Jump to content
bitanesi

Celp İçin Ayetel Kürsi İle Bir Uygulama

Recommended Posts

iki rekat hacet namazı kılıyoruz

sonra niytetimizi edip bir kez ayetel kürsiyi okuyoruz ardından seccadeden kalkmadan

ayetel kürsinin

ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

kısmını 53 kez okuyup niyetimizi tekar edip bitiriyoruz

bunu devamlı yapmakta fayda var

kesmeyin derim

en az bir hafta

devamlı sürette okuyunca fayda gören arkadaşlarım oldu

bende okudum, muhabbeten sonuç aldığım gibi çok daha farklı konularda da olumlu sonuçlar aldım, hatta dileğimde söylemediğim şeyler bile çözüldü...

vesselam...

• Like 1

bende okudum, muhabbeten sonuç aldığım gibi çok daha farklı konularda da olumlu sonuçlar aldım, hatta dileğimde söylemediğim şeyler bile çözüldü...

yani muhabbet dışında da okunabiliyormu

hayırlı sabahlar herkese:)

ben ayrı olduğum kişi için okumuştum

ama devamlı okumak gerekli, benim gafletim o oldu...

bu terkip esasında hacet için yapılıyor...

ama etkisinden mütevellit ,muhabbet içinde uygulanıyor

lütfen helal durumlar için uygulayınız Ayetel Kürsiyi...okuduğunuz mekanın halvet olmasına özen gözterirseniz daha faydalı olacağına yönelik tavsiyeler mevcut...ben niyetimi hem başında hem sonunda yapıyorum...

bu gece başalamkta fayda var... ben bir şey okuyacağım zaman cuma gecesine getirmeye gayret ederim ( GÜNLERİN GECELERİ ÖNCE GELİR, YANİ BU GÜNÜN AKŞAM NAMAZI SONRASI CUMA GECESİDİR)

BU GECE YATSI SONRASI OKUYABİLİRSİNİZ:)

sevgili menekşe kardeşim, diğer sayfaalrda da yorumlara baktığımızda kanaatimiz, arkadaşalrın bir kaç terkibi birlikte uyguladığı...ancak bu sizn bilgi ve deneyiminizle de ilgili...kimi bu uygulama ile ebcedine göre esma da zikreder

lakın kimi uygulamalar yapıldığı süreçte esma zikredilmez...

demek biraz araştırmak bolca okumak zonra uygulamak gerekli...

siz yasını şerifin ilk 12 ayetini 70 kez okuduğunuzda zaten bir saat kadar bir zaman geçecek ve tekrar 53 ayetel kürsiyi okuyamayacak vucut...

okumalarınız acele ile değil , skain güzel düşünceler ile yapın

genelde ilk hafta ayetel kürsi okurlar

kademe kadame arttırın

ama dersenki, bnen bütün gün evdeyim zaman bol, yatsı ile 53 ayetel kürsi okuyun, sabah yada gece 3 te kalkıp , 70 yasını şerif terkibini okuyun

konuyu açan kardeşim, 53 ayet-el kürsiyi 1 sureyi bitirdikten sonra mı okuyacağız....yani1 ayet-el kürsi bitecek+53 tane belirttiğiniz ayet kısmı mıdır?

konuyu açan kardeşim, 53 ayet-el kürsiyi 1 sureyi bitirdikten sonra mı okuyacağız....yani1 ayet-el kürsi bitecek+53 tane belirttiğiniz ayet kısmı mıdır?

aynen dediğin gibi okunacak 1 ayetel kürsiyi sonuna kadar okuyup,belirtilen kısımı 53 defa tekrar edeceksin