hiç bi kız kolay kolay onu kaybetmez.birisi çıkar karşısına.sever,inanır güven duyar bişeyler yaşar vs. hemen bu kız bilmemne yaftası yapıştırmamak lazım.herkesin başına gelebilir kınamayın....eğer başka bi erkek bakire olmayan bi kızla evlenebilecek kadar geniş gönüllüyse onuda yargılamayın.anlayışlıdır seviyodur,ADAM gibi adamdır...

adam olmayanda o kızla bişeyler yaşayıp bırakıp gitmiştir zaten kızı.Gün yüzüde göremez işte o kişi. mutlu olamaz.iki yakası bir araya gelmez hiç bi şeyin hayrını görmez.öylede olsun inşallah ne diyelim...

kimsenin ahı kimsede kalmıyor sonra seneler geçer helallik ver bana diye yırtar kendini ama geç kalınmıştır artık..........!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...