Jump to content
Guest GaZaL

Her Türlü Muradınız İçin

Recommended Posts

Guest GaZaL

Arkadaşlar siteye üye olalı bir ay oldu sitemizde her türlü dua var ama ben yaptığım araştırmalırım sonucunda hacet,celp,muhabbet için okunan dualrın hiç bu kadar kısa ve basit olmadığını gördüm.Birnbir rica ve minnetle komşumuz olan yaşlı bir teyzecikten aldığım 1960 basımlı Gizli İlimler adlı kitapta yazılan duaları inceledim.Bir çoğunu not ettim.Sizinle paylaşmak istiyorum ama tekrar söylüyorum bu dualar hiç te kısa değil ve yapması gerçekten uzun süre alan dualar.

Teyzenin dediğine göre çoğu denenmiş ve faydası görülmüş işaretli olanları yazacağım bende size.

SUREİ ENAM

İmsaktan sonra yada yatzı namazından sonra hiç konuşmadan ve ara vermeden SUREİ ENAM ı okuyorsunuz.Son ayeti kerime yi yedi defa okuduktan sonra (Ve hüvellezi cealeküm halaifel ardi ve refea ba’zaküm fevka ba’zin derecatin liyeblü veküm fi ma ataküm inne rabbeke seriul ikabi ve innehu leğefurün rahim) üç kerede aşağıdaki dua okunacak.

Allahümme ya serial hisab.Ya şedidel ikab.Ya Gafur ya Rahim ya halika külle şey’in ya fatiressemavati vel arda.Ve ya falikal habbi ven neva ya falikal isbah.Ya baisel ervah ya zel cudi vessimah ya müfetttihal ebvab ya müsebbi bel esbab.Ya müsehhiles siab ya müdevvirelfelikiddevar ya mukallibil kulubi vel ebsar ya dafius seyyiat ve refiuddercat ya kafiyel mühimmat ya mu’tiyel mesulat.Ya samial asavat ya kadiyel hacat ya mücibetdaavat ya mukilel asurat ya muhyiyel emvat.Ya nurel ardi ves semavat ya hayyü ya kayyum ya malikel mülk.Ya zel celali vel ikram bi rahmetike ya erhamerrahimin.Vakzi haceti fihazihis saati ve hacati cemial mü’minine vel mü’minat.Allahümme inni eselüke min mucibati rahmetike ve azaimi mağfiretike vel ganimeti min külli berrin ves selameti min külli fücurin vel ismeti min külli zenbin illa gafertehü vela hemen illa ferrectehu vela hemen illa ferrectehu vela marazan illa şefeytehu vela deynen illa kazeytehu vela retkan illa fetaktehu vela fasiden illa aslahtehu vela haceti min havayicid dünya vel ahreti illa kazeyte ha ya vasial mağfireti iğfirli bifadlike ve keremike ya erhamerrahimin.

Bu duayı üç kez okuduktan sonra onbeş kere;

Ve üfevvizu emri illallah innallahe basirun bilibad.Fevekahullahü seyyiat ima mekeru ve haka bi ali firavne suül azabi.Ennaru yu’radune aleyha gudüvven ve aşiyya..diyoruz

Yedi kere de

Allahümme salli ala seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve hamina ve nuri ebsarina ve kurrete uyunina muhammedin abdike ve nebiyyike ve resuliken ne biyyil ümiyyi kema salleyte ala seyyidina ibrahime ve ala ali seyyidina ibrahime inneke hamidün mecid.

Okuyoruz ve secde ediyoruz secde sırasında onbeş kere ‘ Rabbena Atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina reşeda’ ayeti kerimesini okuyup muradımızı CENABİ HAK tan rica ediyoruz.

Bende şimdi sizinle beraber okuyacağım inşallah dualarımız kabul olur.Sonunda şöyle yazıyor CENABI HAK tan şifa ve yardım dileyen katiyen red edilmez açılan avuçlar boş çevrilmez.Bu surei şerifeyi her gün bir defa okumayı i'tiyat edinen kimse çok kısa zamanda neler göreceğini ve neleri başarabileceğini kendi gözleri ile gördüğü zaman anlayabilir.

Guest AYŞE ESRA

Deneyen varmi gercekten oldumu yada ne için okunacak

O kitaptaki duaların bazılarında eksikler ve hatalar var.

Bazı terkipler eksik ve çoğu da büyü sınıfından.

Aman dikkat edelim.

Guest AsMn

hergün bunun aynısını mı yapcaz zormuş:confused: