Jump to content
silvia.

Evi Karınca Basınca Yapılması Gerekenler

Recommended Posts

karınca ilaçı en iyisi..karıncayı yakalıyosun,ilaçdan bir damla gözüne damlatıyosun..karınca aniden ölüyoo :D

• Like 1

yav arkadas sımdıkı karıncalarda cok akıllı lımon deterjan koysan nolcak yol degıstırıp gıdeceklere yere yıne gıdıyorlar hele alkollu pamugu dusunmek bıle ıstemıyorum:) kafası guzel karınca ya bıde kafa tutar kavga cıkarsa:D bıtırmek ısterken kandavasına dosunup cogalmasın:D

ben ne sacmalıyorum yıne yaa bırı benı durdursun:D

• Like 1

yav arkadas sımdıkı karıncalarda cok akıllı lımon deterjan koysan nolcak yol degıstırıp gıdeceklere yere yıne gıdıyorlar hele alkollu pamugu dusunmek bıle ıstemıyorum:) kafası guzel karınca ya bıde kafa tutar kavga cıkarsa:D bıtırmek ısterken kandavasına dosunup cogalmasın:D

ben ne sacmalıyorum yıne yaa bırı benı durdursun:D

dayı karıncalar:rofl:

• Like 2

Guest nnic

Süvoooo..Toki konutları,kum yerine torpak koyuyorlar.Tabi 5.kata kadar çıkarlar:D

bizim evler toki deil nnic . bahsetmıstım ya sana . tokinin degilki. valla depreme cok dayanıklı dıye sattılar bılmem . :confused:

--- Sonraki mesaj ---

bende ne cahilim ayıp olmasın diye sormadım baktım internetten mazot yağı diyodu allah allah dedim nasıl yani vardır bi bildiği deyip kurcalamadım :))))

--- Sonraki mesaj ---

Bak çamaşır suyuymuş :) yöre yöre değişiyo akdenizlilerde hypo der ...

vaays akdenızlıler daha bılımsel takılıyor demk ki :D

--- Sonraki mesaj ---

Karınca kovarlarda satılıyor eczanelerde

bunu denıycem canım Allah razı olsun valla. oglenden berı evı suprdum, camasır suyuyla sıldım. camasır suyu manyagı oldum resmen . sıgara ıcerken camasır suyu kokusu alıyorum, hatta hersey camasır suyu kokuyor . fecı bır durum :D

• Like 1

pazarlarda 2 tlye beyaz renkli toz satılıyor deliklere o tozdan tıkın bak birdaha geliyorlarmı ama bilginiz olsun döktükten sonra 15 dakika içinde orası karınca ölüsü doluyor.Şayet öldürmek istemiyorsanız bu çözüm size uymaz

Guest İDİL

Şeker dök yerlere,yazık bu sıcakta dışarı atma hayvanları :)

Şeker dök yerlere,yazık bu sıcakta dışarı atma hayvanları :)

cok var canım. insan tedırgın oluyor. ortalıkta bı dk bısey bırakmaya gelmıyor. hemen toplaşıyorlar. ben tıksınıyorum .

--- Sonraki mesaj ---

pazarlarda 2 tlye beyaz renkli toz satılıyor deliklere o tozdan tıkın bak birdaha geliyorlarmı ama bilginiz olsun döktükten sonra 15 dakika içinde orası karınca ölüsü doluyor.Şayet öldürmek istemiyorsanız bu çözüm size uymaz

cıktıkları yerı henuz bulamadım ki. bulsam halledıcem ama .

• Like 1