Jump to content
silvia.

Evi Karınca Basınca Yapılması Gerekenler

Recommended Posts

iyi iyi bare karinca katili damgasindan kurtulmus oldun :D kasden adam öldürmek degil nefsi müdafa diyelim biz buna istemeyerek öldürme :D karincalarin isine burnunu sokmucan iste :D

istemeden öldürdüm..çok üzüldüm ama ölmüştü artık...kokusunuda merak ettim ondan elimi kokladım..koklamaz olsaydım :D

Bir karınca yuvasını kaybetse.o gece yatamam kaygımız vardır..

measallah measallah nekdar merhametlisin :D

Bir karınca yuvasını kaybetse.o gece yatamam kaygımız vardır..

Benim bildigim Karbonat cok etkili karincalara karsi. Karincalarin geldigi yerlere karbonat birakin. Hem cinayet islememis olmuyorsunuz hemde karincalardan kurtuluyorsunuz. Vicdaniniz rahat bir sekilde karincalarla savasabilirsiniz.

measallah measallah nekdar merhametlisin :D

edin yerdekilere merhamet,etsin gökteki de size merhamet..

edin yerdekilere merhamet,etsin gökteki de size merhamet..

yok karınca öldürmem yolda yüyürken bile dikkatli yürürüm basmıyım diye

arkadaslar mınıcık mınıcık heryerde ve ısırıyorlar yahu. kurtulmak ıstıyorum. ne bereketı allahaskına ınanmıyorum ben bereketıne. nerden cıktı bunlar anlamadım. karbonat ıyı fıkır . eve yenı geldım. bıraz sonra evı supurup denıycem heryere karbonat atıcam. uyuyamıyorum agzıma burnuma gırerlerse uyurken dıye.

--- Sonraki mesaj ---

en iyisi evde karıncayiyen beslemek
bu esprıyı abım de yaptı. sonra da karıncalar bıtınce bızı yerler karınca yıyenler :D onlardan kurtulmak ıcın de yıne baska careler ararız heralde:D

arkadaslar mınıcık mınıcık heryerde ve ısırıyorlar yahu. kurtulmak ıstıyorum. ne bereketı allahaskına ınanmıyorum ben bereketıne. nerden cıktı bunlar anlamadım. karbonat ıyı fıkır . eve yenı geldım. bıraz sonra evı supurup denıycem heryere karbonat atıcam. uyuyamıyorum agzıma burnuma gırerlerse uyurken dıye.

--- Sonraki mesaj ---

bu esprıyı abım de yaptı. sonra da karıncalar bıtınce bızı yerler karınca yıyenler :D onlardan kurtulmak ıcın de yıne baska careler ararız heralde:D

ozaman yemciden karınca alıcaksın:D

Ben limonun faydasını görmüştüm acep evi halıfleksli olanların hijyen fikirlerini alabilir miyim malum sildikçe kir dibe çöküyor ve bir sürü bakteri :confused: var mı şöyle pratik bir bilgisi olan ...
bi supurge var özel miteları cekıyor ve olduruyormus. ama bıraz pahalı.

iki senedir bizim mutfakta karınca çıkıyor ...üçüncü katta bizim ev, iki kat fayans var nerden geliyorlar bulamadım ..elektirik süpürgesinin çekmesini öldürmek istemiyorum ,karbonat iyi fikir deneyim belki etkili olur ..